O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Raszków

AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Raszków.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Raszków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Sylwetka klasy a dodatkowo zasięgu pracy usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności solidność, nie tylko miejscowość Raszków ciągle poddaje próbie solidność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Raszków - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w sieci + popularne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax oferuje także dostęp do przeróżnych rozwiązań multimedialnych, jak np. TV w sieci – z elastycznymi pakietami do wyboru.

Internet z telewizją nabędziesz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed finalizacją transakcji sumiennie poznać regulamin danego dostawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Internet z telewizją Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym social mediów, odezwij się do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągnięcia szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, otrzymujesz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki bez granic - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla rodziny oraz dla Twoich pracowników. Można z niego korzystać w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Zacznij pracować z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Raszków. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Ścinawka Dolna Sokolica Wolibórz Potoczek Polanica-Zdrój Niwa Marcinów Muszyn Gorzanów Raszków Dworki Mszaniec Pisary Nowy Miłków Radków Dolina Żelazno Nowy Dzikowiec Szklarka Ścinawka Średnia Marianówka Mikowice Krajanów Kamieniec Trzebieszowice Bytkowice Jugów Batorów Ołdrzychowice Kłodzkie Stara Łomnica Ławica Bystrzyca Kłodzka Borek Kłodzko Górzna Pławnica Stary Wielisław Mielnik Roszyce Radochów Stary Waliszów Starków Ponikwa Ratno Dolne Domaszków Gołogłowy Złotno Michałowice Duszniki-Zdrój Nowa Wieś Korytów Kudowa-Zdrój Dolnik Krosnowice Nowa Łomnica Suszyna Szalejów Górny Ruszowice Pasterka Włodowice Skowronki Smereczyna Długopole Zdrój Jaworek Boboszów Długopole Górne Chocieszów Ścinawka Górna Gajnik Świerki Szklarnia Roztoki Nowa Ruda - Słupiec Kamieńczyk Przygórze Słoszów Bożków Lądek-Zdrój Szczytna Topolice Sowina Dzikowiec Zabłocie Sokolec Nagodzice Dalków Międzylesie Jaszkowa Górna Wilkanów Wolany Rzędzina Jaszkowa Dolna Stara Bystrzyca

W przeciągu niespełna kilkunastu lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla nas zjawiskiem na tyle powszednim, że bardzo trudno w dzisiejszej rzeczywistości nawet wyobrazić sobie biznes i relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, udostępnianie rozmaitych rzeczy czy też rozwijanie umiejętności. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Raszków. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań konsumenta czy przedsiębiorcy i od uruchomionej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która forma łączności sprosta ich jedynym w swoim rodzaju wymogom. Z tego powodu polecamy poznać naszą ofertę – Airmax gwarantuje wszystkim szybki i skuteczny dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym dla miejscowości Raszków. Ponadto zyskujesz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u popularnych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Raszków. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo także telewizję online i telefonię stacjonarną. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - w cenie usługi. Masz prawo zrezygnować w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują dodatkowo publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Użytkownicy naszego Internetu mogą również liczyć na darmowy multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie