O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Miło nam móc zaprezentować Państwu AirMAX. AirMAX to nowoczesna sieć transmisji danych, zapewniająca dostęp do najwyższej jakości internetu, oraz szerokiej gamy usług telekomunikacyjnych i IT.

Gwarantujemy tani, szybki i niezawodny internet, nadzorowany w systemie 24/7/365 z najwyższej jakości parametrami SLA

AirMAX to stabilny internet, szybkie łącza, wydajny i bezpieczny hosting.

W oparciu o sieć zbudowaną i rozwijaną przez AirMAX oraz sieć Internet oferujemy między innymi:

 • Dostęp do sieci Internet dla biznesu, firm i instytucji
 • Internet prepaid (internet na kartę)
 • Łącza VPN, intranet, dzierżawę łącz
 • Hosting stron internetowych (WWW)
 • Tworzenie i utrzymywanie stron internetowych i aplikacji internetowych
 • Bazy danych i aplikacje bazodanowe
 • Monitoring firmy. Monitoring środowiskowy.
 • Kamera IP w Internecie
 • Telefonia VoIP (telefon przez internet)
 • Centrale telefonicznie w oparciu o technologię VoIP
 • Kolokacja urządzeń w specjalnie przygotowanym do tego data center włączonym bezprośrednio w główne magistrale światłowodowe Europy

AirMAX to także doświadczenie, które procentuje stabilnością i jakością usług, zdobyte od samego początku pojawienia się internetu w Europie Środkowej. W gronie klientów AirMAX znajdują się największe firmy południowej Polski, urzędy centralne i samorządowe.

Zasięg sieci AirMAX (województwa: dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, śląskie, wielkopolskie) ilustruje poniższa mapa:
Kliknięcie odpowiedniego województwa na poniższej mapie umożliwi wyświetlenie okolicznych miejscowości objętych zasięgiem sieci AirMAX oraz dodatkowe informacje (pod mapką).
zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet
Fajny, stabilny, szybki internet bez limitów. Względnie tanio. Negocjowalne warunki, różne opcje do wyboru. Serdecznie polecam wszystkim znajomym.
Konrad
Dziś każda firma obowiązkowo powinna mieć dostęp do internetu. Wg aktualnych standardów sieć jest podstawą do płacenia rachunków, reklamy, i komunikacji pomiędzy pracownikami firmy oraz łączności z klientami. Airmax jest jednym z tych operatorów, którzy oferują świetne warunki i korzystne ceny. Oferuje pakiety dostosowane do potrzeb firmy. Możemy skorzystać z oferty VPN i połączyć placówki i oddziały w kraju i za granicą. Do tego hosting w pakiecie za 0 (www, baza danych, poczta). Wybrałem Airmax, i praca jest jeszcze bardziej przyjemna.
Marcin
Mogę potwierdzić pozytywne opinie. Cieszę się szybkim internetem i nielimitowanym transferem na najlepszym, europejskim poziomie. Fantastyczna usługa, polecam wszystkim znajomym.
Jerzy
Rozpoczęłam współpracę z siecią Airmax kilka miesięcy temu, prowadzę m.in. swojego VLOG-a, dostęp do internetu poprzez Airmax sprawdza się doskonale, szczególnie szybkość wysyłania spełnia moje oczekiwania, u konkurencji miałam z tym sporo problemów, polecam operatora Airmax szczególnie vlogerom!
Wioletta
Posiadam łącze w www.airmax.pl od 5 miesięcy, łącze spełnia wszelkie moje oczekiwania, przede wszystkim nie ma żadnych limitów danych, w domu oglądamy na 4 tabletach wieczorami różne programy, filmy online, muzyka i nie musimy się stresować,że skończy się limit, z czym wcześniej był problem z polsacie cyfrowym. Ale kolejna bardzo ważna rzecz to sterowanie inteligentnymi funkcjami domu, dzięki zewnętrznemu adresowi ip bez blokady portów, sterowanie bramami roletami, światłami i podgląd kamer, to było niemożliwie u innych operatorów.
Trader
Szanowni Państwo, mamy zaszczyt współpracować z firma www.airmax.pl od 7lat, nasza współpraca układa się od samego początku doskonale, z biegiem lat, kiedy technologię się rozwijają firma Airmax, zawsze o nas pamięta, modernizując nam ofertę na bardziej atrakcyjną. Jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie, zarówno obsługa techniczna jak i sama transmisja, Dlatego ocena jest możliwie najwyższa, polecamy tę rzetelną firmę, i życzymy utrzymania wciąż takiej jakości Zespół programistów Android Developers.
Android Developers
Profesjonalny operator, z ciekawą i szeroką ofertą. Wysoka jakość realizowanej transmisji pozwala na cieszenie się płynnym przekazem video lub VoIP, czy sprawną pracą w środowisku serwerowym i RTC. Polecam dla profesjonalistów!
Michał
Mam internet od 5 lat w tej sieci. Nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Działa niezawodnie i szybko. Nigdy się nic nie buforuje ani nie przycina w szczególnosci jak żona ogląda Youtuba ;). Brawo. Człowiek wie na czym stoi.
Andrzej
Najlepszy operator w miescie. Świetny kontakt z obsługą techniczną - Panowie są bardzo pomocni i w każdej sprawie pomagają. Poza tym jako nieliczni nie pobierają pieniędzy za pomoc techniczną.
Marcelina
W moim mniemaniu to dobry, profesjonalny operator sieci. Współpracujemy w kilku lokalizacjach i w żadnej z nich pracownicy nie zgłaszają problemów z internetem, oferta jest konkurencyjna i jest z kim o niej porozmawiać. Polecam tę sieć.
Janusz
Internet dla każdego "i starszego i młodego" :) Korzystamy w domu w kilka osób, dzieciaki coś ściągają i grają online, ja, dzięki podglądowi na żywo z kamer, mogę przypilnować obejścia jaki nikogo nie ma w domu, a dziadkowie mogą za śmieszne pieniądze rozmawiać z rodziną rozsianą w kraju i za granicą
Grzegorz
Polecam. Świetna obsługa klienta. Nie mam powodów do narzekań. Jestem klientem w tej firmie od około 8 lat i nie zamierzam rezygnować w najbliższym czasie z ich usług.
Krzysztof
Polecam, mam opcję 150 mega, zero problemów i prędkość internetu zawsze maksymalna :)
Błażej
Bardzo innowacyjne podejście do produktu i klienta. Myślę,że to jedna z pionierskich firm jeśli chodzi o rozwój IT na rynku dolnośląskim, ale nadal mało doceniona. Bardzo profesjonalna obsługa klienta, przeszkolona, nienachalna.
Martyna
Korzystam z usług tej firmy od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Na wrocławskim rynku to jedna z najbardziej konkurencyjnych firm dostarczających internet. Przez ten okres nie miałem żadnych problemów z tym operatorem. Biuro Obsługi Klienta służy zawsze swoja fachową pomocą i firma jest elastyczna.
Włodzimierz
W porównaniu do konkurencji mają naprawdę super ofertę. Zamieniłam na AirMAX i jestem zadowolona.
Małgorzata
Mam Internet 100 Mb/s i działa bardzo dobrze. Zarówno pobieranie i wysyłanie idzie prawie zawsze pełną szybkością łącza. Wszystko działa jak powinno, bezawaryjnie.
Paweł
Od 8 lat posiadam usługę internet/telefon i jestem w 100% zadowolony. Bardzo miła obsługa oraz pomoc. Bardzo fajne promocje cenowe dla klientów. Aktualnie za 100Mb płacę grosze ;)
Piotr
Bardzo dobry, i zasadniczo tani internet. Nigdy nie było przerw w jego działaniu. a mam od 4 lat. Obsługa klienta wie, o czym mówi.
Agnieszka
Potwierdzam to co piszecie, przejście z LTE na www.airmax.pl to jest niesamowita różnica w jakości, pingi mam do serwerów po 10ms, łącze stabilne o każdej porze dnia, polecam wszystkim, obsługa genialna!
Robert
Bardzo solidny operator działający lokalnie, w moim przypadku okolice Wrocławia. Jako jeden z pierwszych w miejscowości przyłączyłem się do sieci airmax ok roku temu i jak dotąd nie mam powodów do narzekania. Fajnie hula, stabilne łącze, prędkość jak w umowie, bardzo rozsądne ceny. Polecam gorąco.
Bogdan
Szybki transfer danych i nielimitowany internet, a to wszystko w naprawdę niewygórowanej cenie! Na tego dostawcę zdecydowałam się ok rok temu i jestem bardzo bradzo zadowolona - pod każdym względem. Nie tylko, że w tej sieci czuję się u Pana Boga za piecem, i wreszcie mogę bezproblemow z niej korzystać.
Karolina
Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:
Internet powiat kłodzki:

Stara Łomnica Stary Waliszów Bożków Szalejów Górny Nowy Miłków Gorzanów Nowa Łomnica Stary Wielisław Muszyn Złotno Gajnik Międzylesie Dworki Żelazno Marianówka Roszyce Rzędzina Szczytna Ścinawka Górna Nowa Ruda - Słupiec Sokolec Nowa Wieś Mszaniec Jaszkowa Dolna Marcinów Nowy Dzikowiec Niwa Ścinawka Średnia Lądek-Zdrój Bystrzyca Kłodzka Pławnica Smereczyna Słoszów Górzna Sowina Przygórze Gołogłowy Mielnik Dzikowiec Dolina Kłodzko Pisary Starków Ścinawka Dolna Kamieńczyk Wolany Duszniki-Zdrój Skowronki Dolnik Suszyna Michałowice Raszków Wolibórz Sokolica Polanica-Zdrój Jugów Długopole Zdrój Borek Zabłocie Kamieniec Dalków Potoczek Radochów Wilkanów Chocieszów Roztoki Bytkowice Nagodzice Mikowice Jaszkowa Górna Ławica Włodowice Stara Bystrzyca Jaworek Pasterka Krajanów Batorów Topolice Radków Ponikwa Domaszków Korytów Krosnowice Boboszów Ratno Dolne Trzebieszowice Ołdrzychowice Kłodzkie Świerki Długopole Górne Kudowa-Zdrój Ruszowice Szklarka Szklarnia

Internet powiat legnicki:

Jaroszówka Nowa Wieś Legnicka Piotrowice Rosochata Zamienice Święciany Legnickie Pole Motyczyn Niedźwiedzice Goliszów Dunino Budziwojów Ruja Lipce Ziemnice Chojnów Szczytniki Małe Lasowice Dobroszów Dąbie Szczedrzykowice-Stacja Czernikowice Krzywa Jakuszów Szczedrzykowice Mąkolice Pątnów Komorniki Czarnków Bartoszów Raczkowa Gniewomierz Babin Grzybiany Bieniowice Kozice Rokitki Rogów Legnicki Jezierzany Taczalin Biskupice Kwiatkowice Witków Gniewomirowice Janowice Duże Kolonia Kołłątaja Golanka Dolna Kunice Wągrodno Stary Łom Okmiany Groble Wilczyce Michów Strupice Piotrówek Bobrów Biskupin Siedliska Koiszków Jerzmanowice Spalona Krotoszyce Ulesie Studnica Kawice Jaśkowice Legnickie Biała Golanka Górna Legnica Osetnica Konradówka Tyniec Legnicki Miłkowice
Internet powiat lwówiecki:

Mroczkowice

Internet powiat strzeliński:

Kaczów Janowiczki Kojęcin Górka Sobocka Kurczów Krzepice Piotrków Borowski Biały Kościół Kowalów Borek Strzeliński Górzec Muchowiec Szczawin Siemianów Karszów Opatowice Jutrzyna Świnobród Strzegów Warkocz Stary Wiązów Strzelin Janowo Kręczków Bierzyn Mańczyce Kurów Miechowice Oławskie Bryłówek Zielenice Kalinowa Borów Kępino Kucharzowice Kazanów Chociwel Zborowice Kłosów Dębniki Jegłowa Gębczyce Gębice Mojków Wiązów Jaworów Gułów Boguszyce Częstocice Suchowice Jelenin Lipowa Brzoza Podgaj Kowalskie Księginice Wielkie Księżyce Jędrzychowice Dobrogoszcz Grzegorzów Bartoszowa Bryłów Szczodrowice Ludów Śląski Prusy Rochowice Żelowice Boreczek Gęsiniec Kuropatnik Komorowice Gościęcice Pęcz Kondratowice Biedrzychów Karczyn Wąwolnica Witowice


Internet powiat wrocławski:

Kąty Wrocławskie Damianowice Nowa Wieś Wrocławska Kiełczów Sobótka Wrocław (Fabryczna) Rzeplin Świątniki Borzygniew Wilczków Nasławice Wrocław (Muchobór) Kiełczówek Janówek Proszkowice Żerniki Małe Kunów Wilczkowice Polakowice Solna Ujów Domaszczyn Księginice Małe Wojtkowice Gajków Królikowice Jezierzyce Wielkie Mietków Różaniec Pustków Żurawski Glinica Jordanów Śląski Turów Mnichowice Kamieniec Wrocławski Kuklice Maniów Radwanice Piława Milin Wszemiłowice Bielawa Rogów Sobócki Wierzbice Kozłów Jaszkotle Mirosławice Milejowice Bogusławice Wrocław (Krzyki) Pustków Wilczkowski Przezdrowice Ozorzyce Chrząstawa Mała Jeszkowice Smolec Szczodre Biestrzyków Mokronos Dolny Komorowice Zybiszów Żerzuszyce Krzeptów Zabrodzie Maniów Wielki Cieszyce Biskupice Nadolice Małe Gniechowice Jaksonów Małuszów Żerniki Wielkie Krajków Dzikowa Winna Góra Owsianka Mirków Byków Chrząstawa Wielka Wrocław (Psie Pole) Bielany Wrocławskie Krzyżowice Stary Zamek Cesarzowice Łukaszowice Pożarzyce Strzegomiany Wojkowice Nadolice Wielkie Krzyków Żórawina Ręków Pełcznica Wysoka Wieściszów Domanice Zacharzyce Oleśniczka Ratowice Kamień Kilianów Strachów Chrzanów Czernica Piotrówek Maniów Mały Nowa Wieś Kącka Mleczna Długołęka Żerniki Wrocławskie Bratowice Michałowice Szukalice Kątna Domasław Piecowice Szczepankowice Popowice Wilczyce Wrocław (Leśnica) Szymanów Suchy Dwór Kobierzyce Księginice Wrocław (Klecina) Wawrzeńczyce Wojnowice Ślęza Dobrzykowice Mokry Dwór Brzezia Łąka Mędłów Galowice Strzeganowice Wojnarowice Wrocław Wilkowice Magnice Iwiny Krobielowice Mokronos Górny Kamionna Zagródki Stróża Tyniec Mały Chwałów


Internet powiat zgorzelecki:

Węgliniec Stary Węgliniec


PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie