O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Szczepankowice

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, ultra szybki internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Szczepankowice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Szczepankowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

Uproszczona sylwetka formatu a ponadto zasięgu funkcjonowania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności solidność, nie tylko miejscowość Szczepankowice nieustannie poddaje próbie jakość naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Szczepankowice - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w Internecie oraz najlepsze serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu rozwiązań multimedialnych, takich jak TV w Internecie – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie zamówisz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed rozpoczęciem współpracy obligatoryjnie poznać regulamin konkretnego dostawcy multimediów. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, oferowanych programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Superszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem plików, dostęp do filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do Internetu na smartfonie, otrzymujesz superszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani aury za oknem. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki ile chcesz - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać pobieranie lub wysyłanie plików. Airmax to idealna propozycja Internetu dla domu oraz do pracy. Działa w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Szczepankowice. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w siedzibie firmy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Jaksonów Biestrzyków Proszkowice Gajków Chrzanów Przezdrowice Krzyków Czernica Zagródki Jaszkotle Kobierzyce Bielany Wrocławskie Nasławice Chwałów Wojkowice Mędłów Mnichowice Szczodre Wrocław (Psie Pole) Glinica Milejowice Wrocław (Fabryczna) Żórawina Biskupice Mokronos Górny Wawrzeńczyce Szymanów Pełcznica Chrząstawa Mała Nowa Wieś Wrocławska Kuklice Żerniki Małe Borzygniew Domaszczyn Pustków Wilczkowski Ozorzyce Mietków Janówek Piława Bogusławice Galowice Rogów Sobócki Szukalice Wrocław (Leśnica) Turów Wojnowice Długołęka Solna Wrocław (Krzyki) Żerniki Wielkie Kąty Wrocławskie Żerniki Wrocławskie Chrząstawa Wielka Magnice Nadolice Wielkie Domasław Wilczkowice Iwiny Wilczków Domanice Owsianka Pustków Żurawski Wrocław Strzegomiany Polakowice Jezierzyce Wielkie Mirków Żerzuszyce Strzeganowice Krajków Krobielowice Wieściszów Pożarzyce Mirosławice Stróża Ratowice Wrocław (Muchobór) Księginice Małe Łukaszowice Gniechowice Zacharzyce Sobótka Wojtkowice Damianowice Jordanów Śląski Świątniki Rzeplin Księginice Ujów Bratowice Zabrodzie Kunów Małuszów Jeszkowice Królikowice Maniów Mały Wojnarowice Nowa Wieś Kącka Różaniec Wilczyce Piotrówek Kiełczów Wszemiłowice Milin Wysoka Maniów Wielki Smolec Kamionna Tyniec Mały Mokry Dwór Szczepankowice Winna Góra Radwanice Maniów Ślęza Popowice Ręków Nadolice Małe Kozłów Krzeptów Suchy Dwór Wrocław (Klecina) Michałowice Mokronos Dolny Dzikowa Cieszyce Kamieniec Wrocławski Wilkowice Cesarzowice Wierzbice Krzyżowice Stary Zamek Komorowice Strachów Kilianów Zybiszów Mleczna

W ciągu około 10 lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla wszystkich zjawiskiem tak zwykłym, że bardzo trudno na ten moment nawet wyobrazić sobie biznes oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z siecią, zapewniona jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, udostępnianie różnych plików czy też rozwijanie wiedzy i talentu. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Szczepankowice. Wybór zależy w dużej mierze od wymogów konsumenta czy przedsiębiorcy i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich indywidualnym potrzebom. Z tego powodu polecamy rozważyć naszą ofertę – Airmax gwarantuje wszystkim zainteresowanym błyskawiczny i efektywny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Szczepankowice. Co więcej zyskujesz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, wysokości abonamentów, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących promocji u wiodących przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości Szczepankowice. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo także TV online i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - za 0 zł. Masz prawo zrezygnować ze współpracy w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują za darmo publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują także darmowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie