O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Stara Rzeka

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Stara Rzeka.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Stara Rzeka, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat polkowicki.

Rys klasy a dodatkowo obrębu funkcjonowania usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności jakość, nie tylko miejscowość Stara Rzeka nieustannie poddaje próbie jakość naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Stara Rzeka - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja online na żywo i najlepsze usługi multimedialne

Internet Airmax otwiera przed Tobą dostęp do szerokiego zakresu serwisów multimedialnych, jak telewizja online na żywo – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz nabyć za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Dostępne pakiety posiadają różny zakres stacji i różne treści. Z tego powodu powinno się przed dokonaniem zakupu dokładnie sprawdzić warunki wybranego serwisu multimedialnego. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, oferowanych kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, niespotykana np. w przypadku LTE.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pamiętaj – w celu uzyskiwania prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem gigabitowym i szybszym.

Superszybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień przesyłaniem danych, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do łącza LTE, zyskujesz bardzo szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy aury za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez granic - na różnych urządzeniach równocześnie. Nie musisz marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać pobieranie lub wysyłanie danych. Airmax to wymarzona opcja Internetu dla domu oraz dla Twoich pracowników. Bez problemu działa w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Pracuj, baw się i ucz z najszybszym Internetem Airmax w miejscowości Stara Rzeka. Skontaktuj się z nami, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w siedzibie firmy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:W trakcie około 10 lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla każdego człowieka czymś do tego stopnia standardowym, że trudno na ten moment chociażby wyobrazić sobie naukę oraz spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest skuteczna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, transfer rozmaitych materiałów albo rozwijanie kwalifikacji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak parę, również w miejscowości Stara Rzeka. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów klienta oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Niejednokrotnie osoby nieorientujące się w sprawach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka opcja może sprostać ich jedynym w swoim rodzaju preferencjom. Właśnie dlatego warto rozważyć naszą ofertę – Airmax umożliwia wszystkim sprawny i satysfakcjonujący dobór korzystnej usługi internetowej z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Stara Rzeka. Dodatkowo zyskujesz możliwość porównania: prędkości Internetu, wysokości abonamentów, długości trwania umowy oraz aktualnych rabatów u czołowych firm.

Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi świadczymy na terenie miejscowości Stara Rzeka. W ramach usługi dostarczamy symetryczny Internet światłowodowy o bardzo dużej przepustowości, a także programy telewizyjne online oraz telefonię internetową. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego klienta - bezkosztowo. Możesz zakończyć współpracę w dowolnym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują za darmo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Nasi klienci otrzymują w pakiecie także bezpłatny multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zamówią telefon, mają dostęp do darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie