O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Popowice

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Popowice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Popowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat wrocławski.

Opis jakości a także skali działania dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat jakość, nie tylko miejscowość Popowice stale poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Popowice - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w sieci + rozmaite rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax to także możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak np. TV w sieci – dostępnych w różnych opcjach.

Internet i telewizję w pakiecie nabędziesz u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowaną ilość kanałów i różnorodne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed rozpoczęciem współpracy sumiennie przeanalizować regulamin danego dostawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, niedostępna w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka i YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Uwaga – w celu osiągania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmów online w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W odróżnieniu od Internetu na smartfonie, masz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na ładowanie stron czy wiecznie odświeżać transfer plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz do pracy. Działa w każdym pokoju w domu czy w biurze. Zacznij pracować z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Popowice. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w mieszkaniu lub w środowisku pracy przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Jaksonów Proszkowice Wrocław (Klecina) Smolec Glinica Nowa Wieś Wrocławska Bielany Wrocławskie Kunów Milin Zabrodzie Gajków Magnice Krzyżowice Strzegomiany Ślęza Wrocław (Krzyki) Żerniki Wielkie Kamionna Galowice Jezierzyce Wielkie Kozłów Przezdrowice Żerniki Małe Mokronos Górny Iwiny Różaniec Polakowice Dzikowa Nowa Wieś Kącka Wrocław (Fabryczna) Wojnarowice Biestrzyków Ręków Mędłów Turów Damianowice Mleczna Wieściszów Wawrzeńczyce Zacharzyce Mnichowice Tyniec Mały Krzeptów Królikowice Piotrówek Wszemiłowice Owsianka Rogów Sobócki Ozorzyce Nadolice Wielkie Pustków Wilczkowski Wysoka Sobótka Cieszyce Wrocław (Muchobór) Księginice Małe Suchy Dwór Czernica Chrząstawa Wielka Wilkowice Zybiszów Wrocław Milejowice Świątniki Cesarzowice Solna Żórawina Domasław Maniów Wojnowice Krajków Nadolice Małe Domaszczyn Kobierzyce Żerzuszyce Krzyków Mokry Dwór Szukalice Kilianów Łukaszowice Gniechowice Bratowice Mirków Rzeplin Kąty Wrocławskie Stróża Piława Ujów Wilczkowice Jordanów Śląski Maniów Mały Wilczków Biskupice Wilczyce Szymanów Wojkowice Wierzbice Pustków Żurawski Kiełczów Krobielowice Radwanice Mietków Chrzanów Ratowice Kamieniec Wrocławski Nasławice Pełcznica Domanice Wojtkowice Borzygniew Winna Góra Michałowice Mirosławice Chrząstawa Mała Komorowice Pożarzyce Szczepankowice Długołęka Jaszkotle Żerniki Wrocławskie Maniów Wielki Bogusławice Jeszkowice Wrocław (Leśnica) Kuklice Popowice Strzeganowice Wrocław (Psie Pole) Stary Zamek Księginice Chwałów Mokronos Dolny Strachów Zagródki Szczodre Janówek Małuszów

W przeciągu około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla człowieka zjawiskiem na tyle powszednim, że niełatwo na ten moment nawet wyobrazić sobie pracę bądź relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przesyłanie rozmaitych rzeczy czy rozwijanie wiedzy i talentu. Technik połączenia z e-światem jest jednak kilka, w tym także w miejscowości Popowice. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb internauty i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która technologia sprosta ich indywidualnym potrzebom. Dlatego właśnie polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax zapewnia wszystkim zainteresowanym szybki i efektywny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Popowice. Ponadto zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, cenników, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących promocji u wiodących dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Popowice. W ramach współpracy zapewniamy światłowodowy internet symetryczny o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo telewizję przez Internet i telefon przez Internet. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - za 0 zł. Masz prawo zrezygnować w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Klienci korzystający z naszej sieci mogą również liczyć na gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość korzystania z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie