O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Motyczyn

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Motyczyn.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Motyczyn, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat legnicki.

Charakterystyka poziomu i skali działania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat solidność, nie tylko miejscowość Motyczyn stale poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Motyczyn - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w Internecie + najlepsze rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax oferuje także dostęp do najlepszych multimediów, jak np. TV w Internecie – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.

Internet z telewizją zamówisz u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowaną ilość kanałów i różnorodne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed zawarciem umowy obligatoryjnie przeanalizować regulamin danego dostawcy multimediów. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferowanych programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Pakiet Internet + telewizja Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, niedostępna w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka i YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Uwaga – w celu osiągania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Superszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem plików, dostęp do filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W odróżnieniu od Internetu na smartfonie, masz superszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani aury za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz sportowcom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez żadnych limitów - na wielu urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na ładowanie stron czy wiecznie odświeżać pobieranie lub wysyłanie plików. Airmax to idealna propozycja Internetu dla domu oraz dla przedsiębiorstw. Można z niego korzystać w każdym pokoju w domu czy w biurze. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Motyczyn. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w mieszkaniu lub w siedzibie firmy przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat legnicki:

Piotrowice Janowice Duże Dobroszów Grzybiany Golanka Górna Kunice Pątnów Nowa Wieś Legnicka Kawice Budziwojów Komorniki Szczedrzykowice Wągrodno Legnica Lasowice Gniewomirowice Raczkowa Tyniec Legnicki Stary Łom Legnickie Pole Szczedrzykowice-Stacja Mąkolice Bieniowice Rosochata Biskupin Babin Bartoszów Chojnów Spalona Kozice Ziemnice Goliszów Studnica Strupice Okmiany Lipce Koiszków Jaśkowice Legnickie Kolonia Kołłątaja Czarnków Piotrówek Święciany Golanka Dolna Osetnica Wilczyce Groble Michów Konradówka Taczalin Krzywa Jaroszówka Jakuszów Kwiatkowice Biała Krotoszyce Ulesie Szczytniki Małe Jezierzany Jerzmanowice Dunino Rokitki Miłkowice Motyczyn Zamienice Ruja Biskupice Czernikowice Bobrów Dąbie Gniewomierz Siedliska Witków Niedźwiedzice Rogów Legnicki

W przeciągu ostatnich 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego z nas zjawiskiem na tyle zwykłym, że niełatwo w obecnych czasach nawet wyobrazić sobie pracę oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest bezproblemowa komunikacja z każdym zakątkiem globu, przesyłanie różnych plików czy rozwijanie umiejętności. Technik połączenia z e-światem jest jednak kilka, w tym także w miejscowości Motyczyn. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów internauty i od wykonanej infrastruktury IT. Zazwyczaj osoby niezorientowane w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która technologia sprosta ich unikalnym potrzebom. Dlatego właśnie polecamy rozważyć naszą ofertę – Airmax zapewnia klientowi szybki i efektywny dobór idealnie dopasowanej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem wskazanej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Motyczyn. Ponadto u nas masz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, wysokości abonamentów, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących promocji u popularnych dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości Motyczyn. W ramach współpracy zapewniamy światłowodowy internet symetryczny o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo telewizję online i telefon przez Internet. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - za darmo. Masz prawo zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują gratis publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują także gratisowy multiroom, kanały HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość korzystania z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie