O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Lipce

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, ultra szybki internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lipce.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lipce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat legnicki.

Skrócony opis formatu jak również obrębu pracy dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna profesjonalność, nie tylko miejscowość Lipce nieustannie poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Lipce - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w sieci i popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax umożliwia także korzystanie z szerokiego zakresu multimediów, jak telewizja w sieci – dostępnych w różnych pakietach.

Internet + telewizję nabędziesz za pośrednictwem jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed rozpoczęciem współpracy sumiennie przeanalizować warunki wybranego dostawcy. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, oferty kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

Internet + telewizja Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz mieć dostęp do szerokiej oferty rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Pamiętaj – w celu osiągania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem gigabitowym i szybszym.

Szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem danych, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W porównaniu do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, masz najszybszy Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie musisz długo czekać na załadowanie stron czy ciągle ponawiać upload lub download danych. Airmax to dedykowana opcja Internetu dla rodziny oraz do pracy. Korzystanie z niego jest możliwe w każdym pokoju w mieszkaniu czy w biurze. Zacznij pracować z superszybkim Internetem Airmax w miejscowości Lipce. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w przestrzeni prywatnej lub w biurze przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat legnicki:

Golanka Górna Wągrodno Wilczyce Koiszków Stary Łom Babin Okmiany Krzywa Kolonia Kołłątaja Rokitki Raczkowa Szczytniki Małe Kunice Chojnów Gniewomirowice Dunino Konradówka Czernikowice Biskupice Budziwojów Jakuszów Komorniki Mąkolice Janowice Duże Bobrów Bartoszów Kozice Bieniowice Tyniec Legnicki Siedliska Piotrówek Dobroszów Czarnków Krotoszyce Rosochata Osetnica Legnickie Pole Groble Biskupin Jaśkowice Legnickie Rogów Legnicki Miłkowice Taczalin Ruja Goliszów Studnica Grzybiany Lipce Jaroszówka Kawice Pątnów Nowa Wieś Legnicka Golanka Dolna Zamienice Szczedrzykowice Witków Szczedrzykowice-Stacja Gniewomierz Ziemnice Dąbie Piotrowice Legnica Strupice Biała Michów Jerzmanowice Święciany Jezierzany Lasowice Niedźwiedzice Motyczyn Kwiatkowice Ulesie Spalona

W trakcie około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla ludzi czymś do tego stopnia powszednim, że niełatwo na ten moment chociażby wyobrazić sobie pracę i relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przesyłanie rozmaitych rzeczy czy rozwijanie talentów. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, również w miejscowości Lipce. Decyzja, co wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań internauty oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają problem z wybraniem zalecanego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka technologia może sprostać ich indywidualnym wymogom. Dlatego właśnie warto poznać naszą ofertę – Airmax zapewnia wszystkim zainteresowanym sprawny i skuteczny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym dla miejscowości Lipce. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, długości trwania umowy oraz aktualnych programów rabatowych i lojalnościowych u różnych dostawców Internetu.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Lipce. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo TV oraz telefon przez Internet. Chcemy działać tak, by dostarczane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla wszystkich użytkowników - za 0 zł. Możesz zrezygnować w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącza (transfer danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci mogą również liczyć na gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie