O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Chwałów

AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Chwałów.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Chwałów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

Zarys zakresu jak również skali pracy firmy Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat niezawodność, nie tylko miejscowość Chwałów nieustannie poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Chwałów - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w Internecie i najlepsze multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do najlepszych multimediów, jak TV w Internecie – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV zamówisz u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed zawarciem transakcji obligatoryjnie przeczytać regulamin wybranego dostawcy multimediów. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, oferowanych programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Superszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do Internetu LTE, posiadasz superszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani aury za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez żadnych limitów - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać pobieranie lub wysyłanie plików. Airmax to idealna propozycja Internetu dla domu oraz dla przedsiębiorstw. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Chwałów. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w siedzibie firmy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Mietków Maniów Wielki Księginice Krzyżowice Żerzuszyce Maniów Mały Przezdrowice Stróża Różaniec Ratowice Chrząstawa Mała Magnice Tyniec Mały Kobierzyce Kiełczów Popowice Galowice Pełcznica Kuklice Ślęza Smolec Jaszkotle Krzyków Wrocław (Krzyki) Cesarzowice Domasław Milejowice Księginice Małe Gniechowice Mirków Maniów Biestrzyków Mokronos Dolny Żórawina Szczepankowice Królikowice Krajków Polakowice Krzeptów Jaksonów Stary Zamek Strzeganowice Gajków Glinica Zybiszów Turów Zacharzyce Wszemiłowice Mędłów Mokronos Górny Ujów Wojnarowice Jordanów Śląski Szukalice Strachów Winna Góra Kąty Wrocławskie Domaszczyn Mnichowice Borzygniew Szczodre Nadolice Małe Mokry Dwór Kamieniec Wrocławski Strzegomiany Wilczków Domanice Wilczyce Mirosławice Michałowice Kozłów Chrząstawa Wielka Kamionna Kunów Bogusławice Suchy Dwór Owsianka Biskupice Bratowice Ozorzyce Cieszyce Dzikowa Sobótka Chwałów Wrocław (Muchobór) Wieściszów Żerniki Małe Jezierzyce Wielkie Damianowice Wrocław (Klecina) Milin Wilkowice Małuszów Pustków Żurawski Piława Chrzanów Żerniki Wielkie Pożarzyce Mleczna Komorowice Łukaszowice Pustków Wilczkowski Wierzbice Kilianów Nowa Wieś Wrocławska Wojnowice Czernica Wrocław (Psie Pole) Piotrówek Długołęka Nowa Wieś Kącka Rogów Sobócki Wojtkowice Wawrzeńczyce Jeszkowice Wojkowice Solna Nasławice Zabrodzie Iwiny Bielany Wrocławskie Żerniki Wrocławskie Wysoka Rzeplin Wrocław (Fabryczna) Ręków Krobielowice Nadolice Wielkie Janówek Szymanów Proszkowice Wrocław Wilczkowice Zagródki Wrocław (Leśnica) Świątniki Radwanice

W trakcie ostatnich 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem do tego stopnia zwykłym, że ciężko w obecnych czasach nawet wyobrazić sobie edukację oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z Internetem, możliwa jest bezproblemowa komunikacja z całą kulą ziemską, przekazywanie różnych plików oraz rozwijanie kompetencji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Chwałów. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów użytkownika i od wykonanej infrastruktury IT. Zazwyczaj osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich unikalnym preferencjom. To dlatego polecamy rozważyć naszą ofertę – Airmax oferuje klientowi sprawny i satysfakcjonujący dobór idealnie dopasowanej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Chwałów. Dodatkowo u nas masz szansę porównania: szybkości działania Internetu, wysokości abonamentów, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych rabatów u poszczególnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości Chwałów. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o ponadprzeciętnej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bez kosztów. Masz prawo zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują gratis zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci otrzymują także nieodpłatny multiroom, kanały HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie