O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Gajnik

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Gajnik.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Gajnik, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

Profil klasy a ponadto ram funkcjonowania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów jakość, nie tylko miejscowość Gajnik nieustannie poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas ogromna motywacja i najlepsza rekomendacja. Gajnik - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w Internecie i rozmaite usługi multimedialne

Internet Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu serwisów multimedialnych, jak telewizja w Internecie – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie zamówisz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Dostępne pakiety posiadają różny zakres stacji i różne treści. Z tego powodu powinno się przed rozpoczęciem współpracy obligatoryjnie sprawdzić warunki wybranego dostawcy multimediów. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, dostępnych w pakiecie kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, niespotykana np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu uzyskiwania prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem gigabitowym i szybszym.

Ultraszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do łącza LTE, zyskujesz superszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy niesprzyjającej pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki ile chcesz - na różnych urządzeniach równocześnie. Nie musisz marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać transfer danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla wszystkich domowników oraz do pracy. Działa w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Gajnik. Skontaktuj się z nami, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Międzylesie Ponikwa Kudowa-Zdrój Jugów Wilkanów Ołdrzychowice Kłodzkie Ratno Dolne Smereczyna Wolany Ławica Sowina Lądek-Zdrój Gajnik Duszniki-Zdrój Radków Kamieńczyk Skowronki Gołogłowy Przygórze Gorzanów Topolice Muszyn Jaszkowa Dolna Żelazno Niwa Ścinawka Dolna Szalejów Górny Starków Marcinów Zabłocie Ruszowice Nowa Łomnica Szklarka Pasterka Szklarnia Złotno Dolina Sokolica Pławnica Krajanów Potoczek Nowa Wieś Batorów Korytów Michałowice Suszyna Świerki Nagodzice Stary Wielisław Roszyce Słoszów Jaszkowa Górna Boboszów Dalków Dworki Kamieniec Raszków Nowa Ruda - Słupiec Dzikowiec Krosnowice Nowy Miłków Sokolec Chocieszów Mielnik Ścinawka Górna Długopole Zdrój Ścinawka Średnia Wolibórz Stary Waliszów Roztoki Bystrzyca Kłodzka Marianówka Dolnik Jaworek Mszaniec Polanica-Zdrój Stara Łomnica Bytkowice Kłodzko Stara Bystrzyca Domaszków Trzebieszowice Szczytna Borek Radochów Rzędzina Bożków Długopole Górne Mikowice Włodowice Nowy Dzikowiec Pisary Górzna

W trakcie około 10 lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla wszystkich czymś do tego stopnia zwykłym, że trudno na ten moment chociażby wyobrazić sobie naukę bądź wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, transfer różnych plików albo rozwijanie wiedzy i talentu. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak parę, również w miejscowości Gajnik. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb klienta oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w sprawach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka opcja może sprostać ich indywidualnym preferencjom. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax umożliwia wszystkim zainteresowanym sprawny i satysfakcjonujący dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Gajnik. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: prędkości Internetu, cenników, długości trwania umowy oraz aktualnych rabatów u wiodących firm.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi realizujemy w miejscowości Gajnik. W ramach usługi dostarczamy symetryczny Internet światłowodowy o ponadprzeciętnej przepustowości, a także TV online oraz telefonię internetową. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego klienta - za 0 zł. Możesz zrezygnować ze współpracy w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują za darmo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Nasi klienci otrzymują także bezpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mają dostęp do darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie