O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Mędłów

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mędłów.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mędłów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat wrocławski.

Sylwetka marki a dodatkowo obszaru pracy ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat niezawodność, nie tylko miejscowość Mędłów nieprzerwanie poddaje próbie niezawodność naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Mędłów - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja w sieci oraz ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych serwisów multimedialnych, takich jak telewizja w sieci – w wielu pakietach do wyboru.

Internet i TV w jednym nabędziesz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed finalizacją transakcji sumiennie sprawdzić warunki konkretnego dostawcy. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, ilości kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

Internet + TV Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Ważne – w celu uzyskiwania prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Super szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem danych, możliwość oglądania filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do łącza mobilnego, zyskujesz najszybszy Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy warunków pogodowych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez granic - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download danych. Airmax to dedykowana opcja Internetu dla całej rodziny oraz dla Twoich pracowników. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Zacznij pracować z najszybszym Internetem Airmax w miejscowości Mędłów. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Strzegomiany Domanice Nasławice Wojnarowice Rogów Sobócki Dzikowa Maniów Wilczkowice Królikowice Nadolice Wielkie Galowice Czernica Biskupice Mnichowice Wysoka Kąty Wrocławskie Nowa Wieś Kącka Wilkowice Wilczków Szczepankowice Iwiny Żórawina Mokry Dwór Zybiszów Ujów Jeszkowice Ratowice Wszemiłowice Ślęza Milin Glinica Wojtkowice Zabrodzie Wrocław Owsianka Krzyżowice Wrocław (Leśnica) Winna Góra Przezdrowice Proszkowice Wrocław (Muchobór) Chrzanów Chwałów Pustków Wilczkowski Kiełczów Świątniki Żerzuszyce Mokronos Górny Polakowice Cieszyce Tyniec Mały Turów Milejowice Zacharzyce Mleczna Żerniki Wielkie Strzeganowice Komorowice Domaszczyn Kobierzyce Mirków Wieściszów Magnice Mirosławice Krobielowice Nadolice Małe Kozłów Pełcznica Chrząstawa Wielka Mietków Długołęka Biestrzyków Krzyków Bogusławice Wrocław (Krzyki) Żerniki Małe Kamionna Mokronos Dolny Różaniec Jezierzyce Wielkie Wrocław (Fabryczna) Kuklice Borzygniew Mędłów Wojkowice Piława Szczodre Stróża Księginice Krzeptów Piotrówek Wilczyce Sobótka Suchy Dwór Wojnowice Jaksonów Wrocław (Klecina) Bratowice Gniechowice Maniów Wielki Księginice Małe Ozorzyce Strachów Popowice Ręków Solna Zagródki Kamieniec Wrocławski Stary Zamek Radwanice Kunów Małuszów Michałowice Szukalice Rzeplin Żerniki Wrocławskie Janówek Maniów Mały Nowa Wieś Wrocławska Jaszkotle Kilianów Wierzbice Cesarzowice Pustków Żurawski Wrocław (Psie Pole) Łukaszowice Smolec Wawrzeńczyce Domasław Chrząstawa Mała Krajków Jordanów Śląski Gajków Szymanów Bielany Wrocławskie Damianowice Pożarzyce

W ciągu niespełna kilkunastu lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla świata czymś tak powszednim, że trudno w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie naukę lub relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z siecią, zapewniona jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, transfer rozmaitych rzeczy albo rozwijanie wiedzy i umiejętności. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Mędłów. Wybór zależy przede wszystkim od preferencji klienta oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Niejednokrotnie osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka opcja ma dużą szansę sprostać ich jedynym w swoim rodzaju wymaganiom. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej oferty – Airmax umożliwia wszystkim błyskawiczny i trafiony dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – także dla miejscowości Mędłów. Co więcej zyskujesz możliwość porównania: prędkości Internetu, ceny, czasu trwania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u zaufanych firm.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi świadczymy na obszarze miejscowości Mędłów. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o bezkonkurencyjnej przepustowości, a także TV przez Internet oraz telefonię internetową. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla każdego klienta - w cenie usługi. Możesz zrezygnować w dowolnym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują dodatkowo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Nasi klienci mogą również liczyć na bezpłatny multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie