O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Długołęka

AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Długołęka.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Długołęka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat wrocławski.

Schemat poziomu oraz obszaru funkcjonowania ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów jakość, nie tylko miejscowość Długołęka nieustannie poddaje próbie solidność naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Długołęka - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w sieci i rozmaite usługi multimedialne

Internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych serwisów multimedialnych, jak telewizja w sieci – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym nabędziesz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Dostępne pakiety posiadają różny zakres stacji i różne treści. Z tego powodu powinno się przed finalizacją transakcji sumiennie sprawdzić warunki wybranego dostawcy. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, dostępnych w pakiecie kanałów, a także szczegóły dotyczące ewentualnej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także maksymalna stabilność usług, niespotykana w Internecie mobilnym.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. Facebooka i YouTuba, zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu uzyskiwania prędkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości router z portem gigabitowym i szybszym.

Ultraszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem danych, możliwość oglądania filmów online w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do łącza na smartfonie, zyskujesz najszybszy Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy niesprzyjającej pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez granic - na różnych urządzeniach równocześnie. Nie musisz wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać transfer danych. Airmax to dedykowana opcja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla Twoich pracowników. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Zacznij pracować z najszybszym Internetem Airmax w miejscowości Długołęka. Skontaktuj się z nami, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Wierzbice Dzikowa Damianowice Wojtkowice Różaniec Ozorzyce Ratowice Biestrzyków Strachów Kunów Ujów Kuklice Kobierzyce Wrocław (Muchobór) Zacharzyce Chrząstawa Mała Kozłów Krzeptów Domanice Wilczkowice Jaszkotle Krobielowice Wrocław Chrząstawa Wielka Chwałów Kamionna Milejowice Strzegomiany Smolec Biskupice Wojnowice Królikowice Wrocław (Klecina) Cieszyce Solna Bogusławice Małuszów Gajków Turów Stróża Jezierzyce Wielkie Piława Ślęza Cesarzowice Piotrówek Domaszczyn Nasławice Żerniki Małe Maniów Wieściszów Wilczyce Maniów Wielki Mokry Dwór Łukaszowice Mirosławice Nowa Wieś Wrocławska Wrocław (Leśnica) Kamieniec Wrocławski Rogów Sobócki Krzyżowice Szukalice Szymanów Rzeplin Polakowice Mirków Magnice Radwanice Wojnarowice Zagródki Kiełczów Pożarzyce Przezdrowice Owsianka Wilkowice Chrzanów Żerniki Wrocławskie Tyniec Mały Winna Góra Borzygniew Suchy Dwór Pełcznica Mietków Iwiny Pustków Wilczkowski Wojkowice Komorowice Strzeganowice Mokronos Dolny Maniów Mały Żerzuszyce Wilczków Wawrzeńczyce Zybiszów Domasław Wrocław (Psie Pole) Mleczna Nadolice Wielkie Popowice Glinica Ręków Jeszkowice Żórawina Michałowice Jordanów Śląski Szczodre Księginice Małe Żerniki Wielkie Wrocław (Fabryczna) Nadolice Małe Zabrodzie Czernica Proszkowice Mnichowice Galowice Księginice Wszemiłowice Nowa Wieś Kącka Mokronos Górny Kilianów Bratowice Bielany Wrocławskie Jaksonów Milin Gniechowice Kąty Wrocławskie Wysoka Pustków Żurawski Sobótka Mędłów Janówek Krzyków Wrocław (Krzyki) Długołęka Krajków Stary Zamek Świątniki Szczepankowice

W trakcie niespełna kilkunastu lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla każdego czymś do tego stopnia powszednim, że trudno w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie naukę bądź relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z Internetem, możliwa jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, transfer rozmaitych rzeczy albo rozwijanie wiedzy i umiejętności. Technik połączenia z e-światem jest jednak parę, również w miejscowości Długołęka. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb klienta oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Niejednokrotnie osoby nieorientujące się w sprawach technicznych, mają problem z dobraniem właściwego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka opcja może sprostać ich jedynym w swoim rodzaju potrzebom. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax umożliwia wszystkim sprawny i efektywny dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym także dla miejscowości Długołęka. Dodatkowo zyskujesz możliwość porównania: prędkości Internetu, cenników, długości trwania umowy oraz aktualnych promocji u zaufanych firm.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi realizujemy w miejscowości Długołęka. W ramach usługi dostarczamy symetryczny Internet światłowodowy o bezkonkurencyjnej przepustowości, a także TV przez Internet oraz telefonię internetową. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego klienta - w cenie usługi. Możesz zrezygnować w dowolnym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują dodatkowo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na świecie. Nasi klienci mogą również liczyć na bezpłatny multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mają dostęp do darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie