O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Szklarnia

AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Szklarnia.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Szklarnia, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Charakterystyka typu i zasięgu funkcjonowania dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna jakość, nie tylko miejscowość Szklarnia nieprzerwanie poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas ogromna motywacja i najlepsza rekomendacja. Szklarnia - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

Telewizja online oraz popularne usługi multimedialne

Internet Airmax to także możliwość korzystania z popularnych serwisów multimedialnych, takich jak telewizja online – dostępnych w różnych opcjach.

Internet i telewizję w jednym możesz zakupić za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed zakupem pakietu obowiązkowo sprawdzić warunki konkretnego usługodawcy. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferty kanałów, a także szczegóły dotyczące bieżącej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także fenomenalna stabilność usług, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Ważne – w celu uzyskiwania prędkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień transferem danych, możliwość oglądania filmów i seriali w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do łącza mobilnego, zyskujesz zawrotnie szybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody za oknem. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz przeboje kinowe, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez żadnych ograniczeń - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać upload lub download danych. Airmax to świetna opcja Internetu dla rodziny oraz dla przedsiębiorców. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Ciesz się zawrotnie szybkim Internetem Airmax w miejscowości Szklarnia. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj nasz Internet – za darmo w domu lub w biurze przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Polanica-Zdrój Pławnica Długopole Górne Dolina Pisary Topolice Radochów Sowina Niwa Suszyna Radków Domaszków Potoczek Chocieszów Roszyce Dalków Ponikwa Jaworek Mszaniec Przygórze Jaszkowa Dolna Lądek-Zdrój Kamieńczyk Wilkanów Marcinów Sokolica Rzędzina Stary Wielisław Ołdrzychowice Kłodzkie Gołogłowy Stara Łomnica Krajanów Bytkowice Wolibórz Szklarka Ruszowice Dolnik Dzikowiec Raszków Górzna Nowa Wieś Żelazno Dworki Długopole Zdrój Szklarnia Wolany Nowa Ruda - Słupiec Sokolec Krosnowice Korytów Słoszów Złotno Nowa Łomnica Starków Szalejów Górny Jaszkowa Górna Międzylesie Ratno Dolne Mielnik Duszniki-Zdrój Trzebieszowice Bystrzyca Kłodzka Skowronki Ławica Ścinawka Górna Nowy Miłków Muszyn Kudowa-Zdrój Batorów Gajnik Włodowice Nagodzice Borek Jugów Smereczyna Kamieniec Nowy Dzikowiec Stary Waliszów Zabłocie Bożków Michałowice Gorzanów Pasterka Stara Bystrzyca Ścinawka Dolna Boboszów Marianówka Mikowice Roztoki Świerki Kłodzko Ścinawka Średnia Szczytna

W ciągu ostatnich lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla człowieka czymś tak zwyczajnym, że trudno w dzisiejszych czasach chociażby wyobrazić sobie naukę i rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z siecią, zapewniona jest płynna komunikacja z całym światem, transfer plików albo rozwijanie wiedzy. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Szklarnia. Wybór zależy w głównej mierze od wymagań klienta oraz od zbudowanej infrastruktury sieciowej. Bardzo często osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają problem z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka opcja ma dużą szansę sprostać ich wyjątkowym wymaganiom. Właśnie dlatego warto poznać naszą ofertę – Airmax umożliwia użytkownikom błyskawiczny i trafiony dobór dopasowanej opcji Internetu z uwzględnieniem wybranej lokalizacji – także dla miejscowości Szklarnia. Co więcej oferujemy możliwość porównania: prędkości Internetu, różnych opcji abonamentowych, czasu trwania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u najpopularniejszych firm.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Szklarnia. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o wielkiej przepustowości, a także telewizję przez Internet oraz telefonię internetową. Zależy nam, by oferowane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla każdego klienta - gratis. Możesz wycofać się ze współpracy kiedy tylko chcesz. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują w prezencie zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na całym świecie. Nasi klienci zyskują również bezpłatny multiroom, telewizję HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów zagranicznych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie