O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Miło nam móc zaprezentować Państwu AirMAX. AirMAX to nowoczesna sieć transmisji danych, zapewniająca dostęp do najwyższej jakości internetu, oraz szerokiej gamy usług telekomunikacyjnych i IT.

Gwarantujemy tani, szybki i niezawodny internet, nadzorowany w systemie 24/7/365 z najwyższej jakości parametrami SLA

AirMAX to stabilny internet, szybkie łącza, wydajny i bezpieczny hosting.

W oparciu o sieć zbudowaną i rozwijaną przez AirMAX oraz sieć Internet oferujemy między innymi:

 • Dostęp do sieci Internet dla biznesu, firm i instytucji
 • Internet prepaid (internet na kartę)
 • Łącza VPN, intranet, dzierżawę łącz
 • Hosting stron internetowych (WWW)
 • Tworzenie i utrzymywanie stron internetowych i aplikacji internetowych
 • Bazy danych i aplikacje bazodanowe
 • Monitoring firmy. Monitoring środowiskowy.
 • Kamera IP w Internecie
 • Telefonia VoIP (telefon przez internet)
 • Centrale telefonicznie w oparciu o technologię VoIP
 • Kolokacja urządzeń w specjalnie przygotowanym do tego data center włączonym bezprośrednio w główne magistrale światłowodowe Europy

AirMAX to także doświadczenie, które procentuje stabilnością i jakością usług, zdobyte od samego początku pojawienia się internetu w Europie Środkowej. W gronie klientów AirMAX znajdują się największe firmy południowej Polski, urzędy centralne i samorządowe.

Zasięg sieci AirMAX (województwa: dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, śląskie, wielkopolskie) ilustruje poniższa mapa:
Kliknięcie odpowiedniego województwa na poniższej mapie umożliwi wyświetlenie okolicznych miejscowości objętych zasięgiem sieci AirMAX oraz dodatkowe informacje (pod mapką).
zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet
Fajny, stabilny, szybki internet bez limitów. Względnie tanio. Negocjowalne warunki, różne opcje do wyboru. Serdecznie polecam wszystkim znajomym.
Konrad
Dziś każda firma obowiązkowo powinna mieć dostęp do internetu. Wg aktualnych standardów sieć jest podstawą do płacenia rachunków, reklamy, i komunikacji pomiędzy pracownikami firmy oraz łączności z klientami. Airmax jest jednym z tych operatorów, którzy oferują świetne warunki i korzystne ceny. Oferuje pakiety dostosowane do potrzeb firmy. Możemy skorzystać z oferty VPN i połączyć placówki i oddziały w kraju i za granicą. Do tego hosting w pakiecie za 0 (www, baza danych, poczta). Wybrałem Airmax, i praca jest jeszcze bardziej przyjemna.
Marcin
Mogę potwierdzić pozytywne opinie. Cieszę się szybkim internetem i nielimitowanym transferem na najlepszym, europejskim poziomie. Fantastyczna usługa, polecam wszystkim znajomym.
Jerzy
Rozpoczęłam współpracę z siecią Airmax kilka miesięcy temu, prowadzę m.in. swojego VLOG-a, dostęp do internetu poprzez Airmax sprawdza się doskonale, szczególnie szybkość wysyłania spełnia moje oczekiwania, u konkurencji miałam z tym sporo problemów, polecam operatora Airmax szczególnie vlogerom!
Wioletta
Posiadam łącze w www.airmax.pl od 5 miesięcy, łącze spełnia wszelkie moje oczekiwania, przede wszystkim nie ma żadnych limitów danych, w domu oglądamy na 4 tabletach wieczorami różne programy, filmy online, muzyka i nie musimy się stresować,że skończy się limit, z czym wcześniej był problem z polsacie cyfrowym. Ale kolejna bardzo ważna rzecz to sterowanie inteligentnymi funkcjami domu, dzięki zewnętrznemu adresowi ip bez blokady portów, sterowanie bramami roletami, światłami i podgląd kamer, to było niemożliwie u innych operatorów.
Trader
Szanowni Państwo, mamy zaszczyt współpracować z firma www.airmax.pl od 7lat, nasza współpraca układa się od samego początku doskonale, z biegiem lat, kiedy technologię się rozwijają firma Airmax, zawsze o nas pamięta, modernizując nam ofertę na bardziej atrakcyjną. Jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie, zarówno obsługa techniczna jak i sama transmisja, Dlatego ocena jest możliwie najwyższa, polecamy tę rzetelną firmę, i życzymy utrzymania wciąż takiej jakości Zespół programistów Android Developers.
Android Developers
Profesjonalny operator, z ciekawą i szeroką ofertą. Wysoka jakość realizowanej transmisji pozwala na cieszenie się płynnym przekazem video lub VoIP, czy sprawną pracą w środowisku serwerowym i RTC. Polecam dla profesjonalistów!
Michał
Mam internet od 5 lat w tej sieci. Nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Działa niezawodnie i szybko. Nigdy się nic nie buforuje ani nie przycina w szczególnosci jak żona ogląda Youtuba ;). Brawo. Człowiek wie na czym stoi.
Andrzej
Najlepszy operator w miescie. Świetny kontakt z obsługą techniczną - Panowie są bardzo pomocni i w każdej sprawie pomagają. Poza tym jako nieliczni nie pobierają pieniędzy za pomoc techniczną.
Marcelina
W moim mniemaniu to dobry, profesjonalny operator sieci. Współpracujemy w kilku lokalizacjach i w żadnej z nich pracownicy nie zgłaszają problemów z internetem, oferta jest konkurencyjna i jest z kim o niej porozmawiać. Polecam tę sieć.
Janusz
Internet dla każdego "i starszego i młodego" :) Korzystamy w domu w kilka osób, dzieciaki coś ściągają i grają online, ja, dzięki podglądowi na żywo z kamer, mogę przypilnować obejścia jaki nikogo nie ma w domu, a dziadkowie mogą za śmieszne pieniądze rozmawiać z rodziną rozsianą w kraju i za granicą
Grzegorz
Polecam. Świetna obsługa klienta. Nie mam powodów do narzekań. Jestem klientem w tej firmie od około 8 lat i nie zamierzam rezygnować w najbliższym czasie z ich usług.
Krzysztof
Polecam, mam opcję 150 mega, zero problemów i prędkość internetu zawsze maksymalna :)
Błażej
Bardzo innowacyjne podejście do produktu i klienta. Myślę,że to jedna z pionierskich firm jeśli chodzi o rozwój IT na rynku dolnośląskim, ale nadal mało doceniona. Bardzo profesjonalna obsługa klienta, przeszkolona, nienachalna.
Martyna
Korzystam z usług tej firmy od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Na wrocławskim rynku to jedna z najbardziej konkurencyjnych firm dostarczających internet. Przez ten okres nie miałem żadnych problemów z tym operatorem. Biuro Obsługi Klienta służy zawsze swoja fachową pomocą i firma jest elastyczna.
Włodzimierz
W porównaniu do konkurencji mają naprawdę super ofertę. Zamieniłam na AirMAX i jestem zadowolona.
Małgorzata
Mam Internet 100 Mb/s i działa bardzo dobrze. Zarówno pobieranie i wysyłanie idzie prawie zawsze pełną szybkością łącza. Wszystko działa jak powinno, bezawaryjnie.
Paweł
Od 8 lat posiadam usługę internet/telefon i jestem w 100% zadowolony. Bardzo miła obsługa oraz pomoc. Bardzo fajne promocje cenowe dla klientów. Aktualnie za 100Mb płacę grosze ;)
Piotr
Bardzo dobry, i zasadniczo tani internet. Nigdy nie było przerw w jego działaniu. a mam od 4 lat. Obsługa klienta wie, o czym mówi.
Agnieszka
Potwierdzam to co piszecie, przejście z LTE na www.airmax.pl to jest niesamowita różnica w jakości, pingi mam do serwerów po 10ms, łącze stabilne o każdej porze dnia, polecam wszystkim, obsługa genialna!
Robert
Bardzo solidny operator działający lokalnie, w moim przypadku okolice Wrocławia. Jako jeden z pierwszych w miejscowości przyłączyłem się do sieci airmax ok roku temu i jak dotąd nie mam powodów do narzekania. Fajnie hula, stabilne łącze, prędkość jak w umowie, bardzo rozsądne ceny. Polecam gorąco.
Bogdan
Szybki transfer danych i nielimitowany internet, a to wszystko w naprawdę niewygórowanej cenie! Na tego dostawcę zdecydowałam się ok rok temu i jestem bardzo bradzo zadowolona - pod każdym względem. Nie tylko, że w tej sieci czuję się u Pana Boga za piecem, i wreszcie mogę bezproblemow z niej korzystać.
Karolina
Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:
Internet powiat kłodzki:

Pławnica Michałowice Starków Ratno Dolne Stara Łomnica Suszyna Międzylesie Gorzanów Dzikowiec Potoczek Gajnik Mszaniec Radochów Roszyce Dworki Szklarnia Kamieniec Raszków Borek Smereczyna Bożków Wolany Polanica-Zdrój Jugów Chocieszów Kamieńczyk Świerki Mielnik Ścinawka Górna Ruszowice Kudowa-Zdrój Skowronki Pasterka Słoszów Jaworek Pisary Boboszów Szczytna Nagodzice Dalków Jaszkowa Górna Ponikwa Niwa Nowy Miłków Włodowice Batorów Sokolec Nowa Łomnica Topolice Dolina Nowa Wieś Nowa Ruda - Słupiec Stara Bystrzyca Krosnowice Mikowice Sowina Długopole Górne Jaszkowa Dolna Rzędzina Stary Wielisław Stary Waliszów Ołdrzychowice Kłodzkie Krajanów Przygórze Radków Dolnik Ścinawka Średnia Duszniki-Zdrój Wilkanów Lądek-Zdrój Gołogłowy Górzna Roztoki Długopole Zdrój Kłodzko Marcinów Bytkowice Ścinawka Dolna Muszyn Wolibórz Korytów Trzebieszowice Bystrzyca Kłodzka Żelazno Nowy Dzikowiec Marianówka Zabłocie Złotno Sokolica Szalejów Górny Ławica Szklarka Domaszków

Internet powiat legnicki:

Czernikowice Święciany Wilczyce Czarnków Kwiatkowice Kolonia Kołłątaja Lasowice Goliszów Bieniowice Rogów Legnicki Biskupin Piotrówek Okmiany Koiszków Bobrów Taczalin Legnickie Pole Rokitki Witków Pątnów Biskupice Jerzmanowice Lipce Michów Szczytniki Małe Budziwojów Krzywa Dobroszów Miłkowice Stary Łom Nowa Wieś Legnicka Raczkowa Osetnica Jaśkowice Legnickie Gniewomierz Zamienice Komorniki Bartoszów Kunice Groble Dąbie Wągrodno Szczedrzykowice Studnica Legnica Ruja Babin Dunino Gniewomirowice Jakuszów Janowice Duże Piotrowice Golanka Dolna Chojnów Spalona Mąkolice Motyczyn Jezierzany Jaroszówka Ziemnice Siedliska Krotoszyce Ulesie Grzybiany Biała Tyniec Legnicki Szczedrzykowice-Stacja Golanka Górna Niedźwiedzice Kawice Strupice Rosochata Konradówka Kozice
Internet powiat lwówiecki:

Mroczkowice

Internet powiat strzeliński:

Chociwel Jutrzyna Dębniki Strzegów Muchowiec Jaworów Komorowice Biały Kościół Kowalów Mańczyce Brzoza Ludów Śląski Księżyce Szczawin Jelenin Strzelin Janowiczki Kłosów Górzec Podgaj Kucharzowice Bartoszowa Gęsiniec Krzepice Janowo Lipowa Szczodrowice Kręczków Warkocz Księginice Wielkie Prusy Gułów Pęcz Witowice Gębczyce Kojęcin Borek Strzeliński Rochowice Bryłówek Jędrzychowice Kaczów Grzegorzów Kalinowa Opatowice Karczyn Bierzyn Wąwolnica Kępino Kazanów Świnobród Boguszyce Siemianów Wiązów Mojków Kowalskie Suchowice Zborowice Kurczów Częstocice Stary Wiązów Karszów Borów Żelowice Zielenice Dobrogoszcz Piotrków Borowski Biedrzychów Bryłów Kondratowice Jegłowa Kuropatnik Gębice Górka Sobocka Boreczek Gościęcice Miechowice Oławskie Kurów


Internet powiat wrocławski:

Szczepankowice Zacharzyce Galowice Szczodre Wrocław (Leśnica) Strachów Ratowice Wilczków Nasławice Bratowice Kunów Biestrzyków Krobielowice Polakowice Wysoka Nowa Wieś Wrocławska Chwałów Nadolice Wielkie Smolec Brzezia Łąka Milejowice Wojnowice Długołęka Żerniki Wielkie Kąty Wrocławskie Milin Mietków Sobótka Domanice Dobrzykowice Małuszów Michałowice Wawrzeńczyce Krzeptów Magnice Proszkowice Kiełczów Szukalice Oleśniczka Strzegomiany Krzyżowice Rzeplin Owsianka Szymanów Cieszyce Kilianów Gajków Różaniec Mnichowice Jezierzyce Wielkie Jeszkowice Wojkowice Byków Damianowice Nadolice Małe Bielawa Wrocław (Muchobór) Chrzanów Księginice Komorowice Ręków Kobierzyce Krzyków Pełcznica Żerniki Małe Wojnarowice Wierzbice Żórawina Pustków Żurawski Przezdrowice Chrząstawa Mała Ślęza Wrocław (Psie Pole) Biskupice Pożarzyce Czernica Świątniki Krajków Jaszkotle Kuklice Żerniki Wrocławskie Piława Maniów Popowice Zybiszów Radwanice Mirków Tyniec Mały Turów Ujów Dzikowa Borzygniew Kamieniec Wrocławski Suchy Dwór Mokronos Górny Kozłów Wrocław (Klecina) Żerzuszyce Maniów Wielki Gniechowice Stary Zamek Mleczna Chrząstawa Wielka Glinica Solna Królikowice Kamionna Jordanów Śląski Mokry Dwór Maniów Mały Strzeganowice Łukaszowice Bielany Wrocławskie Wilczkowice Wojtkowice Kamień Nowa Wieś Kącka Rogów Sobócki Mirosławice Pustków Wilczkowski Wilczyce Kiełczówek Wilkowice Wrocław (Fabryczna) Zagródki Mokronos Dolny Księginice Małe Domaszczyn Iwiny Bogusławice Jaksonów Ozorzyce Wrocław (Krzyki) Janówek Zabrodzie Wrocław Domasław Stróża Mędłów Wieściszów Wszemiłowice Piotrówek Winna Góra Cesarzowice Kątna


Internet powiat zgorzelecki:

Stary Węgliniec Węgliniec


PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie