O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Rzędzina

AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Rzędzina.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Rzędzina, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

Sylwetka jakości oraz obrębu operowania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna jakość, nie tylko miejscowość Rzędzina nieustannie poddaje próbie jakość naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Rzędzina - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online + popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax zapewnia także dostęp do popularnych multimediów, jak np. TV online – z możliwością wyboru dogodnego pakietu.

Internet z TV możesz zakupić u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowaną ilość kanałów i różnorodne dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed zawarciem umowy obowiązkowo przeanalizować regulamin danego usługodawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Internet z TV Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, masz zawrotnie szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz przeboje kinowe, kibicujesz sportowcom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez żadnych ograniczeń - na wielu urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to świetna propozycja Internetu dla rodziny oraz dla przedsiębiorców. Dostęp jest możliwy w każdym pokoju w domu czy w biurze. Ciesz się zawrotnie szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Rzędzina. Zapraszamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Dalków Boboszów Długopole Górne Kłodzko Mszaniec Jaworek Roztoki Nowa Ruda - Słupiec Kamieńczyk Muszyn Górzna Nowy Dzikowiec Sokolec Zabłocie Wilkanów Smereczyna Polanica-Zdrój Pisary Marcinów Nowa Łomnica Chocieszów Stara Łomnica Stary Wielisław Korytów Gołogłowy Sowina Krajanów Szczytna Włodowice Lądek-Zdrój Szklarka Nowa Wieś Ratno Dolne Marianówka Niwa Trzebieszowice Jaszkowa Górna Międzylesie Gorzanów Ołdrzychowice Kłodzkie Wolany Pławnica Szklarnia Ścinawka Średnia Złotno Roszyce Mielnik Radochów Kudowa-Zdrój Ławica Skowronki Bożków Rzędzina Batorów Dolina Pasterka Topolice Świerki Jaszkowa Dolna Słoszów Gajnik Dworki Krosnowice Wolibórz Kamieniec Długopole Zdrój Dzikowiec Ścinawka Górna Dolnik Mikowice Bystrzyca Kłodzka Sokolica Ponikwa Starków Potoczek Borek Raszków Bytkowice Szalejów Górny Domaszków Nowy Miłków Stary Waliszów Stara Bystrzyca Duszniki-Zdrój Żelazno Suszyna Michałowice Jugów Radków Ruszowice Nagodzice Przygórze Ścinawka Dolna

W przeciągu ostatnich lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla młodzieży i dorosłych zjawiskiem na tyle zwyczajnym, że niełatwo w dzisiejszych czasach nawet wyobrazić sobie pracę i rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest płynna komunikacja z każdym zakątkiem globu, przesyłanie plików czy rozwijanie hobby. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, w tym także w miejscowości Rzędzina. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań internauty i od zbudowanej infrastruktury IT. Bardzo często osoby niezorientowane w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która technologia sprosta ich wyjątkowym wymogom. Dlatego właśnie polecamy poznać naszą ofertę – Airmax zapewnia użytkownikom szybki i skuteczny dobór dopasowanej opcji Internetu z uwzględnieniem wskazanej lokalizacji – w tym dla miejscowości Rzędzina. Ponadto oferujemy możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u rozmaitych dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Rzędzina. W ramach współpracy zapewniamy światłowodowy internet symetryczny o wielkiej przepustowości, a dodatkowo TV internetową i telefon przez Internet. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - za darmo. Masz prawo wycofać się ze współpracy kiedy tylko chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w prezencie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci zyskują również gratisowy multiroom, telewizję HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń zagranicznych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie