O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Kudowa-Zdrój

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kudowa-Zdrój.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kudowa-Zdrój, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

Profil zakresu a ponadto skali działania usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat jakość, nie tylko miejscowość Kudowa-Zdrój stale poddaje próbie solidność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Kudowa-Zdrój - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo oraz inne multimedia

Airmax światłowodowy oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, takich jak TV online na żywo – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie możesz nabyć u wybranych usługodawców. Oferowane pakiety zawierają różną ilość programów i rozmaite dodatki. W związku z tym należy przed rozpoczęciem współpracy dokładnie przeczytać regulamin konkretnego serwisu multimedialnego. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Ważne – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do największych, kinowych hitów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz do pracy. Działa w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Kudowa-Zdrój. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w warunkach biznesowych przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Dolnik Korytów Ścinawka Średnia Radków Sokolec Ruszowice Dzikowiec Dalków Jaszkowa Górna Nowy Dzikowiec Sowina Szklarka Gajnik Kudowa-Zdrój Stary Waliszów Mszaniec Sokolica Trzebieszowice Batorów Wolibórz Bytkowice Słoszów Ścinawka Dolna Nowy Miłków Domaszków Pławnica Długopole Zdrój Niwa Ławica Włodowice Stara Łomnica Kłodzko Górzna Radochów Jugów Szalejów Górny Szklarnia Marianówka Zabłocie Szczytna Starków Rzędzina Międzylesie Nowa Wieś Kamieńczyk Ratno Dolne Gołogłowy Ołdrzychowice Kłodzkie Ponikwa Pisary Muszyn Dworki Skowronki Żelazno Roztoki Nowa Łomnica Stara Bystrzyca Pasterka Suszyna Borek Stary Wielisław Mielnik Gorzanów Boboszów Roszyce Wilkanów Raszków Chocieszów Jaszkowa Dolna Smereczyna Krosnowice Bożków Dolina Potoczek Nowa Ruda - Słupiec Mikowice Długopole Górne Lądek-Zdrój Duszniki-Zdrój Marcinów Jaworek Ścinawka Górna Michałowice Bystrzyca Kłodzka Złotno Przygórze Świerki Kamieniec Topolice Polanica-Zdrój Wolany Nagodzice Krajanów

W ciągu około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich zjawiskiem tak standardowym, że ciężko na ten moment nawet wyobrazić sobie edukację czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z siecią, zapewniona jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie wiedzy i talentu. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, także w miejscowości Kudowa-Zdrój. Wybór zależy w dużym stopniu od potrzeb użytkownika i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieznające się na aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która oferta ma dużą szansę sprostać ich indywidualnym preferencjom. To dlatego polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Kudowa-Zdrój. Co więcej zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, różnych abonamentów, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u wiodących dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Kudowa-Zdrój. W ramach oferty gwarantujemy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto TV online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za 0 zł. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie