O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Marianówka

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Marianówka.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Marianówka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Schemat klasy jak również ram działalności dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat profesjonalność, nie tylko miejscowość Marianówka cały czas poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Marianówka - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo + inne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak np. TV online na żywo – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie możesz nabyć u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowaną ilość kanałów i różnorodne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed rozpoczęciem współpracy dokładnie przeanalizować regulamin danego serwisu multimedialnego. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, niedostępna w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka i YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Uwaga – w celu osiągania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów online w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze wysoka stabilność. W odróżnieniu od Internetu na smartfonie, masz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na wielu urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na ładowanie stron czy wiecznie odświeżać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Działa w każdym pokoju w domu czy w biurze. Pracuj, baw się i ucz z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Marianówka. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w mieszkaniu lub w warunkach biznesowych przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Pławnica Dolnik Jaszkowa Dolna Szklarnia Żelazno Dworki Ścinawka Górna Ścinawka Dolna Wolany Wilkanów Suszyna Roszyce Mszaniec Radków Boboszów Nagodzice Muszyn Rzędzina Kamieńczyk Dalków Pisary Ławica Pasterka Włodowice Borek Ruszowice Topolice Polanica-Zdrój Złotno Nowa Ruda - Słupiec Potoczek Słoszów Niwa Nowa Łomnica Ścinawka Średnia Raszków Kudowa-Zdrój Korytów Kłodzko Szklarka Jaszkowa Górna Michałowice Chocieszów Stary Wielisław Smereczyna Batorów Świerki Ratno Dolne Szczytna Dolina Długopole Górne Gołogłowy Jaworek Nowy Miłków Skowronki Ołdrzychowice Kłodzkie Lądek-Zdrój Starków Dzikowiec Domaszków Stara Łomnica Kamieniec Ponikwa Radochów Bystrzyca Kłodzka Przygórze Bytkowice Jugów Szalejów Górny Mielnik Górzna Krajanów Sowina Sokolica Gorzanów Duszniki-Zdrój Sokolec Długopole Zdrój Nowy Dzikowiec Trzebieszowice Stara Bystrzyca Stary Waliszów Wolibórz Nowa Wieś Bożków Międzylesie Marianówka Gajnik Roztoki Mikowice Krosnowice Marcinów Zabłocie

W przeciągu około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla wszystkich zjawiskiem na tyle standardowym, że niełatwo na ten moment nawet wyobrazić sobie pracę czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest permanentna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przesyłanie rozmaitych materiałów czy rozwijanie wiedzy i talentu. Technik połączenia z e-światem jest jednak kilka, w tym także w miejscowości Marianówka. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb internauty i od funkcjonującej infrastruktury IT. Na ogół osoby niezorientowane w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która technologia sprosta ich unikatowym potrzebom. Dlatego właśnie polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax zapewnia klientom szybki i efektywny dobór korzystnej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Marianówka. Ponadto zyskasz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych abonamentów, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących promocji u wiodących dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Marianówka. W ramach współpracy zapewniamy światłowodowy internet symetryczny o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo TV online i telefon przez Internet. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - za 0 zł. Masz prawo zakończyć współpracę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują w pakiecie także gratisowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość korzystania z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie