O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Wojcieszyce

AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wojcieszyce.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wojcieszyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat jeleniogórski.

Profil klasy oraz skali działania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat niezawodność, nie tylko miejscowość Wojcieszyce stale poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Wojcieszyce - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo oraz różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do innych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV online na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym możesz nabyć u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed finalizacją transakcji dokładnie poznać regulamin konkretnego serwisu multimedialnego. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do filmów online w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do Internetu na smartfonie, otrzymujesz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać upload plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla klientów biznesowych. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Wojcieszyce. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w przedsiębiorstwie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:W ciągu zaledwie kilku lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego zjawiskiem tak standardowym, że bardzo trudno dziś nawet wyobrazić sobie biznes albo spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z siecią, zapewniona jest łatwa komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, udostępnianie rozmaitych materiałów czy też rozwijanie wiedzy i umiejętności. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Wojcieszyce. Wybór zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od zaprojektowanej infrastruktury IT. Nierzadko osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich niepowtarzalnym potrzebom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax gwarantuje konsumentom i przedsiębiorcom błyskawiczny i efektywny dobór optymalnej technologii IT z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym także dla miejscowości Wojcieszyce. Co więcej zyskasz możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących promocji u zaufanych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Wojcieszyce. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo także TV przez Internet i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - w cenie usługi. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują bezpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują w pakiecie także darmowy multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie