O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Pasterka

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pasterka.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pasterka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

Opis rodzaju jak również ram pracy sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat solidność, nie tylko miejscowość Pasterka nieustannie poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Pasterka - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet + różne multimedia

Airmax światłowodowy oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak np. TV przez Internet – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie możesz kupić u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed rozpoczęciem współpracy zawsze przeczytać regulamin danego serwisu. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do pracy. Działa w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Wystartuj z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Pasterka. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Raszków Mszaniec Włodowice Górzna Chocieszów Starków Wolany Skowronki Radochów Domaszków Smereczyna Dolina Stary Wielisław Wilkanów Ponikwa Ścinawka Górna Krajanów Sokolec Gołogłowy Szklarnia Nowy Miłków Ruszowice Borek Nagodzice Gorzanów Kamieńczyk Stary Waliszów Roztoki Suszyna Wolibórz Rzędzina Jaszkowa Górna Nowy Dzikowiec Radków Złotno Korytów Niwa Potoczek Świerki Stara Bystrzyca Batorów Michałowice Dolnik Mikowice Duszniki-Zdrój Dworki Sokolica Jaworek Ścinawka Dolna Mielnik Jaszkowa Dolna Szklarka Zabłocie Ścinawka Średnia Słoszów Topolice Stara Łomnica Przygórze Pasterka Kłodzko Marcinów Nowa Wieś Trzebieszowice Gajnik Nowa Ruda - Słupiec Bożków Krosnowice Sowina Bystrzyca Kłodzka Dzikowiec Polanica-Zdrój Szalejów Górny Międzylesie Roszyce Kamieniec Muszyn Boboszów Nowa Łomnica Żelazno Jugów Lądek-Zdrój Marianówka Szczytna Dalków Ratno Dolne Pławnica Ławica Długopole Zdrój Bytkowice Pisary Kudowa-Zdrój Ołdrzychowice Kłodzkie Długopole Górne

W przeciągu około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich zjawiskiem na tyle powszechnym, że ciężko na ten moment nawet wyobrazić sobie edukację albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przekazywanie zdjęć i filmów oraz rozwijanie wiedzy i talentu. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Pasterka. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich indywidualnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym szybki i trafny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – również dla miejscowości Pasterka. Ponadto zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u wiodących dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Pasterka. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o dużej przepustowości, a ponadto TV online i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - za 0 zł. Masz prawo zerwać współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą liczyć także na nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie