O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Szczytna

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Szczytna.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Szczytna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Schemat formatu a także skali działania firmy Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat niezawodność, nie tylko miejscowość Szczytna stale poddaje próbie jakość naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Szczytna - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa oraz ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych serwisów multimedialnych, takich jak TV internetowa – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz zamówić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed dokonaniem zakupu koniecznie sprawdzić regulamin konkretnego dostawcy usługi. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, ilości programów, a ponadto informacje na temat bieżącej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również fenomenalna stabilność łączy, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Super szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z uploadem i downloadem, dostęp do filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do Internetu mobilnego, zyskujesz super szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków pogodowych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki ile chcesz - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download plików. Airmax to doskonała propozycja Internetu dla całej rodziny oraz do pracy. Bez problemu działa w każdym zakątku w domu czy w firmie. Poczuj różnicę - wystartuj z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Szczytna. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Batorów Raszków Jaszkowa Górna Złotno Kamieniec Słoszów Stara Łomnica Włodowice Topolice Korytów Kamieńczyk Stary Waliszów Krosnowice Roztoki Nowy Dzikowiec Mikowice Nowy Miłków Wolany Wolibórz Długopole Zdrój Bytkowice Michałowice Nowa Wieś Dzikowiec Żelazno Ścinawka Dolna Międzylesie Bystrzyca Kłodzka Starków Szklarnia Skowronki Potoczek Nowa Łomnica Świerki Kłodzko Sokolec Krajanów Chocieszów Mszaniec Stary Wielisław Bożków Gorzanów Sowina Szalejów Górny Radków Ścinawka Górna Zabłocie Górzna Pisary Domaszków Marianówka Gajnik Lądek-Zdrój Borek Dalków Szczytna Radochów Nowa Ruda - Słupiec Jaszkowa Dolna Mielnik Boboszów Ławica Suszyna Trzebieszowice Dolnik Niwa Dworki Przygórze Ruszowice Duszniki-Zdrój Marcinów Polanica-Zdrój Ołdrzychowice Kłodzkie Nagodzice Długopole Górne Ponikwa Ratno Dolne Stara Bystrzyca Jugów Pasterka Jaworek Sokolica Gołogłowy Muszyn Ścinawka Średnia Rzędzina Kudowa-Zdrój Smereczyna Dolina Roszyce Szklarka Wilkanów Pławnica

W ciągu zaledwie dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla każdego człowieka zjawiskiem tak normalnym, że trudno obecnie nawet wyobrazić sobie naukę lub codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z siecią, zapewniona jest efektywna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, transfer materiałów albo rozwijanie kwalifikacji. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Szczytna. Wybór zależy przede wszystkim od preferencji klienta i od pracującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich indywidualnym wymaganiom. Właśnie dlatego polecamy skorzystać z naszej oferty – Airmax umożliwia wszystkim zainteresowanym błyskawiczny i trafiony dobór naprawdę korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – także dla miejscowości Szczytna. Co więcej zyskujesz szansę porównania: prędkości Internetu, ceny, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u czołowych firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi świadczymy na obszarze miejscowości Szczytna. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o ogromnej przepustowości, a także programy telewizyjne online i telefonię internetową. Zależy nam, aby oferowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - bezkosztowo. Masz prawo wypowiedzieć umowę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w pakiecie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na całym świecie. Nasi klienci mają zapewnione również: bezpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzykrajowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie