O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Krzyżowa

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Krzyżowa.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Krzyżowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat bolesławiecki.

Skrócony opis jakości a ponadto ram działania ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności niezawodność, nie tylko miejscowość Krzyżowa nieustannie poddaje próbie rzetelność naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Krzyżowa - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo i rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do szerokiego zakresu multimediów, jak TV internetowa na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV kupisz u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed wyborem danego pakietu uważnie przeczytać regulamin wybranego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, której nie spotkasz w Internecie mobilnym.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka i YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do filmów online w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do Internetu na smartfonie, posiadasz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz do pracy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Krzyżowa. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:W trakcie około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem do tego stopnia codziennym, że ciężko na ten moment nawet wyobrazić sobie edukację bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi z całego świata, przekazywanie małych i dużych plików oraz rozwijanie kompetencji. Technik połączenia z e-światem jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Krzyżowa. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich indywidualnym potrzebom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym sprawny i efektywny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Krzyżowa. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych promocji u poszczególnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Krzyżowa. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o największej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - całkowicie za darmo. Masz prawo rozwiązać umowę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszej sieci zyskują w pakiecie również nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie