O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Otok

AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Otok.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Otok, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat bolesławiecki.

Rys poziomu a także obrębu funkcjonowania firmy Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów solidność, nie tylko miejscowość Otok nieustannie poddaje próbie rzetelność naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Otok - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w sieci oraz rozmaite multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do różnorodnych multimediów, takich jak TV w sieci – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV nabędziesz u wybranych usługodawców. Oferowane pakiety zawierają różną ilość programów i rozmaite dodatki. W związku z tym należy przed wyborem danego pakietu sumiennie przeczytać regulamin konkretnego dostawcy. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, posiadasz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać transfer plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz do pracy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Zacznij pracować z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Otok. Napisz lub zadzwoń do nas, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:W ciągu zaledwie dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem tak powszednim, że ciężko obecnie nawet wyobrazić sobie edukację bądź relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z siecią, zapewniona jest efektywna komunikacja z ludźmi z całego świata, przekazywanie rozmaitych rzeczy oraz rozwijanie kompetencji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, także w miejscowości Otok. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb użytkownika i od pracującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieznające się na aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która oferta ma dużą szansę sprostać ich indywidualnym preferencjom. To dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór naprawdę korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Otok. Co więcej zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cenników, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u poszczególnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Otok. W ramach oferty gwarantujemy symetryczne łącze światłowodowe o bezkonkurencyjnej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - całkowicie za darmo. Masz prawo zrezygnować w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w pakiecie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci mogą również liczyć na nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie