O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Solna

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Solna.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Solna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

Rys typu jak też zasięgu działania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat profesjonalność, nie tylko miejscowość Solna nieustannie poddaje próbie jakość naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Solna - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV przez Internet oraz różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax pozwala także na korzystanie z różnych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV przez Internet – w różnych pakietach do wyboru.

Internet TV możesz kupić u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed zakupem usługi zawsze poznać regulamin konkretnego serwisu. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka, Instagrama czy YouTuba, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do największych, kinowych hitów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, otrzymujesz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Solna. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w przedsiębiorstwie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Bratowice Maniów Wielki Damianowice Mokronos Górny Sobótka Ozorzyce Żórawina Jezierzyce Wielkie Nadolice Małe Świątniki Komorowice Strzeganowice Wieściszów Szczepankowice Domasław Mokronos Dolny Wysoka Wierzbice Winna Góra Kilianów Czernica Łukaszowice Strzegomiany Iwiny Jordanów Śląski Mirków Tyniec Mały Wrocław (Leśnica) Wrocław (Muchobór) Michałowice Kamieniec Wrocławski Kiełczów Żerniki Wielkie Proszkowice Solna Mietków Wrocław (Psie Pole) Długołęka Wrocław (Fabryczna) Żerniki Wrocławskie Kobierzyce Wawrzeńczyce Maniów Królikowice Owsianka Kozłów Krzeptów Pełcznica Szczodre Wojtkowice Domanice Jaksonów Mirosławice Ratowice Wojnarowice Milin Dzikowa Wrocław (Klecina) Milejowice Różaniec Kąty Wrocławskie Kamionna Cieszyce Glinica Janówek Ujów Księginice Małe Bielany Wrocławskie Rogów Sobócki Wilczków Wilkowice Stary Zamek Ślęza Chrzanów Kunów Cesarzowice Maniów Mały Jaszkotle Zacharzyce Wojnowice Magnice Rzeplin Wrocław (Krzyki) Zybiszów Mokry Dwór Nowa Wieś Kącka Zabrodzie Szymanów Wrocław Zagródki Bogusławice Nowa Wieś Wrocławska Krajków Nasławice Kuklice Pożarzyce Szukalice Polakowice Małuszów Wilczkowice Chrząstawa Wielka Stróża Radwanice Mnichowice Borzygniew Galowice Księginice Biestrzyków Chwałów Strachów Jeszkowice Pustków Żurawski Domaszczyn Smolec Nadolice Wielkie Turów Piława Krzyków Pustków Wilczkowski Żerzuszyce Biskupice Mędłów Suchy Dwór Popowice Mleczna Krzyżowice Krobielowice Gajków Ręków Przezdrowice Wszemiłowice Gniechowice Chrząstawa Mała Żerniki Małe Wojkowice Wilczyce Piotrówek

W ciągu minionej dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla społeczeństwa zjawiskiem tak powszechnym, że bardzo trudno teraz nawet wyobrazić sobie biznes albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z siecią, zapewniona jest ciągła komunikacja z bliskimi, udostępnianie zdjęć i filmów czy też rozwijanie pasji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Solna. Wybór zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich specjalnym preferencjom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax gwarantuje użytkownikowi błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Solna. Co więcej zapewniamy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u wszystkich przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Solna. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o dużej przepustowości, a dodatkowo także telewizję i telefonię stacjonarną. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w standardzie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą liczyć także na darmowy multiroom, programy HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie