O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Krosnowice

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Krosnowice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Krosnowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

Charakterystyka marki jak też obszaru działania dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów jakość, nie tylko miejscowość Krosnowice ciągle poddaje próbie jakość naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Krosnowice - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja online na żywo + inne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych, jak np. telewizja online na żywo – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz nabyć za pośrednictwem dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed dokonaniem zakupu dokładnie poznać warunki danego serwisu multimedialnego. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, zakresu kanałów, a także szczegóły dotyczące ewentualnej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na rozmiary plików, ale także maksymalna stabilność usług, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do szerokiej oferty serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Uwaga – w celu osiągnięcia prędkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Bardzo szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem danych, możliwość oglądania filmów online w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze wysoka stabilność. W odróżnieniu od łącza na smartfonie, otrzymujesz bardzo szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie musisz wyczekiwać na ładowanie stron czy wiecznie odświeżać przesyłanie danych. Airmax to wymarzona opcja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Bez problemu działa w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy w biurowcu. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Internetem Airmax w miejscowości Krosnowice. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w mieszkaniu lub w warunkach biznesowych przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Szklarka Radków Ścinawka Dolna Nowy Dzikowiec Topolice Bożków Szalejów Górny Pasterka Ruszowice Niwa Kudowa-Zdrój Ławica Kamieńczyk Dzikowiec Ołdrzychowice Kłodzkie Roszyce Pławnica Sokolica Rzędzina Jaszkowa Górna Sowina Złotno Radochów Międzylesie Roztoki Dalków Żelazno Wolibórz Suszyna Gorzanów Batorów Stara Bystrzyca Smereczyna Zabłocie Nowa Łomnica Gołogłowy Pisary Bystrzyca Kłodzka Starków Szklarnia Duszniki-Zdrój Stary Waliszów Muszyn Marianówka Bytkowice Chocieszów Dolnik Długopole Górne Nagodzice Mikowice Marcinów Jaworek Wolany Lądek-Zdrój Boboszów Potoczek Borek Ścinawka Górna Krajanów Ponikwa Mszaniec Świerki Szczytna Polanica-Zdrój Przygórze Stary Wielisław Jaszkowa Dolna Ratno Dolne Nowy Miłków Włodowice Nowa Wieś Kłodzko Sokolec Jugów Górzna Dolina Trzebieszowice Michałowice Korytów Domaszków Mielnik Stara Łomnica Długopole Zdrój Nowa Ruda - Słupiec Wilkanów Dworki Kamieniec Słoszów Gajnik Skowronki Ścinawka Średnia Krosnowice Raszków

W przeciągu zaledwie dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego człowieka czymś na tyle standardowym, że bardzo trudno obecnie chociażby wyobrazić sobie biznes czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest łatwa komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, udostępnianie rozmaitych materiałów czy też rozwijanie kwalifikacji. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Krosnowice. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy oraz od pracującej infrastruktury sieciowej. Nierzadko osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają problem z dobraniem właściwego łącza oraz pozostają praktycznie nieświadome tego, jaka forma łączności sprosta ich niepowtarzalnym potrzebom. Z tego powodu warto zerknąć na naszą ofertę – Airmax gwarantuje konsumentom i przedsiębiorcom szybki i efektywny dobór naprawdę korzystnej technologii IT z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Krosnowice. Ponadto zyskasz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych abonamentów, okresu trwania umowy oraz obowiązujących promocji u czołowych przedstawicieli.

Nasza firma jest operatorem usług internetowych. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Krosnowice. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo także programy telewizyjne online oraz telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane usługi internetowe były jak najprostsze w użytkowaniu, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy aktualizację oferty dla każdego użytkownika - bezkosztowo. Możesz zakończyć współpracę w każdym momencie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodowego Internetu, zyskują w pakiecie publiczne IP, symetryczne łącza (wysyłanie danych z identyczną prędkością jak ich pobieranie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują w pakiecie także darmowy multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w sieci (wieczorami) oraz realizacji nieodpłatnych rozmów międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie