O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Smolec

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Smolec.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Smolec, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat wrocławski.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Smolec. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o wielkiej przepustowości, a dodatkowo telewizję i telefon przez Internet. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - gratis. Masz prawo wycofać się ze współpracy kiedy tylko chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w prezencie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Klienci korzystający z naszej sieci zyskują również gratisowy multiroom, telewizję HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń zagranicznych.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online i popularne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax pozwala także na korzystanie z popularnych multimediów, jak TV online – w różnych pakietach do wyboru.

Internet + TV możesz zakupić u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed zakupem pakietu obowiązkowo przeanalizować regulamin wybranego usługodawcy. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, niedostępna w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. social mediów, napisz lub zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W porównaniu do Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, masz zawrotnie szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz przeboje kinowe, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez żadnych ograniczeń - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba długo czekać na załadowanie stron czy ciągle ponawiać upload lub download plików. Airmax to świetna propozycja Internetu dla rodziny oraz dla przedsiębiorców. Download i upload jest możliwy w każdym pokoju w domu czy w biurze. Ciesz się zawrotnie szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Smolec. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w przestrzeni prywatnej lub w biurze przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Wszemiłowice Kozłów Sobótka Wierzbice Biestrzyków Domanice Janówek Mirosławice Szczodre Popowice Kobierzyce Długołęka Zabrodzie Nasławice Gajków Komorowice Krzyżowice Zagródki Nowa Wieś Wrocławska Żerniki Wielkie Księginice Królikowice Domasław Wilczyce Ujów Cieszyce Bratowice Nadolice Wielkie Suchy Dwór Dzikowa Kilianów Wrocław (Psie Pole) Wieściszów Solna Mnichowice Domaszczyn Wrocław (Krzyki) Owsianka Smolec Piotrówek Zacharzyce Glinica Ozorzyce Maniów Wielki Piława Mietków Biskupice Kamieniec Wrocławski Wrocław (Leśnica) Damianowice Ręków Różaniec Wojnowice Pustków Wilczkowski Stróża Wilczków Czernica Wysoka Maniów Mały Ratowice Jezierzyce Wielkie Krajków Krzyków Kuklice Winna Góra Mokronos Górny Bielany Wrocławskie Wilczkowice Mleczna Księginice Małe Maniów Tyniec Mały Kunów Krzeptów Wojkowice Iwiny Wrocław Żerzuszyce Szukalice Rzeplin Świątniki Stary Zamek Magnice Turów Borzygniew Chrząstawa Wielka Krobielowice Wilkowice Żerniki Wrocławskie Wawrzeńczyce Nowa Wieś Kącka Chrząstawa Mała Szczepankowice Radwanice Kąty Wrocławskie Chwałów Michałowice Jordanów Śląski Jaszkotle Jaksonów Pożarzyce Proszkowice Mirków Zybiszów Strzegomiany Milin Wojtkowice Bogusławice Rogów Sobócki Małuszów Gniechowice Chrzanów Polakowice Strachów Mokry Dwór Pełcznica Milejowice Żórawina Mokronos Dolny Żerniki Małe Kiełczów Łukaszowice Wrocław (Klecina) Cesarzowice Szymanów Kamionna Jeszkowice Wojnarowice Strzeganowice Mędłów Przezdrowice Ślęza Galowice Pustków Żurawski Wrocław (Fabryczna) Nadolice Małe Wrocław (Muchobór)

W trakcie ostatnich lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla społeczeństwa zjawiskiem do tego stopnia zwyczajnym, że niełatwo w dzisiejszych czasach nawet wyobrazić sobie pracę i rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z Internetem, możliwa jest płynna komunikacja z całym światem, przesyłanie plików czy rozwijanie zainteresowań. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak kilka, również w miejscowości Smolec. Decyzja, co wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań internauty i od zbudowanej infrastruktury IT. Bardzo często osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich wyjątkowym wymogom. Dlatego właśnie polecamy poznać naszą ofertę – Airmax zapewnia użytkownikom sprawny i skuteczny dobór dopasowanej opcji Internetu z uwzględnieniem wybranej lokalizacji – w tym dla miejscowości Smolec. Dodatkowo oferujemy możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, różnych opcji abonamentowych, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych programów rabatowych i lojalnościowych u dostępnych dostawców Internetu.

Rys zakresu a ponadto ram działania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna profesjonalność, nie tylko miejscowość Smolec nieprzerwanie poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Smolec - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie