O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Domaszków

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Domaszków.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Domaszków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Skrócony opis formatu a ponadto skali działania ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności solidność, nie tylko miejscowość Domaszków ciągle poddaje próbie jakość naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Domaszków - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w sieci oraz najlepsze rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, takich jak telewizja w sieci – dostępnych w różnych opcjach.

Internet i telewizję w pakiecie nabędziesz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowaną ilość programów i różnorodne dodatki. W związku z tym należy przed rozpoczęciem współpracy sumiennie przeanalizować warunki konkretnego dostawcy. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferowanych kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Ważne – w celu osiągania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Superszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem danych, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W przeciwieństwie do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, masz najszybszy Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy aury za oknem. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz długo czekać aż strona się załaduje czy ciągle odnawiać pobieranie lub wysyłanie danych. Airmax to dedykowana opcja Internetu dla domu oraz do pracy. Działa w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Zacznij pracować z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Domaszków. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w domu lub w siedzibie firmy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Pisary Dolina Włodowice Dworki Sokolec Międzylesie Stary Wielisław Kamieniec Rzędzina Michałowice Marianówka Zabłocie Żelazno Suszyna Jugów Sokolica Szklarka Dolnik Topolice Ścinawka Górna Ruszowice Ponikwa Długopole Zdrój Boboszów Szczytna Radków Potoczek Jaszkowa Dolna Wolany Chocieszów Bytkowice Stary Waliszów Roztoki Nowa Ruda - Słupiec Kłodzko Przygórze Świerki Muszyn Nowa Łomnica Mikowice Bożków Borek Ścinawka Średnia Wolibórz Lądek-Zdrój Gorzanów Ławica Gołogłowy Słoszów Długopole Górne Jaworek Krosnowice Sowina Marcinów Nagodzice Batorów Pławnica Raszków Ołdrzychowice Kłodzkie Nowy Miłków Domaszków Nowy Dzikowiec Skowronki Szalejów Górny Mszaniec Duszniki-Zdrój Szklarnia Dzikowiec Stara Bystrzyca Wilkanów Smereczyna Nowa Wieś Stara Łomnica Złotno Niwa Ścinawka Dolna Starków Kamieńczyk Gajnik Radochów Krajanów Polanica-Zdrój Roszyce Mielnik Ratno Dolne Górzna Jaszkowa Górna Pasterka Trzebieszowice Dalków Bystrzyca Kłodzka Kudowa-Zdrój Korytów

W ciągu około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla człowieka czymś tak powszednim, że niełatwo na ten moment chociażby wyobrazić sobie pracę oraz relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z siecią, zapewniona jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przesyłanie rozmaitych rzeczy czy rozwijanie wiedzy i talentu. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, także w miejscowości Domaszków. Wybór zależy w dużej mierze od wymogów internauty oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieznające się na zagadnieniach technicznych, mają problem z wybraniem zalecanego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka technologia ma dużą szansę sprostać ich indywidualnym wymogom. Dlatego właśnie warto rozważyć naszą ofertę – Airmax zapewnia wszystkim zainteresowanym błyskawiczny i skuteczny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym dla miejscowości Domaszków. Co więcej zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, wysokości abonamentów, czasu trwania umowy oraz bieżących programów rabatowych i lojalnościowych u wiodących dostawców Internetu.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi świadczymy na terenie miejscowości Domaszków. W ramach współpracy gwarantujemy światłowodowy internet symetryczny o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo TV online oraz telefon przez Internet. Chcemy działać tak, by dostarczane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - za 0 zł. Możesz zrezygnować w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci mogą również liczyć na gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie