O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Międzylesie

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Międzylesie.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Międzylesie, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Uproszczona sylwetka marki i obrębu działania ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat profesjonalność, nie tylko miejscowość Międzylesie nieustannie poddaje próbie jakość naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas ogromna motywacja i najlepsza rekomendacja. Międzylesie - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo oraz rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy gwarantuje jednoczesny dostęp do szerokiego zakresu multimediów, takich jak TV online na żywo – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.

Pakiet Internet + telewizja możesz nabyć u wybranych usługodawców. Oferowane pakiety zawierają różną ilość programów i rozmaite dodatki. W związku z tym należy przed rozpoczęciem współpracy dokładnie przeczytać regulamin konkretnego serwisu multimedialnego. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Pakiet Internet + telewizja Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, której nie spotkasz w Internecie mobilnym.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka i YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu uzyskania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów online w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do Internetu na smartfonie, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać transfer plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz do pracy. Jest dostępny w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Międzylesie. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Włodowice Borek Wolany Mielnik Lądek-Zdrój Bystrzyca Kłodzka Batorów Pasterka Szklarka Gołogłowy Smereczyna Nowa Ruda - Słupiec Michałowice Stara Łomnica Polanica-Zdrój Złotno Pisary Topolice Kłodzko Krajanów Jugów Niwa Gajnik Górzna Nowy Dzikowiec Jaszkowa Górna Długopole Górne Dolina Stary Waliszów Dolnik Ratno Dolne Muszyn Sokolec Roztoki Szalejów Górny Żelazno Krosnowice Dworki Ruszowice Pławnica Stary Wielisław Boboszów Raszków Ołdrzychowice Kłodzkie Suszyna Słoszów Ścinawka Średnia Radków Jaszkowa Dolna Dzikowiec Bytkowice Korytów Wilkanów Gorzanów Ławica Starków Kamieńczyk Stara Bystrzyca Zabłocie Chocieszów Długopole Zdrój Rzędzina Marianówka Domaszków Jaworek Ponikwa Skowronki Kudowa-Zdrój Nowy Miłków Międzylesie Przygórze Duszniki-Zdrój Trzebieszowice Sokolica Nowa Łomnica Roszyce Kamieniec Marcinów Świerki Dalków Szczytna Mszaniec Ścinawka Górna Wolibórz Potoczek Bożków Nowa Wieś Radochów Mikowice Nagodzice Sowina Ścinawka Dolna Szklarnia

W ciągu około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla każdego z nas zjawiskiem tak standardowym, że ciężko na ten moment nawet wyobrazić sobie edukację bądź spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z siecią, zapewniona jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Technik połączenia z e-światem jest jednak więcej niż 1, także w miejscowości Międzylesie. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieznające się na aspektach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są mało świadome tego, która oferta ma dużą szansę sprostać ich indywidualnym potrzebom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym błyskawiczny i efektywny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Międzylesie. Co więcej zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących promocji u sprawdzonych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Międzylesie. W ramach oferty gwarantujemy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto kanały TV online i telefon stacjonarny. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za 0 zł. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mogą korzystać z bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie