O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Michałowice

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Michałowice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Michałowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

Skrócony opis typu oraz zasięgu działalności usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat niezawodność, nie tylko miejscowość Michałowice nieustannie poddaje próbie jakość naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Michałowice - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo i inne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax pozwala także na korzystanie z różnych multimediów, jak TV online na żywo – w różnych pakietach do wyboru.

Internet TV możesz nabyć u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed zakupem usługi dokładnie przeanalizować regulamin wybranego serwisu multimedialnego. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W porównaniu do Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, masz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba długo czekać na załadowanie stron czy ciągle ponawiać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym pokoju w domu czy w biurze. Pracuj, baw się i ucz z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Michałowice. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w przestrzeni prywatnej lub w warunkach biznesowych przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Długopole Zdrój Ścinawka Górna Gajnik Radochów Topolice Kłodzko Mielnik Batorów Wilkanów Bytkowice Stara Łomnica Kamieńczyk Sokolica Borek Długopole Górne Szalejów Górny Nowa Ruda - Słupiec Kamieniec Kudowa-Zdrój Krajanów Gorzanów Ponikwa Bystrzyca Kłodzka Smereczyna Wolany Dworki Górzna Ruszowice Mszaniec Nagodzice Ołdrzychowice Kłodzkie Stara Bystrzyca Żelazno Przygórze Marcinów Bożków Rzędzina Boboszów Mikowice Dzikowiec Sokolec Wolibórz Chocieszów Muszyn Suszyna Dolnik Złotno Roszyce Duszniki-Zdrój Dalków Ścinawka Średnia Radków Jugów Ratno Dolne Niwa Domaszków Jaworek Szklarnia Szczytna Raszków Słoszów Jaszkowa Górna Dolina Polanica-Zdrój Skowronki Pasterka Michałowice Ścinawka Dolna Nowy Miłków Starków Nowa Wieś Sowina Włodowice Świerki Zabłocie Stary Waliszów Trzebieszowice Szklarka Roztoki Jaszkowa Dolna Marianówka Ławica Potoczek Międzylesie Pisary Nowa Łomnica Lądek-Zdrój Krosnowice Stary Wielisław Pławnica Nowy Dzikowiec Korytów Gołogłowy

W trakcie minionej dekady nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla społeczeństwa zjawiskiem do tego stopnia standardowym, że niełatwo teraz nawet wyobrazić sobie pracę czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest ciągła komunikacja z bliskimi, przesyłanie rozmaitych materiałów czy rozwijanie pasji. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, również w miejscowości Michałowice. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb internauty i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich specjalnym wymogom. Dlatego właśnie polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax zapewnia użytkownikowi sprawny i skuteczny dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – w tym dla miejscowości Michałowice. Dodatkowo zapewniamy możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych abonamentów, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych programów rabatowych i lojalnościowych u wszystkich dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Michałowice. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo telewizję i telefon przez Internet. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - nieodpłatnie. Masz prawo zakończyć współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w standardzie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują w pakiecie także gratisowy multiroom, programy HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie