O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Włodowice

AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Włodowice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Włodowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat kłodzki.

Uproszczona sylwetka klasy plus obrębu operowania usług Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów jakość, nie tylko miejscowość Włodowice ciągle poddaje próbie jakość naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Włodowice - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo i różne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak TV online na żywo – na korzystnych, dopasowanych do potrzeb warunkach.

Internet i telewizję w pakiecie możesz nabyć u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed rozpoczęciem współpracy dokładnie przeanalizować regulamin wybranego serwisu multimedialnego. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Pakiet Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niedostępna np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do największych, kinowych hitów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do Internetu LTE, masz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki ile chcesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać upload plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla mieszkania oraz do pracy. Działa w każdym pokoju w domu czy w biurze. Pracuj, baw się i ucz z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Włodowice. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Stary Waliszów Marcinów Radochów Topolice Polanica-Zdrój Ścinawka Średnia Krajanów Ponikwa Słoszów Niwa Dzikowiec Szalejów Górny Bystrzyca Kłodzka Nowa Ruda - Słupiec Boboszów Michałowice Krosnowice Zabłocie Roztoki Długopole Górne Kłodzko Ścinawka Dolna Kamieńczyk Gorzanów Nowy Dzikowiec Skowronki Pasterka Wilkanów Włodowice Wolany Smereczyna Dalków Roszyce Szklarnia Długopole Zdrój Pławnica Sokolica Trzebieszowice Ścinawka Górna Dworki Mielnik Kamieniec Żelazno Stara Bystrzyca Domaszków Nagodzice Dolnik Ruszowice Ratno Dolne Korytów Borek Starków Bytkowice Jaszkowa Dolna Kudowa-Zdrój Sowina Gołogłowy Duszniki-Zdrój Suszyna Nowa Łomnica Mszaniec Szczytna Świerki Lądek-Zdrój Górzna Pisary Ołdrzychowice Kłodzkie Jaworek Marianówka Wolibórz Jaszkowa Górna Nowa Wieś Dolina Gajnik Stara Łomnica Bożków Raszków Ławica Złotno Chocieszów Nowy Miłków Potoczek Przygórze Radków Jugów Międzylesie Sokolec Szklarka Rzędzina Muszyn Stary Wielisław Mikowice Batorów

W trakcie około 10 lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla młodszych i starszych osób zjawiskiem do tego stopnia standardowym, że niełatwo na ten moment nawet wyobrazić sobie pracę albo spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przesyłanie rozmaitych materiałów czy rozwijanie wiedzy i talentu. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak kilka, również w miejscowości Włodowice. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań internauty i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich indywidualnym preferencjom. Dlatego właśnie polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax zapewnia wszystkim zainteresowanym sprawny i satysfakcjonujący dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Włodowice. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych rabatów u wiodących dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Włodowice. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo TV online i telefon przez Internet. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - za 0 zł. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują za darmo publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują w pakiecie także gratisowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie