O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Krajanów

AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Krajanów.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Krajanów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat kłodzki.

Schemat rodzaju jak również skali działalności ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów solidność, nie tylko miejscowość Krajanów nieprzerwanie poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Krajanów - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet i różne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych multimediów, jak TV przez Internet – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz kupić u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed dokonaniem zakupu zawsze przeanalizować regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niedostępna np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do największych, kinowych hitów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do Internetu LTE, masz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Bez problemu działa w każdym pokoju w domu czy w biurze. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Krajanów. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Mszaniec Skowronki Duszniki-Zdrój Gołogłowy Ścinawka Dolna Sokolec Krajanów Potoczek Gorzanów Nagodzice Niwa Stara Bystrzyca Żelazno Stary Wielisław Ścinawka Górna Długopole Górne Roszyce Kudowa-Zdrój Kłodzko Borek Dolina Ratno Dolne Batorów Korytów Dworki Szklarnia Starków Trzebieszowice Ścinawka Średnia Długopole Zdrój Stary Waliszów Topolice Międzylesie Gajnik Bystrzyca Kłodzka Nowa Wieś Smereczyna Krosnowice Górzna Domaszków Ławica Pasterka Dzikowiec Szklarka Radków Polanica-Zdrój Jaszkowa Dolna Ponikwa Roztoki Bożków Stara Łomnica Muszyn Pławnica Szalejów Górny Dolnik Kamieniec Marianówka Dalków Kamieńczyk Sowina Ołdrzychowice Kłodzkie Nowa Ruda - Słupiec Świerki Michałowice Zabłocie Bytkowice Mikowice Jaworek Wilkanów Radochów Pisary Szczytna Nowa Łomnica Sokolica Słoszów Włodowice Jaszkowa Górna Nowy Dzikowiec Nowy Miłków Przygórze Wolany Chocieszów Marcinów Jugów Rzędzina Wolibórz Złotno Boboszów Lądek-Zdrój Suszyna Ruszowice Raszków Mielnik

W trakcie zaledwie dekady nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego człowieka zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że niełatwo obecnie nawet wyobrazić sobie pracę albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest ciągła komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przesyłanie zdjęć i filmów czy rozwijanie kwalifikacji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak kilka, również w miejscowości Krajanów. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań internauty i od pracującej infrastruktury IT. Często osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich specjalnym preferencjom. Dlatego właśnie polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax zapewnia użytkownikowi sprawny i satysfakcjonujący dobór naprawdę korzystnej opcji łączności z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Krajanów. Dodatkowo zapewniamy możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych rabatów u czołowych dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Krajanów. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o dużej przepustowości, a dodatkowo programy telewizyjne online i telefon przez Internet. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - bezkosztowo. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w pakiecie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Klienci korzystający z naszej sieci mogą liczyć także na gratisowy multiroom, programy HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie