O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Zabłocie

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Zabłocie.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Zabłocie, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Rys zakresu jak też zasięgu operowania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat niezawodność, nie tylko miejscowość Zabłocie stale poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale również całe województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Zabłocie - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w sieci + różne multimedia

Airmax światłowodowy daje także możliwość korzystania z popularnych multimediów, jak np. TV w sieci – w wielu pakietach do wyboru.

Internet + TV nabędziesz u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed zakupem pakietu sumiennie przeczytać regulamin danego dostawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez granic - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla Twoich pracowników. Download i upload jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Zacznij pracować z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Zabłocie. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Górzna Szalejów Górny Ścinawka Dolna Chocieszów Sokolec Nowa Łomnica Nagodzice Dolnik Jaworek Krosnowice Włodowice Borek Domaszków Pasterka Ponikwa Żelazno Gorzanów Pisary Dworki Polanica-Zdrój Topolice Przygórze Stara Bystrzyca Marianówka Niwa Zabłocie Batorów Michałowice Smereczyna Sokolica Kłodzko Ruszowice Wolibórz Bystrzyca Kłodzka Dolina Marcinów Długopole Górne Mielnik Nowa Wieś Raszków Słoszów Ławica Stary Wielisław Jugów Korytów Roszyce Mszaniec Szklarnia Nowy Dzikowiec Ołdrzychowice Kłodzkie Wolany Dalków Stary Waliszów Gajnik Dzikowiec Kudowa-Zdrój Bytkowice Roztoki Starków Potoczek Nowy Miłków Pławnica Skowronki Świerki Szczytna Nowa Ruda - Słupiec Złotno Długopole Zdrój Jaszkowa Dolna Muszyn Kamieniec Szklarka Duszniki-Zdrój Suszyna Boboszów Trzebieszowice Międzylesie Wilkanów Radków Gołogłowy Radochów Lądek-Zdrój Jaszkowa Górna Stara Łomnica Ratno Dolne Bożków Sowina Kamieńczyk Rzędzina Ścinawka Średnia Mikowice Ścinawka Górna Krajanów

W przeciągu ostatnich lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla świata zjawiskiem na tyle powszednim, że ciężko w dzisiejszych czasach nawet wyobrazić sobie edukację albo relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest skuteczna komunikacja z całym światem, przekazywanie rozmaitych rzeczy oraz rozwijanie zainteresowań. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Zabłocie. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika i od zbudowanej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich jedynym w swoim rodzaju oczekiwaniom. To dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax oferuje wszystkim szybki i trafny dobór dopasowanej usługi internetowej z uwzględnieniem wybranej lokalizacji – również dla miejscowości Zabłocie. Ponadto zyskujesz możliwość porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u dostępnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Zabłocie. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o bezkonkurencyjnej przepustowości, a ponadto telewizję internetową i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - gratis. Masz prawo zrezygnować w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w prezencie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci mogą również liczyć na nieodpłatny multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie