O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Komorowice

AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Komorowice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Komorowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat strzeliński.

Zarys marki a dodatkowo obrębu operowania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności jakość, nie tylko miejscowość Komorowice cały czas poddaje próbie jakość naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Komorowice - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja internetowa na żywo + rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak np. telewizja internetowa na żywo – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie kupisz za pośrednictwem wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed rozpoczęciem współpracy uważnie przeczytać warunki danego dostawcy usług multimedialnych. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, dostępnych w pakiecie kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeżeli potrzebujesz dostęp do szerokiej oferty multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Uwaga – w celu uzyskania prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Ultraszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień transferem plików, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W odróżnieniu od łącza LTE, posiadasz ultraszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy niesprzyjającej pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie musisz marnować czasu na ładowanie stron czy stale odświeżać transfer danych. Airmax to wspaniała opcja Internetu dla wszystkich domowników oraz do pracy. Działa w każdym kącie w mieszkaniu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Komorowice. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w mieszkaniu lub w środowisku pracy przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat strzeliński:

Kłosów Szczawin Strzegów Jegłowa Bryłówek Świnobród Boguszyce Pęcz Karczyn Księginice Wielkie Bierzyn Mojków Miechowice Oławskie Brzoza Żelowice Witowice Strzelin Gęsiniec Podgaj Muchowiec Gułów Szczodrowice Kojęcin Kazanów Kondratowice Opatowice Dobrogoszcz Rochowice Mańczyce Borów Chociwel Warkocz Kaczów Jelenin Boreczek Jędrzychowice Zborowice Suchowice Gębice Wąwolnica Kurów Borek Strzeliński Dębniki Księżyce Ludów Śląski Górka Sobocka Gębczyce Janowo Bartoszowa Kowalskie Piotrków Borowski Stary Wiązów Biedrzychów Wiązów Janowiczki Prusy Kucharzowice Jaworów Kalinowa Kępino Biały Kościół Kowalów Zielenice Bryłów Gościęcice Kręczków Kurczów Lipowa Krzepice Częstocice Karszów Kuropatnik Grzegorzów Komorowice Jutrzyna Siemianów Górzec

W przeciągu około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich czymś na tyle codziennym, że ciężko na ten moment chociażby wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie wiedzy i talentu. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Komorowice. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają praktycznie nieświadome tego, jaka oferta sprosta ich indywidualnym preferencjom. To dlatego warto wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym szybki i satysfakcjonujący dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Komorowice. Ponadto zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, okresu trwania umowy oraz obowiązujących rabatów u wiodących dostawców usług.

Nasza firma jest operatorem usług internetowych. Oferowane usługi realizujemy w miejscowości Komorowice. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto TV online oraz telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najprostsze w użytkowaniu, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy aktualizację oferty dla wszystkich klientów - za 0 zł. Możesz rozwiązać umowę w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodowego Internetu, zyskują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącza (upload danych z identyczną prędkością jak ich pobieranie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w sieci (wieczorami) oraz realizacji nieodpłatnych rozmów z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie