O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Niwa

AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Niwa.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Niwa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

Uproszczona sylwetka klasy a także skali działania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna rzetelność, nie tylko miejscowość Niwa ciągle poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Niwa - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online + popularne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to jednocześnie dostęp do popularnych rozwiązań multimedialnych, jak np. TV online – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet + TV możesz zakupić u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed zakupem pakietu obowiązkowo poznać regulamin danego usługodawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym social mediów, odezwij się do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągnięcia szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, otrzymujesz zawrotnie szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz przeboje kinowe, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki bez żadnych ograniczeń - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to świetna propozycja Internetu dla rodziny oraz dla przedsiębiorców. Download i upload jest możliwy w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Ciesz się zawrotnie szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Niwa. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Nagodzice Jaszkowa Górna Dolnik Lądek-Zdrój Nowa Łomnica Włodowice Słoszów Korytów Jugów Wolany Marianówka Rzędzina Dalków Trzebieszowice Duszniki-Zdrój Nowy Miłków Borek Długopole Górne Dolina Mszaniec Szklarnia Niwa Stary Waliszów Raszków Nowy Dzikowiec Kudowa-Zdrój Dworki Sokolica Muszyn Pławnica Nowa Wieś Bożków Ścinawka Średnia Smereczyna Polanica-Zdrój Przygórze Domaszków Stara Bystrzyca Gorzanów Starków Sokolec Potoczek Szklarka Żelazno Krosnowice Marcinów Radków Ratno Dolne Roztoki Ścinawka Dolna Wolibórz Nowa Ruda - Słupiec Topolice Ruszowice Chocieszów Ścinawka Górna Bytkowice Jaworek Zabłocie Skowronki Krajanów Dzikowiec Kamieńczyk Złotno Michałowice Mielnik Pisary Jaszkowa Dolna Stara Łomnica Kamieniec Sowina Radochów Stary Wielisław Mikowice Roszyce Długopole Zdrój Międzylesie Górzna Gajnik Bystrzyca Kłodzka Batorów Ławica Boboszów Szczytna Wilkanów Suszyna Gołogłowy Świerki Ponikwa Szalejów Górny Kłodzko Pasterka Ołdrzychowice Kłodzkie

W przeciągu ostatnich lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla osób w każdym wieku zjawiskiem na tyle zwyczajnym, że bardzo trudno w dzisiejszych czasach nawet wyobrazić sobie biznes i rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest płynna komunikacja z całym światem, udostępnianie plików czy też rozwijanie zainteresowań. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Niwa. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań konsumenta czy przedsiębiorcy i od zbudowanej infrastruktury IT. Bardzo często osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która forma łączności sprosta ich wyjątkowym wymogom. Z tego powodu polecamy poznać naszą ofertę – Airmax gwarantuje użytkownikom szybki i skuteczny dobór dopasowanej opcji Internetu z uwzględnieniem wybranej lokalizacji – w tym dla miejscowości Niwa. Ponadto oferujemy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u dostępnych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Niwa. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o wielkiej przepustowości, a dodatkowo także kanały telewizyjne online i telefonię stacjonarną. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - gratis. Masz prawo wycofać się ze współpracy kiedy tylko chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w prezencie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Użytkownicy naszego Internetu zyskują również darmowy multiroom, telewizję HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń zagranicznych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie