O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Górzna

AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Górzna.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Górzna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Rys jakości jak również skali funkcjonowania firmy Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat solidność, nie tylko miejscowość Górzna cały czas poddaje próbie jakość naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas ogromna motywacja i najlepsza rekomendacja. Górzna - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet oraz inne usługi multimedialne

Internet Airmax pozwala także na korzystanie z różnych serwisów multimedialnych, takich jak TV przez Internet – w różnych pakietach do wyboru.

Internet TV możesz kupić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed zakupem usługi zawsze sprawdzić regulamin konkretnego serwisu. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat bieżącej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również fenomenalna stabilność łączy, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów i seriali w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do Internetu mobilnego, zyskujesz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać przesyłanie plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym zakątku w domu czy w firmie. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Górzna. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj nasz Internet – za darmo w domu lub w warunkach biznesowych przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Pasterka Stara Bystrzyca Bożków Skowronki Nowa Łomnica Domaszków Marianówka Długopole Zdrój Polanica-Zdrój Jaszkowa Górna Ławica Gorzanów Ścinawka Górna Pisary Nowa Wieś Roszyce Kamieniec Wolany Złotno Stary Waliszów Dworki Górzna Mszaniec Szklarnia Borek Bytkowice Dolnik Mikowice Nowa Ruda - Słupiec Starków Włodowice Suszyna Zabłocie Pławnica Boboszów Jaworek Mielnik Duszniki-Zdrój Stara Łomnica Michałowice Międzylesie Trzebieszowice Roztoki Rzędzina Kamieńczyk Długopole Górne Batorów Kłodzko Nowy Dzikowiec Szalejów Górny Ścinawka Dolna Chocieszów Jaszkowa Dolna Wilkanów Ponikwa Szklarka Smereczyna Topolice Bystrzyca Kłodzka Ratno Dolne Radochów Kudowa-Zdrój Dzikowiec Słoszów Dalków Świerki Stary Wielisław Krosnowice Sokolec Przygórze Ścinawka Średnia Korytów Radków Raszków Jugów Sowina Muszyn Nowy Miłków Niwa Wolibórz Ołdrzychowice Kłodzkie Marcinów Krajanów Gołogłowy Szczytna Nagodzice Potoczek Gajnik Lądek-Zdrój Żelazno Ruszowice Dolina Sokolica

W ciągu minionej dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla społeczeństwa zjawiskiem tak powszechnym, że trudno teraz nawet wyobrazić sobie naukę czy codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z siecią, zapewniona jest ciągła komunikacja z bliskimi, transfer zdjęć i filmów albo rozwijanie pasji. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Górzna. Wybór zależy w dużym stopniu od potrzeb klienta i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich specjalnym wymaganiom. Właśnie dlatego polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax umożliwia użytkownikowi błyskawiczny i trafiony dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – także dla miejscowości Górzna. Co więcej zapewniamy możliwość porównania: prędkości Internetu, różnych abonamentów, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u wszystkich firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Górzna. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o dużej przepustowości, a także telewizję i telefonię internetową. Zależy nam, aby oferowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w standardzie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na całym świecie. Nasi klienci mogą liczyć także na bezpłatny multiroom, programy HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie