O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Wieściszów

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wieściszów.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wieściszów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wrocławski.

Charakterystyka zakresu i skali działalności dostawcy internetu Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat jakość, nie tylko miejscowość Wieściszów cały czas poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Wieściszów - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo + popularne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, jak np. TV internetowa na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym kupisz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed wyborem danego pakietu uważnie poznać regulamin danego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym social mediów, odezwij się do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu osiągnięcia szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, otrzymujesz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla rodziny oraz dla firm. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Wieściszów. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Zabrodzie Krzyków Królikowice Strzeganowice Maniów Wielki Zybiszów Wilczkowice Ślęza Ratowice Wysoka Pożarzyce Bratowice Krzyżowice Maniów Mały Jordanów Śląski Wrocław (Klecina) Polakowice Cieszyce Wawrzeńczyce Wrocław (Leśnica) Pustków Żurawski Chrzanów Jeszkowice Domasław Czernica Kiełczów Domaszczyn Galowice Gniechowice Żórawina Iwiny Piława Wrocław (Fabryczna) Dzikowa Nasławice Wojnowice Janówek Kuklice Żerniki Wielkie Żerzuszyce Zacharzyce Szczepankowice Jezierzyce Wielkie Sobótka Ręków Księginice Małe Wojkowice Milejowice Milin Nowa Wieś Wrocławska Mokronos Dolny Wilkowice Żerniki Wrocławskie Przezdrowice Krajków Strzegomiany Bielany Wrocławskie Długołęka Mleczna Biskupice Krobielowice Solna Wrocław (Psie Pole) Nadolice Małe Tyniec Mały Wojtkowice Pełcznica Kilianów Mokronos Górny Szczodre Michałowice Wrocław (Krzyki) Kamieniec Wrocławski Gajków Rzeplin Mokry Dwór Bogusławice Wilczyce Cesarzowice Nowa Wieś Kącka Zagródki Wojnarowice Glinica Żerniki Małe Księginice Kobierzyce Wieściszów Biestrzyków Świątniki Ozorzyce Szukalice Wszemiłowice Ujów Szymanów Komorowice Mirosławice Rogów Sobócki Mędłów Różaniec Popowice Jaszkotle Jaksonów Wierzbice Chrząstawa Mała Kunów Stróża Stary Zamek Nadolice Wielkie Radwanice Strachów Proszkowice Kozłów Magnice Chrząstawa Wielka Pustków Wilczkowski Chwałów Piotrówek Borzygniew Wrocław Kamionna Maniów Kąty Wrocławskie Wrocław (Muchobór) Damianowice Łukaszowice Smolec Turów Mietków Owsianka Małuszów Domanice Wilczków Mnichowice Suchy Dwór Mirków Winna Góra Krzeptów

W przeciągu minionych lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego zjawiskiem na tyle codziennym, że bardzo trudno współcześnie nawet wyobrazić sobie biznes i codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest permanentna komunikacja z ludźmi z całego świata, udostępnianie małych i dużych plików czy też rozwijanie wiedzy i umiejętności. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Wieściszów. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań konsumenta czy przedsiębiorcy i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która forma łączności sprosta ich unikatowym wymogom. Z tego powodu polecamy poznać naszą ofertę – Airmax gwarantuje klientom szybki i skuteczny dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym dla miejscowości Wieściszów. Ponadto zyskasz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u zaufanych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Wieściszów. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o największej przepustowości, a dodatkowo także TV przez Internet i telefonię stacjonarną. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - całkowicie za darmo. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują nieodpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Użytkownicy naszego Internetu zyskują w pakiecie również darmowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie