O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Nowa Łomnica

AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Nowa Łomnica.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Nowa Łomnica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Schemat poziomu a ponadto obrębu działania ISP Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów profesjonalność, nie tylko miejscowość Nowa Łomnica ciągle poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Nowa Łomnica - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w Internecie oraz najlepsze multimedia

Airmax światłowodowy to jednocześnie dostęp do najlepszych multimediów, takich jak TV w Internecie – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Internet z TV zamówisz u wybranych usługodawców. Oferowane pakiety zawierają różną ilość programów i rozmaite dodatki. W związku z tym należy przed zawarciem umowy obligatoryjnie przeczytać regulamin konkretnego dostawcy multimediów. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, oferowanych programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Ważne – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Superszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem plików, dostęp do filmów w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W przeciwieństwie do Internetu w telefonie, posiadasz superszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani aury za oknem. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez żadnych limitów - na kilku urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba czekać aż strona się załaduje czy kilkukrotnie odnawiać pobieranie lub wysyłanie plików. Airmax to idealna propozycja Internetu dla domu oraz dla przedsiębiorstw. Dostęp jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Nowa Łomnica. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w domu lub w siedzibie firmy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Muszyn Bożków Włodowice Pasterka Szczytna Gorzanów Długopole Zdrój Żelazno Gajnik Kamieniec Duszniki-Zdrój Jaszkowa Górna Lądek-Zdrój Nowy Miłków Sowina Mielnik Ławica Mszaniec Marianówka Jaszkowa Dolna Stara Bystrzyca Ścinawka Średnia Pisary Dolnik Słoszów Polanica-Zdrój Ratno Dolne Starków Topolice Stary Wielisław Chocieszów Niwa Pławnica Stara Łomnica Ścinawka Dolna Nowy Dzikowiec Kłodzko Szklarka Dalków Radochów Krajanów Szklarnia Potoczek Raszków Nowa Ruda - Słupiec Gołogłowy Suszyna Nowa Łomnica Smereczyna Bytkowice Kudowa-Zdrój Sokolec Ołdrzychowice Kłodzkie Dzikowiec Korytów Nowa Wieś Michałowice Ruszowice Wilkanów Wolany Świerki Dworki Mikowice Zabłocie Krosnowice Rzędzina Roszyce Domaszków Wolibórz Ścinawka Górna Szalejów Górny Roztoki Skowronki Jugów Ponikwa Boboszów Długopole Górne Stary Waliszów Borek Kamieńczyk Przygórze Złotno Jaworek Radków Górzna Sokolica Dolina Nagodzice Marcinów Międzylesie Bystrzyca Kłodzka Trzebieszowice Batorów

W ciągu ostatnich 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla młodszych i starszych osób zjawiskiem tak zwykłym, że ciężko w obecnych czasach nawet wyobrazić sobie edukację oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z siecią, zapewniona jest bezproblemowa komunikacja z każdym zakątkiem globu, przekazywanie różnych plików oraz rozwijanie hobby. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, także w miejscowości Nowa Łomnica. Wybór zależy w dużej mierze od wymogów użytkownika i od wykonanej infrastruktury IT. Zazwyczaj osoby nieznające się na aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są mało świadome tego, która oferta ma dużą szansę sprostać ich unikalnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy rozważyć naszą ofertę – Airmax oferuje klientowi błyskawiczny i trafny dobór idealnie dopasowanej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem wskazanej lokalizacji – również dla miejscowości Nowa Łomnica. Co więcej u nas masz szansę porównania: szybkości działania Internetu, wysokości abonamentów, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji rabatowych u rozmaitych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości Nowa Łomnica. W ramach oferty gwarantujemy symetryczne łącze światłowodowe o ponadprzeciętnej przepustowości, a ponadto kanały telewizyjne online i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za darmo. Masz prawo zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują gratis zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci otrzymują także nieodpłatny multiroom, kanały HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie