O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Szczodre

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Szczodre.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Szczodre, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat wrocławski.

Charakterystyka zakresu a ponadto zasięgu działalności przedsiębiorstwa Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat profesjonalność, nie tylko miejscowość Szczodre cały czas poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Szczodre - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w sieci + popularne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax oferuje także dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, jak np. TV w sieci – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Internet z telewizją nabędziesz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed podpisaniem umowy sumiennie poznać regulamin danego dostawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym social mediów, odezwij się do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągnięcia szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, otrzymujesz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki bez granic - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla rodziny oraz dla Twoich pracowników. Można z niego korzystać w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Zacznij pracować z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Szczodre. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Mirosławice Maniów Mały Kilianów Księginice Małe Jaksonów Chrząstawa Mała Turów Wrocław (Krzyki) Żórawina Iwiny Pustków Wilczkowski Przezdrowice Różaniec Mędłów Strachów Tyniec Mały Nadolice Małe Chrzanów Domaszczyn Szymanów Księginice Nowa Wieś Kącka Wrocław (Fabryczna) Glinica Kobierzyce Szukalice Bratowice Kąty Wrocławskie Galowice Damianowice Żerzuszyce Strzegomiany Bogusławice Ratowice Piława Suchy Dwór Wilczkowice Gajków Krzyżowice Rogów Sobócki Wrocław (Muchobór) Wilkowice Wrocław (Psie Pole) Królikowice Szczepankowice Magnice Wrocław (Klecina) Małuszów Chrząstawa Wielka Jeszkowice Cieszyce Żerniki Wielkie Wawrzeńczyce Popowice Domanice Jordanów Śląski Strzeganowice Mokronos Dolny Ręków Zabrodzie Nowa Wieś Wrocławska Wojnarowice Krzyków Pożarzyce Długołęka Proszkowice Nadolice Wielkie Maniów Wielki Mokry Dwór Sobótka Bielany Wrocławskie Dzikowa Piotrówek Wilczyce Kiełczów Ozorzyce Szczodre Chwałów Zybiszów Milejowice Pełcznica Wysoka Ujów Cesarzowice Mnichowice Jezierzyce Wielkie Wszemiłowice Jaszkotle Borzygniew Wilczków Świątniki Polakowice Rzeplin Wieściszów Kunów Smolec Biskupice Wrocław (Leśnica) Michałowice Wojnowice Janówek Wrocław Owsianka Żerniki Wrocławskie Domasław Kamionna Zagródki Łukaszowice Krobielowice Kuklice Pustków Żurawski Mokronos Górny Stary Zamek Mleczna Stróża Winna Góra Nasławice Żerniki Małe Maniów Milin Wierzbice Biestrzyków Gniechowice Krajków Wojtkowice Kozłów Czernica Zacharzyce Wojkowice Radwanice Krzeptów Komorowice Ślęza Mirków Solna Mietków Kamieniec Wrocławski

W przeciągu minionych lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla młodszych i starszych osób zjawiskiem na tyle powszednim, że bardzo trudno współcześnie nawet wyobrazić sobie biznes i relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest skuteczna komunikacja z każdą częścią globu, udostępnianie rozmaitych rzeczy czy też rozwijanie umiejętności. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Szczodre. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań konsumenta czy przedsiębiorcy i od stworzonej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która forma łączności sprosta ich jedynym w swoim rodzaju wymogom. Z tego powodu polecamy poznać naszą ofertę – Airmax gwarantuje wszystkim szybki i skuteczny dobór indywidualnie dopasowanej usługi internetowej z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – w tym dla miejscowości Szczodre. Ponadto zyskujesz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u popularnych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Szczodre. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo także telewizję online i telefonię stacjonarną. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo zrezygnować w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują nieodpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Użytkownicy naszego Internetu mogą również liczyć na darmowy multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie