O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Topolice

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, ultra szybki internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Topolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Topolice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Uproszczona sylwetka zakresu a dodatkowo obszaru pracy dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna niezawodność, nie tylko miejscowość Topolice cały czas poddaje próbie jakość naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Topolice - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo i rozmaite rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax pozwala także na korzystanie z różnych multimediów, jak TV internetowa na żywo – w różnych pakietach do wyboru.

Internet TV kupisz u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed zakupem usługi uważnie przeanalizować regulamin wybranego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niedostępna np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do Internetu LTE, masz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Surfowanie jest możliwe w każdym pokoju w domu czy w biurze. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Topolice. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Wilkanów Michałowice Dalków Ołdrzychowice Kłodzkie Górzna Gołogłowy Jaszkowa Dolna Boboszów Roztoki Nowy Miłków Korytów Żelazno Szklarnia Sokolec Pisary Polanica-Zdrój Stary Waliszów Sokolica Ścinawka Górna Pławnica Mikowice Jaworek Topolice Słoszów Kamieńczyk Dworki Długopole Górne Skowronki Borek Mszaniec Nowa Wieś Nowa Łomnica Dolina Gajnik Stara Bystrzyca Szalejów Górny Wolany Roszyce Raszków Ratno Dolne Radochów Stara Łomnica Ścinawka Średnia Pasterka Długopole Zdrój Bożków Ponikwa Szklarka Potoczek Duszniki-Zdrój Dzikowiec Chocieszów Rzędzina Kamieniec Jugów Szczytna Kudowa-Zdrój Złotno Nowa Ruda - Słupiec Ruszowice Przygórze Lądek-Zdrój Sowina Marcinów Nowy Dzikowiec Gorzanów Starków Ławica Stary Wielisław Jaszkowa Górna Świerki Radków Muszyn Niwa Dolnik Suszyna Kłodzko Krosnowice Bystrzyca Kłodzka Ścinawka Dolna Zabłocie Marianówka Batorów Nagodzice Międzylesie Smereczyna Trzebieszowice Włodowice Mielnik Domaszków Bytkowice Krajanów Wolibórz

W trakcie minionej dekady nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla społeczeństwa zjawiskiem do tego stopnia codziennym, że niełatwo teraz nawet wyobrazić sobie pracę bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z Internetem, możliwa jest permanentna komunikacja z bliskimi, przesyłanie małych i dużych plików czy rozwijanie pasji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak kilka, również w miejscowości Topolice. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb internauty i od dostępnej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich unikatowym preferencjom. Dlatego właśnie polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax zapewnia klientom sprawny i satysfakcjonujący dobór sprofilowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem danej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Topolice. Dodatkowo zyskasz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, cenników, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych rabatów u wszystkich dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Topolice. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o największej przepustowości, a dodatkowo telewizję i telefon przez Internet. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - nieodpłatnie. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w standardzie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Klienci korzystający z naszej sieci zyskują w pakiecie również gratisowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie