O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Roszyce

AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Roszyce.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Roszyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat kłodzki.

Sylwetka zakresu plus rozpiętości działania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów profesjonalność, nie tylko miejscowość Roszyce nieprzerwanie poddaje próbie jakość naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Roszyce - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet oraz ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych serwisów multimedialnych, takich jak TV przez Internet – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz kupić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed dokonaniem zakupu zawsze sprawdzić regulamin konkretnego serwisu. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, ilości programów, a ponadto informacje na temat bieżącej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również fenomenalna stabilność łączy, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Super szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do Internetu mobilnego, zyskujesz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków pogodowych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez granic - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla całej rodziny oraz dla Twoich pracowników. Bez problemu działa w każdym zakątku w domu czy w firmie. Wystartuj z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Roszyce. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Gołogłowy Międzylesie Suszyna Złotno Skowronki Ścinawka Górna Mielnik Potoczek Wolany Chocieszów Ponikwa Sokolec Szalejów Górny Trzebieszowice Raszków Michałowice Gajnik Lądek-Zdrój Dolnik Jugów Nagodzice Ruszowice Stara Bystrzyca Roszyce Dalków Długopole Zdrój Smereczyna Stary Waliszów Nowa Łomnica Radków Bystrzyca Kłodzka Krajanów Roztoki Ratno Dolne Nowa Wieś Mikowice Szczytna Słoszów Długopole Górne Dzikowiec Radochów Zabłocie Górzna Starków Batorów Ołdrzychowice Kłodzkie Żelazno Marcinów Sokolica Boboszów Krosnowice Kudowa-Zdrój Muszyn Marianówka Jaszkowa Dolna Mszaniec Gorzanów Korytów Kamieniec Nowa Ruda - Słupiec Przygórze Pławnica Jaszkowa Górna Wolibórz Topolice Dworki Polanica-Zdrój Sowina Szklarnia Duszniki-Zdrój Domaszków Wilkanów Bożków Świerki Jaworek Ścinawka Średnia Pasterka Niwa Szklarka Dolina Włodowice Kamieńczyk Kłodzko Nowy Miłków Ścinawka Dolna Pisary Ławica Rzędzina Nowy Dzikowiec Stara Łomnica Bytkowice Borek Stary Wielisław

W ciągu zaledwie dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla każdego człowieka zjawiskiem tak powszechnym, że trudno obecnie nawet wyobrazić sobie naukę lub codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z siecią, zapewniona jest skuteczna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, transfer zdjęć i filmów albo rozwijanie kwalifikacji. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Roszyce. Wybór zależy przede wszystkim od preferencji klienta i od pracującej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich jedynym w swoim rodzaju wymaganiom. Właśnie dlatego polecamy skorzystać z naszej oferty – Airmax umożliwia wszystkim błyskawiczny i trafiony dobór naprawdę korzystnej usługi internetowej z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – także dla miejscowości Roszyce. Co więcej zyskujesz możliwość porównania: prędkości Internetu, ceny, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u czołowych firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi świadczymy na obszarze miejscowości Roszyce. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o dużej przepustowości, a także programy telewizyjne online i telefonię internetową. Zależy nam, aby oferowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - bezkosztowo. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w pakiecie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na całym świecie. Nasi klienci mogą liczyć także na bezpłatny multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie