O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Jaszkowa Górna

AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jaszkowa Górna.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jaszkowa Górna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat kłodzki.

Uproszczona sylwetka zakresu jak również rozpiętości działania dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna niezawodność, nie tylko miejscowość Jaszkowa Górna ciągle poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Jaszkowa Górna - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w sieci oraz ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax to jednocześnie dostęp do przeróżnych serwisów multimedialnych, takich jak telewizja w sieci – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet i TV w jednym nabędziesz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed finalizacją transakcji sumiennie sprawdzić warunki konkretnego dostawcy. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, ilości kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Ważne – w celu uzyskiwania prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Super szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem danych, możliwość oglądania filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do łącza mobilnego, zyskujesz najszybszy Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków pogodowych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez granic - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download danych. Airmax to dedykowana opcja Internetu dla całej rodziny oraz dla Twoich pracowników. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Zacznij pracować z najszybszym Internetem Airmax w miejscowości Jaszkowa Górna. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Międzylesie Chocieszów Gajnik Szklarka Gołogłowy Radków Jaworek Wolibórz Krosnowice Stara Łomnica Długopole Górne Potoczek Szklarnia Ławica Pławnica Słoszów Jaszkowa Górna Wilkanów Batorów Rzędzina Sowina Ołdrzychowice Kłodzkie Skowronki Stara Bystrzyca Krajanów Mikowice Ruszowice Dalków Ponikwa Boboszów Ścinawka Dolna Górzna Jaszkowa Dolna Stary Waliszów Mszaniec Nagodzice Dolnik Muszyn Raszków Szczytna Korytów Włodowice Świerki Złotno Starków Duszniki-Zdrój Lądek-Zdrój Suszyna Gorzanów Wolany Dworki Jugów Nowy Miłków Kamieniec Polanica-Zdrój Bożków Nowy Dzikowiec Kłodzko Dolina Długopole Zdrój Zabłocie Dzikowiec Bystrzyca Kłodzka Pasterka Bytkowice Radochów Przygórze Stary Wielisław Szalejów Górny Nowa Ruda - Słupiec Ścinawka Górna Kamieńczyk Marianówka Roztoki Ścinawka Średnia Topolice Żelazno Pisary Sokolec Ratno Dolne Trzebieszowice Borek Michałowice Domaszków Smereczyna Niwa Sokolica Mielnik Nowa Łomnica Nowa Wieś Marcinów Roszyce Kudowa-Zdrój

W ciągu niespełna kilkunastu lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla osób w każdym wieku czymś tak powszednim, że trudno w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie naukę lub relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z siecią, zapewniona jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, transfer rozmaitych rzeczy albo rozwijanie wiedzy i umiejętności. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Jaszkowa Górna. Wybór zależy przede wszystkim od preferencji klienta oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Niejednokrotnie osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka opcja ma dużą szansę sprostać ich jedynym w swoim rodzaju wymaganiom. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej oferty – Airmax umożliwia wszystkim błyskawiczny i trafiony dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – także dla miejscowości Jaszkowa Górna. Co więcej zyskujesz możliwość porównania: prędkości Internetu, ceny, czasu trwania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u zaufanych firm.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi świadczymy na obszarze miejscowości Jaszkowa Górna. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o bezkonkurencyjnej przepustowości, a także kanały telewizyjne online oraz telefonię internetową. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla każdego klienta - w cenie usługi. Możesz zrezygnować w dowolnym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują dodatkowo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Nasi klienci mogą również liczyć na bezpłatny multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie