AirMAX - dostęp do internetu w Wrocławiu dla przedsiębiorstw i osób korzystających z usług domowych

Wrocław i najbliższa okolica jest objęta zasięgiem ultraszybkiego internetu AirMAX, dostarczanego przez doświadczonego operatora z regionu Dolnego Śląska. To nowoczesne, pewne i niezwykle szybkie połączenie internetowe dostępne dla mieszkańców domów, przedsiębiorstw, instytucji i urzędów. Poza samym miastem Wrocław, sieć obejmuje także wiele sąsiednich miejscowości.

O doskonałych właściwościach połączenia internetowego AirMAX można przekonać się podczas bezpłatnego i niezobowiązującego okresu próbnego w swoim domu lub firmie. Internet AirMAX zyskuje coraz większe uznanie wśród użytkowników indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji nie tylko w samym Wrocławiu, ale także na obszarze całego powiatu wrocławskiego i wielu innych miejscowości Dolnego Śląska.

światłowód Wrocław

Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber - dostępny we Wrocławiu wyłącznie od dostawcy AirMAX.

Czy poszukujesz w Wrocławiu internetu bez ograniczeń danych, wolnego od uciążliwego okablowania, zawsze o ultra-szybkim dostępie niezależnie od liczby podłączonych urządzeń? Wypróbuj prawdziwie bezprzewodowy światłowód AirFiber!

Łącze światłowodowe może być ustanawiane przy użyciu różnych metod. Często operatorzy korzystają z techniki napowietrznej lub tworzą sieć przewodów podziemnych. My postanowiliśmy pójść o krok dalej, decydując się na innowacyjną technologię bezprzewodowego światłowodu AirFiber, która umożliwia przesyłanie danych z prędkością... 15 Gb lub nawet wyższą! Co więcej, wszystko to bez konieczności użycia tradycyjnego okablowania.

Internet światłowodowy AirFiber oferuje wszystkie korzyści standardowego łącza światłowodowego, z tą istotną różnicą, że użytkownicy nie muszą obawiać się częstych awarii wynikających z uszkodzeń przewodów. Warto zaznaczyć, że naprawa tradycyjnej infrastruktury kablowej może czasami trwać tygodniami. Dodatkowym atutem jest brak nieestetycznych zwisających kabli w domu lub budynku firmowym. Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber można łatwo zainstalować samodzielnie, bez konieczności angażowania specjalistów. Cały proces instalacji przebiega sprawnie, a wygodę użytkowania zapewnia nowoczesny router AirMAX Fiber. Użytkownik może podłączyć do sieci różnorodne urządzenia, ciesząc się jednocześnie superszybkim, niezawodnym i stabilnym dostępem do internetu.

Aktualnie technologia światłowodu AirFiber jest dostępna na obszarze całego Wrocławia, a także w wielu pobliskich miasteczkach i wsiach. Czy oczekujesz elastyczności, unikasz zobowiązań umownych i preferujesz kontrolę nad wydatkami? Możesz wybrać internet prepaid, czyli usługę na kartę (bez umowy), którą oferuje w Wrocławiu firma AirMAX jako jedna z niewielu.

Masz opcję zakupu sprzętu samodzielnie w dowolnym miejscu, a informacje dotyczące wymagań technicznych są dostępne na stronie https://airmax.pl/pomoc/rodzaje-zestawow-internetowych. Alternatywnie, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu bezpośrednio od Airmax, poprzez skontaktowanie się z infolinią pod numerem 717170530 i udzielenie swojego adresu. Po podaniu adresu, sprzęt zostanie dostarczony jeszcze tego samego dnia. Po otrzymaniu zestawu, masz możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu testowego trwającego 14 dni. Po upływie tego czasu, możesz zdecydować, czy chcesz podpisać umowę z Airmax, zwrócić sprzęt, czy też wybrać opcję internetu na kartę.


Po zakończeniu okresu testowego, jeśli zdecydujesz się zwrócić sprzęt, masz dwie możliwości: możesz wysłać go pocztą lub kurierem na adres siedziby Airmax, znajdujący się przy ulicy Dunikowskiego 16C, 45-631 Opole, lub osobiście dostarczyć pod ten sam adres. Razem ze sprzętem należy dołączyć numer rachunku bankowego, na który ma zostać zwrócona kaucja za sprzęt. Operator dokona zwrotu poprzez przelew na wskazane konto bankowe.


Na stronie internetowej https://airmax.pl/internet/#zasieg, dostępna jest lista miejscowości objętych zasięgiem sieci Airmax. Firma świadczy usługi internetu światłowodowego, które są realizowane w trzech różnych sposób: za pomocą techniki napowietrznej, technologii przepustów podziemnych oraz innowacyjnej technologii bezprzewodowego światłowodu, czyli AirFiber. AirFiber, będący formą bezprzewodowego internetu, umożliwia osiągnięcie prędkości równorzędnej lub nawet wyższej niż popularny internet światłowodowy, oferując przynajmniej 15 Gb i więcej. Oprócz standardowych korzyści wynikających z korzystania z internetu światłowodowego, AirFiber dostarcza dodatkową wartość, eliminując potrzebę infrastruktury kablowej, co wpływa pozytywnie na estetykę domu i ogrodu. Co więcej, jest łatwy w montażu, odporny na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia przewodów, a jednocześnie oferuje wysoką prędkość.


Światłowód Wrocław
Internet Wrocław

W obrębie Wrocławia zakres świadczonych usług sieci Airmax obejmuje następujące dzielnice:

Pilczyce
Tarnogaj
Pawłowice
Ratyń
Psie Pole
Zalesie
Gądów Mały
Kłokoczyce
Borek
Oporów
Kleczków
Ołtaszyn
Ołbin
Różanka
Bartoszowice
Południe
Grabiszynek
Grabiszyn
Wojnów
Brochów
Jeżmanowo
Strachowice
Zakrzów
Polanowice
Przedmieście Oławskie
Księże Małe
Maślice
Sobowice
Muchobór Mały
Kozanów
Sołtysowice
Lipa Piotrowska
Nadodrze
Nowy Dwór
Klecina
Muchobór Wielki
Szczepin
Rakowiec
Kuźniki
Żerniki
Zgorzelisko
Swojczyce
Poświętne
Marszowice
Stabłowice
Krzyki
Biskupin
Opatowice
Gaj
Partynice
Sępolno
Żar

Usługi internetowe AirMAX – dostępne technologie łączności we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach.

Jesteśmy dynamicznym operatorem, który stale się rozwija. Systematycznie przeprowadzamy testy nowych technologii dostępowych, aby wybierać dla naszych klientów najbardziej wygodne i efektywne rozwiązania.

W obszarze Wrocławia i pobliskich miejscowości proponujemy:

 • konwencjonalna usługa internetowa oparta na technologii światłowodowej, umożliwiająca osiągnięcie prędkości na poziomie około kilkuset megabitów przy wykorzystaniu urządzeń obsługujących standard 10 Gb.
 • super szybki, bezprzewodowy internet dostępny w kilku podstawowych opcjach podłączeń:
  • połączenia oparte na urządzeniach z technologią 802.11n gwarantujące prędkości sięgające 450 Mb - bez limitów i stabilne, odporne na wpływ warunków atmosferycznych oraz niezawodne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu (bez zjawiska "wieczoru", czyli typowych opóźnień występujących w godzinach wieczornych w sieciach przewodowych),
  • norma 802.11ac, umożliwiająca przesył danych z prędkością przekraczającą 1 Gb, jednocześnie dostarczając wszystkie zalety związane z zastosowaniem powyższego rozwiązania,
  • standard 802.11ad, umożliwiający przesył danych z prędkością aż 7 Gb – ta technologia łączności pozwala korzystać z wszystkich zalet dwóch poprzednich rozwiązań, ale przy znacznie wyższych parametrach (gigabitowe przepustowości zapewniają wygodną pracę użytkownikom domowym i profesjonalistom przy przetwarzaniu dużych plików multimedialnych o wysokiej rozdzielczości i jakości).
image/svg+xml

Usługi internetowe AirMAX dostępne dla przedsiębiorstw w Wrocławiu – kompleksowy zestaw korzyści.

Czy prowadzisz firmę na obszarze gminy Wrocław lub jednego z sąsiednich miast? Czy stawiasz bardzo wysokie wymagania wobec używanych rozwiązań telekomunikacyjnych? Spróbuj usługi AirMAX Internet dla firm! Oferujemy super szybkie, symetryczne połączenie z gwarancją pasma, umową SLA i globalnym IP w cenie usługi, a także wiele innych korzyści dla przedsiębiorstw i podmiotów prawnych - niezależnie od branży, zasięgu i rozmiaru

W ofercie AirMAX dostępny jest internet firmowy z gwarancją pasma, dostosowany do wyzwań w najbardziej wymagających branżach i przedsiębiorstwach. Łącze AirMAX to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy wykorzystują internet nie tylko do sprawdzania poczty i przeglądania stron, ale przede wszystkim do przeprowadzania kluczowych procesów biznesowych.

W AirMAX nie formułujemy obietnic bez solidnych podstaw. Wpisujemy w pisemnej umowie SLA (Service Level Agreement – umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług), że usługa będzie nieprzerwanie dostępna i świadczona na stałym, najwyższym poziomie. Gwarancja SLA to integralny element relacji biznesowej typu B2B, nie generujący dla klienta żadnych dodatkowych kosztów. Zdobądź pełen wgląd we wszystkie korzyści wynikające z wyboru usług internetowych AirMAX dla Twojej firmy!

1. Bezpłatny okres próbny przed zatwierdzeniem umowy.

Aby zainicjować korzystanie z usługi internetu AirMAX w swojej firmie we Wrocławiu, możesz skorzystać z darmowego, dwutygodniowego okresu próbnego. Nie jest konieczne w tym stadium wypełnianie jakichkolwiek formalności ani podpisywanie umów przedwstępnych. Wystarczy skontaktować się z nami, zamówić zestaw testowy, skorzystać z naszego łącza przez 2 tygodnie, a następnie podjąć decyzję, czy chcesz kontynuować współpracę z nami, czy może zdecydujesz się poszukać innych opcji. Oczywiście liczymy, że wybierzesz opcję nr 1.

2. Pełne pokrycie w każdej, również trudnej do osiągnięcia lokalizacji.

Usługa internetowa AirMAX na obszarze Wrocławia i sąsiednich miast jest powszechnie dostępna i zawsze utrzymuje stabilność, nawet w najtrudniejszych do osiągnięcia lokalizacjach, które potrafią stwarzać problemy z dostępem do internetu w Wrocławiu (zobacz: 5 najczęstszych problemów z internetem we Wrocławiu i jak je rozwiązać). Ponadto, nie musisz się martwić o działanie internetu AirMAX w Twojej firmie, ponieważ parametry łącza w Twojej lokalizacji będą precyzyjnie określone w pisemnej umowie (SLA).

3. Szybkie, łatwe podłączenie i natychmiastowa konfiguracja.

Czy masz nieprzyjemne doświadczenia związane z podłączaniem i konfigurowaniem tradycyjnego internetu stacjonarnego w swojej firmie? Długotrwały proces montażu infrastruktury kablowej przyniósł Ci ogromne koszty związane z przestojami? Zapomnij o tych nieprzyjemnych wspomnieniach. Internet AirMAX można łatwo i szybko podłączyć w dowolnym budynku, lokalu lub pomieszczeniu. Nasze zespoły techniczne są dostępne dla klientów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w weekendy i święta. Skontaktuj się z nami, wybierz dogodny termin, a my przyjedziemy w dowolne miejsce we Wrocławiu, aby podłączyć i aktywować internet dla Twojej firmy.

4. Fachowa i zawsze dostępna pomoc techniczna.

Jesteśmy świadomi, jak kluczowe dla Ciebie jest to, aby firmowy internet był szybki, niezawodny i zawsze dostępny. Dlatego kładziemy ogromny nacisk na rozwijanie wewnętrznego działu pomocy technicznej. Nasi doświadczeni technicy i inżynierowie oferują natychmiastowe, skuteczne wsparcie dla klientów biznesowych - począwszy od pierwszego kontaktu, poprzez etap składania i realizacji zamówienia, aż po cały okres korzystania z usługi. Są gotowi udzielić odpowiedzi, udzielać porad i wdrażać odpowiednie procedury. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z funkcjonowaniem internetu AirMAX w swojej firmie, nie wahaj się skontaktować z naszym działem pomocy technicznej. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Maksymalny czas reakcji na każde zgłoszenie jest określony w umowie SLA.

5. Niebywały przesył danych – prędkości 10 Gb lub wyższe.

Jesteśmy w stanie dostarczyć niezwykle wysokie prędkości transferu na poziomie 10 Gbit/s lub nawet wyższym, przy bardzo niskim czasie odpowiedzi (pingu) zarówno w Polsce, Europie, Ameryce, jak i innych regionach świata. Takie parametry są w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom biznesowym, niezależnie od branży czy używanych aplikacji. Dzięki nim możliwe jest komfortowe przeglądanie stron internetowych, pobieranie i wysyłanie bardzo dużych plików, przesyłanie wiadomości e-mail z licznymi załącznikami, praca na plikach wideo o wysokiej rozdzielczości, organizowanie spotkań online z partnerami zagranicznymi, obsługa zaawansowanych programów, itp. Unikalne parametry osiągamy m.in. dzięki połączeniu z globalnymi trasami światłowodowymi.

6. Umowa o Gwarantowanym Poziomie Usług (SLA) - zapewnienie ciągłej dostępności i niezmiennie wysokiej jakości.

W celu zwiększenia Twojego komfortu i zapewnienia bezpieczeństwa w relacji B2B, sporządzamy oficjalną umowę SLA (Service Level Agreement), która gwarantuje maksymalną stabilność, nieprzerwaną dostępność łącza oraz niezmiennie wysokie standardy obsługi klienta przez cały okres trwania współpracy.

7. Wygodne, symetryczne połączenie z zagwarantowanym pasmem.

Decydując się na usługi internetowe AirMAX dla firm, otrzymasz niezwykle wygodne połączenie dwukierunkowe z gwarantowanym pasmem i globalnym adresem IP. W przeciwieństwie do większości konkurencyjnych ofert, które proponują połączenia asymetryczne z niższą prędkością przesyłania danych, łącze symetryczne AirMAX zapewnia zawsze równą prędkość zarówno podczas wysyłania, jak i odbierania danych. Dzięki temu korzystanie z internetu firmowego staje się bardziej komfortowe i bezpieczne.

Zdecyduj się na internet z Gwarantowanym Poziomem Usług (SLA) dla swojej firmy, który zawsze działa bez zakłóceń i spełnia w pełni Twoje potrzeby biznesowe. Już dziś masz możliwość rozpoczęcia bezpłatnego okresu próbnego. Teraz czas na Twój ruch. Skontaktuj się z nami.

Zapoznaj się z opiniami użytkowników domowych i przedsiębiorstw z Wrocławia na temat usług internetu AirMAX.

Dla nas każdy klient ma najwyższe znaczenie. Dbamy o to, aby korzystanie z naszych usług dostarczało Wam wyłącznie pozytywnych doświadczeń.

W związku z tym dostarczamy do Waszych domów i firm jedynie sprawdzone technologie łączności, a także zatrudniamy profesjonalnych, życzliwych i empatycznych pracowników. Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdy nasi klienci dostrzegają i cenią nasze starania, a także polecają nas swoim znajomym. Uważamy, że rekomendacje klientów są najlepszą wizytówką współczesnej firmy, stanowią rzetelną informację zwrotną i motywują nas do dalszego, jeszcze bardziej intensywnego rozwoju. Każda opinia, bez względu na jej ton i ilość gwiazdek, jest dla nas cenna, przechodzi skrupulatną analizę zespołu i stanowi źródło inspiracji do ulepszania świadczonych usług. Serdecznie dziękujemy Wam za zaufanie, które od lat obdarzacie naszą firmę operatorską.

internet wrocław

Ulice we Wrocławiu objęte zasięgiem Internetu od AirMax:

Łączności
Nowa
Cybulskiego
Różana
Kłosna
Księcia Witolda
Sokolnicza
pl. Grunwaldzki
Pułaskiego
Zelwerowicza
Wyścigowa
Dyrekcyjna
Inowrocławska
Ziemowita
Jemiołowa
Mielecka
Krzywoustego
Jastrzębia
Prosta
Gwiaździsta
Ołowiana
Księgowa
Mennicza
Kochanowskiego
Karkonoska
Lwowska
Orla
Ślężna
Makowa
Sobieskiego
Stalowa
Jęczmienna
Drukarska
Pretficza
Bzowa
Modlińska
Monterska
Szczęśliwa
Żelazna
Wysoka
Żytnia
Sanocka
Kwaśna
Kolejowa
Mieszczańska
Zaolziańska
Łąkowa
pl. Społeczny
Podróżnicza
Odkrywców
Zdrowa
Balladyny
Radosna
Gwarna
pl. Borna
Smolecka
Stysia
Owsiana
Sztabowa
Kreślarska
Dobra
Ślusarska
Brücknera
Skwierzyńska
pl.Wróblewskiego
Pereca
Lubuska
Trzemeska
Jaworowa
Sokola

i inne.

Internet światłowodowy AirMax to także opcja korzystania z różnych serwisów multimedialnych, takich jak telewizja internetowa, dostępna w różnych pakietach. Usługa telewizji internetowej może być zakupiona poprzez różne dostępne serwisy, z każdym oferującym różną liczbę programów i dostępnych treści. Przed zakupem zaleca się sprawdzenie regulaminu danego usługodawcy, gdzie znajdują się informacje dotyczące pakietów, okresu obowiązywania umowy, ilości kanałów oraz aktualnych promocji. Ultra szybki pakiet AirMax to nie tylko wysokie prędkości przesyłu danych w zakresie uploadu i downloadu, ale także wyjątkowa stabilność usług, nieosiągalna w przypadku rozwiązań typu internet mobilny, np. LTE. Jeśli planujesz korzystać z różnorodnej oferty multimedialnej, takiej jak Facebook czy YouTube, warto rozważyć naszą ofertę. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji. Warto pamiętać, że dla osiągnięcia prędkości powyżej 100 Mb/s konieczne jest posiadanie odpowiedniego routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.


AirMax to usługa internetu światłowodowego, oferująca szybszą, bardziej stabilną, nowocześniejszą i łatwiejszą w obsłudze alternatywę w porównaniu do tradycyjnych łączy. Dzięki innowacyjnej technologii, gwarantuje niezawodny i ultra-szybki dostęp do internetu. Stały rozwój sieci światłowodowej umożliwia dostarczanie usługi do coraz większej liczby domów, mieszkań i firm we Wrocławiu oraz na terenie całej Polski.

Czym wynika atrakcyjność oferty Internetu AirMax?

 • Pobierasz i wysyłasz dane z imponującą prędkością, niezależnie od ilości i rozmiaru plików. Bezkłopotowo korzystasz z Internetu, transferujesz duże załączniki nawet w kilkanaście sekund, oglądasz filmy w najwyższej jakości 4K i prowadzisz wideorozmowy, jakbyś rozmawiał przez telefon.
 • Kluczową cechą usługi jest jej maksymalna stabilność, co oznacza, że połączenia utrzymują się zawsze na tym samym poziomie, a wszyscy użytkownicy, bez względu na ich liczbę, korzystają z Internetu z jednakową prędkością.
 • Jakość usługi nie ulega wpływowi zakłóceń elektromagnetycznych czy niekorzystnych warunków pogodowych. Internet, telewizja czy telefon działają bez przeszkód, nawet przy silnym wietrze, zamieci śnieżnej, burzy czy ulewie.
 • Usługa charakteryzuje się także bezawaryjnością, ponieważ sygnał nie przechodzi przez dodatkowe urządzenia, co skraca drogę, którą musi przebyć.
 • Masz pewność, że korzystasz z nowoczesnej i ciągle rozwijanej usługi opartej na jednym z największych współczesnych odkryć technologicznych.
 • Nasza oferta jest stale rozwijana, więc jeśli Twoja lokalizacja nie jest jeszcze objęta naszą usługą, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wkrótce do niej dotrzemy.
 • Internet AirMax umożliwia swobodne korzystanie z multimediów, w tym telewizji internetowej, oferując różnorodne pakiety.
 • Dostawcą usługi jest sprawdzona, polska marka, obecna na rynku telekomunikacyjnym, dostarczająca Internet światłowodowy i inne technologie, telewizję internetową, telefon oraz multimedia dla biznesu i osób prywatnych.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z detalami dotyczącymi usługi oraz sprawdzenia dostępności w poszczególnych dzielnicach Wrocławia. Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie lub masz pytania, śmiało napisz do nas. Z przyjemnością służymy pomocą i udzielimy porad.


internet Wrocław

Sprawdź, które miasta w pobliżu Wrocławia są obecnie objęte kompletnym zasięgiem Internetu AirMAX.


W ciągu ostatnich kilkunastu lat, dostęp do internetu stał się standardem w większości miast, a dla wielu osób jest niezbędny do codziennej pracy, nauki, rozrywki i komunikacji z bliskimi. Szczególnie technologia światłowodowa gwarantuje stałe i wygodne połączenie ze światem oraz swobodną wymianę informacji.

Dla mieszkańców Wrocławia i okolic przygotowaliśmy różne opcje dostępu do sieci. Z przyjemnością udzielamy klientom porad dotyczących optymalnych technologii dostosowanych do ich potrzeb, zdając sobie sprawę, że brak wiedzy technicznej może znacząco utrudnić wybór odpowiedniego rodzaju łącza. W trakcie doradztwa uwzględniamy indywidualne preferencje, wymagania klienta, rodzaj i stan istniejącej infrastruktury sieciowej, a także konkretną lokalizację. W AirMAX gwarantujemy szybki i trafiony wybór łącza. Podczas rozmowy porównamy dostęp do internetu AirMAX z ofertami innych operatorów działających w okolicach Wrocławia, zapewniając informacje o prędkościach, cenach, okresach umów i dostępnych promocjach u różnych firm operatorskich.

Jesteśmy jednymi z nielicznych dostawców wrocławskich, którzy oferują symetryczne łącze światłowodowe, standardowo z zewnętrznym adresem IP oraz opcjonalnie z telewizją internetową i telefonią internetową w kompleksowym pakiecie. Nasza infrastruktura światłowodowa umożliwia użytkownikom wysyłanie i pobieranie danych z identycznymi prędkościami, charakteryzując się również gigabitową przepustowością. Dodatkowo, każdy nasz klient otrzymuje gratisowe korzyści, takie jak multiroom, obsługę w jakości HD i 3D, oraz nowoczesną nagrywarkę. Osoby zainteresowane telefonią internetową mogą cieszyć się bezpłatnymi rozmowami w sieci w godzinach wieczornych oraz bezpłatnymi połączeniami międzynarodowymi.

Choć umowa zawierana jest na czas nieokreślony, zobowiązujemy się do bezpłatnych aktualizacji ofert, aby zapewnić klientowi optymalne i zawsze aktualne rozwiązania, eliminując ryzyko przepłacania. Klient ma również możliwość wypowiedzenia umowy w dowolnym momencie.

AirMAX Internet - idealny dla pasjonatów gier we Wrocławiu

Jesteś zapalonym graczem? Grając w kilkadziesiąt osób, potrzebujesz internetu, który sprosta Twojej pasji! Wybierz specjalistyczny Internet dla graczy od AirMAX. U nas gwarantujemy rekordowo wysokie prędkości pobierania i wysyłania danych przez całą dobę, niski i stabilny ping, niezależny od obciążenia sieci (w przeciwieństwie do internetu LTE). Dzięki temu unikniesz ryzyka nagłego rozłączenia się podczas kluczowej rozgrywki.

Rekomendowana prędkość łącza dla gry Fortnite to 10 Mbps dla pobierania i 1 Mbps dla wysyłania danych. To wymagania znacznie niższe niż te oferowane przez Internet dla graczy AirMAX nawet w najniższej opcji. Im szybsze jest łącze, tym mniejsze ryzyko, że inni użytkownicy podłączeni do sieci wpłyną na jakość Twojej rozgrywki online. Dodatkowo, tymczasowe obciążenie internetu, takie jak pobieranie plików, oglądanie filmów na platformach VOD, wysyłanie maili z załącznikami, może spowolnić internet i zwiększyć ping, co wpłynie na płynność grania. Dodatkowe zakłócenia mogą pojawić się również w wyniku aktualizacji systemu czy programów przebiegających w tle.

Jeżeli zamieszkujesz we Wrocławiu i poszukujesz optymalnej oferty internetu dedykowanej graczom, światłowód AirMAX z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To innowacyjna technologia, gwarantująca nieograniczony dostęp do sieci, doskonałą stabilność połączenia oraz prędkości sięgające nawet 1 Gb/s.

internet wrocław

Internet o symetrycznej prędkości AirMAX już dostępny w Wrocławiu.

Jesteśmy dostawcą superszybkiego, nielimitowanego, stabilnego internetu symetrycznego w Wrocławiu i okolicach. Nasze łącze światłowodowe AirMAX zapewnia symetryczne prędkości pobierania i wysyłania danych, eliminując wszelkie limity.

Pomimo pewnych różnic, które mogą wystąpić, nie są one istotne. Internet symetryczny światłowodowy AirMAX jest idealnym wyborem dla użytkowników, którzy regularnie przesyłają duże pliki, oglądają filmy i seriale w najwyższej rozdzielczości, oraz potrzebują nieprzerwanego dostępu do rozrywki online. To ultra-szybki, bezlimitowy internet, odporny na obciążenia sieci oraz trudne warunki atmosferyczne. Niezależnie od tego, co robisz w internecie, czy to Ty, czy inni użytkownicy podłączeni do sieci, czy nawet niekorzystne warunki atmosferyczne na zewnątrz, możesz bez przeszkód pobierać i wysyłać duże pliki na różnych urządzeniach jednocześnie, zachowując równą wydajność. Dlatego symetryczny światłowód AirMAX jest doskonałym rozwiązaniem dla rodzin i firm we Wrocławiu. Jesteśmy pewni, że zarówno Ty, jak i Twoi bliscy lub pracownicy, odczujecie różnicę od pierwszego dnia po zmianie operatora.

Jeśli chcesz zacząć korzystać z internetu symetrycznego AirMAX, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Oferujemy możliwość bezpłatnego przetestowania naszego łącza w swoim domu lub firmie we Wrocławiu, nawet przez 30 dni!

Łączymy internet AirMAX z telewizją w atrakcyjnym pakiecie na obszarze Wrocławia.

Dla klientów indywidualnych i firm z Wrocławia oraz okolic proponujemy różnorodne, kompleksowe pakiety usług, obejmujące telewizję i internet. Gwarantujemy atrakcyjne warunki cenowe na połączenie internetu i telewizji we Wrocławiu.

W ramach zestawu otrzymasz szybki i niezawodny internet symetryczny, a także dostęp do ulubionych kanałów telewizyjnych. Możemy dostosować wybrany pakiet telewizja + internet do indywidualnych potrzeb, zmieniając prędkość łącza, opłatę miesięczną i okres umowy. Regularnie organizujemy promocje na pakiety z internetem i telewizją, więc warto skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się o aktualnych ofertach promocyjnych.

Czy poszukujesz zaufanego dostawcy usług internetowych w rejonie Wrocławia?

Zaufaj AirMAX! Jesteśmy obecni na polskim i wrocławskim rynku telekomunikacyjnym od wielu lat. Dostarczamy naprawdę niezawodny internet nawet do trudnych lokalizacji, które są niedostępne dla innych operatorów, również tych znacznie większych niż my. Doskonale rozumiemy potrzeby komunikacyjne zarówno użytkowników domowych, jak i klientów biznesowych z Wrocławia. Staramy się w pełni dostosować oferowane usługi do konkretnych zadań i wymagań, wspierani przez starannie rekrutowaną i wysoko wykwalifikowaną kadrę doradców. Wydaje nam się, że osiągamy nasze cele, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów, regularnie zamieszczane na tej stronie – nie tylko z Wrocławia.

Wreszcie dostępny jest przystępny cenowo internet światłowodowy we Wrocławiu.

AirMAX to dostawca bezprzewodowego internetu światłowodowego we Wrocławiu, wykorzystujący innowacyjną technologię pozbawioną uciążliwego okablowania i limitów danych. Oferuje konkurencyjne lub nawet korzystniejsze warunki cenowe niż najpopularniejsi ogólnopolscy operatorzy. Klienci korzystający z usług światłowodu AirFiber mają zapewniony stały i swobodny dostęp do informacji, multimediów, portali społecznościowych i aplikacji. Prędkości transmisji danych dla łącza światłowodowego AirFiber wynoszą co najmniej 15 Gb, eliminując konieczność uciążliwych kabli, które zwiększają ryzyko awarii. Dzięki nowoczesnemu routerowi AirMAX Fiber, każdy użytkownik może korzystać z internetu z niezwykłą szybkością, wykonując różnorodne zadania, takie jak praca na laptopie, oglądanie telewizji czy granie na konsoli. Liczba podłączonych urządzeń nie ma wpływu na równomierną i rekordową prędkość działania światłowodu AirFiber. Dodatkowo, usługa charakteryzuje się odpornością na zakłócenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wichury, mrozy, gradobicie czy ulewy.

Światłowód AirFiber to preferowany wybór graczy z Wrocławia.

Innowacyjny, bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber doskonale sprawdza się do grania w nowoczesne gry komputerowe, spełniając także wymagania profesjonalnych gamerów z Wrocławia. Oferuje nieporównywalnie lepsze parametry i wyższą stabilność w porównaniu do internetu radiowego. Weźmy na przykład kultową grę Fortnite, w której często uczestniczy kilkudziesięciu graczy jednocześnie. Producent gry rekomenduje prędkości przesyłu danych na poziomie 10 Mbps dla pobierania i 1 Mbps dla wysyłania. Światłowód AirFiber oferuje znacznie lepsze parametry, co pozwala skoncentrować się na grze bez obaw o spowolnienie internetu przez innych domowników, którzy mogą jednocześnie korzystać z różnych urządzeń, takich jak oglądanie TV, pobieranie dużych plików czy aktualizacja systemu. Ryzyko rozłączenia praktycznie nie istnieje.

Niezwykły, dedykowany internet dla firm dostępny we Wrocławiu

Dla przedsiębiorstw i instytucji przygotowaliśmy dedykowaną ofertę internetu AirMAX, obejmującą umowę SLA, gwarancję pasma, globalny adres IP oraz bezpłatny dwutygodniowy okres próbny. Umowa SLA, sporządzona na piśmie, precyzyjnie określa parametry łącza AirMAX dostarczanego w lokalizacji klienta na cały okres współpracy. Zapewnia również szybką reakcję na wszelkie zgłoszenia. Umowa SLA stanowi gwarancję utrzymania stałej szybkości i stabilności internetu firmowego, wspartego natychmiastową pomocą specjalistów technicznych AirMAX.

Bezpłatne testowanie internetu bezprzewodowego we Wrocławiu? Rozpocznij próbę już teraz!

Zapewniamy możliwość darmowego testowania internetu AirMAX przez 2 tygodnie w Twoim domu, mieszkaniu lub firmie w dowolnym miejscu we Wrocławiu, bez żadnych opłat ani formalności. Oprócz internetu, masz także możliwość przetestowania telewizji AirMAX. Po zakończeniu okresu próbnego będziesz mógł podjąć decyzję, czy chcesz podpisać umowę, czy też zrezygnować. Rezygnacja nie będzie miała żadnych konsekwencji. Naszym głównym celem jest zapewnienie Twojej satysfakcji.

Dla mieszkańców Wrocławia, którzy cenią kontrolę nad swoimi wydatkami i nie chcą zobowiązywać się umową na długi okres, proponujemy elastyczne i wygodne rozwiązanie - internet prepaid o prędkości do 1 Gb/s. Możesz go aktywować równie łatwo, jak doładowujesz telefon na kartę.

Oferujemy szybkie podłączenie internetu we Wrocławiu w ciągu 24 godzin.

Zestaw internetowy dostarczymy na wskazany adres nawet w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, obsługując cały obszar Wrocławia i okolic. Prosimy o kontakt, gdzie omówimy szczegóły, udzielimy porad, przygotujemy indywidualną ofertę i wesprzemy w procesie aktywacji usług internetowych.

10 najczęstszych zapytań dotyczących usług internetowych od operatora Airmax we Wrocławiu:

Operator Airmax udostępnia różne opcje dostępu do internetu dla mieszkańców Wrocławia, obejmujące:

 • Internet radiowy - to technologia, która opiera się na przesyłaniu sygnału radiowego z anteny umieszczonej na dachu klienta do modemu. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się szybkim i stabilnym dostępem do internetu, nie będąc ograniczonymi przez konieczność korzystania z sieci kablowej. Firma Airmax oferuje usługi internetu radiowego o prędkości sięgającej nawet 1000 Mbps.
 • Internet światłowodowy - to nowoczesna technologia, która umożliwia dostarczanie szybkiego i stabilnego dostępu do internetu o prędkości do 10 Gbps. Światłowód wykorzystuje przesyłanie danych za pomocą światła, co zapewnia bardzo wysoką jakość połączenia.

Klienci Airmax we Wrocławiu mają możliwość wyboru opcji internetu, dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb i budżetu.


W Airmax ceny są elastyczne i podlegają negocjacjom, nie ma ustalonego stałego cennika. Koszty i prędkości internetu dostarczanego przez Airmax we Wrocławiu zależą od wybranej opcji. Przykładowe opłaty zaczynają się od 39 złotych miesięcznie za internet radiowy o prędkości 16 Mbps, a kończą na 149 złotych za internet światłowodowy o prędkości 1 Gbps. Poniżej przedstawiam przybliżone ceny i prędkości dostępnych opcji internetowych oferowanych przez Airmax we Wrocławiu:

 • Internet radiowy: od 39 zł do 129 zł za miesiąc, przepustowość do 1000 Mbps.
 • Internet światłowodowy: od 79 zł do 149 zł za miesiąc, przesył aż do 10 Gbps.
 • Internet mobilny: od 49 zł do 79 zł za miesiąc, internet do 150 Mbps.

Zalecamy zwrócenie uwagi, że ceny i prędkości mogą się różnić w zależności od lokalizacji klienta i dostępności usługi w danym rejonie. Przed złożeniem podpisu umowy zaleca się skontaktowanie z biurem obsługi klienta Airmax w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących cen i prędkości internetu dostępnych w danym miejscu.


Tak, aby korzystać z usług internetowych Airmax we Wrocławiu, niezbędne jest podpisanie umowy. Dokument ten precyzyjnie określa warunki świadczenia usług, a także prawa i obowiązki obu stron. Przed zawarciem umowy zaleca się dokładne zapoznanie się z jej treścią, upewniając się, że zawiera istotne informacje, takie jak cena, prędkość internetu, okres trwania umowy, koszty instalacji itp.

Po zatwierdzeniu umowy z Airmax, klient otrzymuje specjalne urządzenie umożliwiające korzystanie z usług internetowych. Klienci mają także możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty jej podpisania, bez konieczności podawania przyczyny. Należy jednak pamiętać, że rezygnacja z umowy może być obarczona dodatkowymi opłatami, takimi jak koszty za usługi świadczone w okresie korzystania z internetu.

W skrócie, konieczne jest zawarcie umowy na usługi internetowe od Airmax we Wrocławiu, aby móc skorzystać z oferowanego przez operatora internetu. Przed podpisaniem umowy zaleca się dokładne zapoznanie się z jej treścią oraz warunkami korzystania z usług.


Bezpłatna instalacja usługi internetowej od Airmax we Wrocławiu jest dostępna dla klientów, którzy wybierają opcję internetu światłowodowego lub radiowego, pod warunkiem podpisania umowy na co najmniej 12 miesięcy. Dla klientów wybierających internet radiowy bez umowy, instalacja może wiązać się z dodatkowymi kosztami, zależnymi od konkretnej sytuacji.

W sytuacji korzystania z internetu mobilnego, klient otrzymuje urządzenie, które pozwala na dostęp do internetu bez konieczności przeprowadzania instalacji. Urządzenie może zostać wysłane do klienta za pośrednictwem poczty lub może zostać odebrane osobiście w biurze obsługi klienta.

Podczas zamawiania usługi internetowej od Airmax, operator przekazuje klientowi informacje dotyczące planowanego terminu instalacji oraz wymagań technicznych, które należy spełnić przed przystąpieniem do instalacji. W sytuacji ewentualnych problemów z instalacją, klient ma możliwość skontaktowania się z biurem obsługi klienta, gdzie udzielona zostanie pomoc techniczna.

Jeśli klient zdecyduje się na internet światłowodowy lub radiowy od Airmax we Wrocławiu i podpisze umowę na co najmniej 12 miesięcy, instalacja usługi będzie bezpłatna. W przypadku internetu mobilnego nie ma konieczności instalacji, a klient otrzymuje dedykowane urządzenie umożliwiające korzystanie z internetu.


Tak, używanie internetu od Airmax we Wrocławiu na wielu urządzeniach jednocześnie jest dostępne. W zależności od wybranej oferty i technologii, operator zapewnia różne rozwiązania umożliwiające podłączenie kilku urządzeń do sieci.

Na przykład, w przypadku internetu światłowodowego od Airmax istnieje opcja podłączenia wielu urządzeń za pomocą routera WiFi. W przypadku internetu radiowego również można podłączyć kilka urządzeń, ale może to wpłynąć na prędkość internetu, w zależności od liczby urządzeń połączonych z siecią.

W przypadku internetu mobilnego, używanie kilku urządzeń jednocześnie może wymagać dodatkowej opcji udostępnienia internetu na inne urządzenia, na przykład poprzez funkcję HotSpot.

Istotnym jest, że w przypadku podłączenia wielu urządzeń do sieci, prędkość internetu może ulec zmniejszeniu, zależnie od liczby urządzeń podłączonych do sieci oraz obciążenia sieci w danym momencie.

Możliwe jest jednoczesne korzystanie z internetu Airmax we Wrocławiu na wielu urządzeniach, przy czym liczba obsługiwanych urządzeń zależy od wybranej oferty i zastosowanej technologii.


Oczywiście, operator Airmax dostarcza także usługi telewizyjne w Wrocławiu. Oferuje dwie formy telewizji: telewizję online oraz telewizję internetową.

Usługa telewizji online świadczona przez Airmax obejmuje różnorodną ofertę kanałów, zarówno polskich, jak i międzynarodowych. Klienci mogą wybierać spośród różnych pakietów tematycznych, obejmujących treści sportowe, filmowe, rozrywkowe i dedykowane dzieciom.

Telewizja internetowa stanowi alternatywę dla telewizji online i do jej korzystania wystarcza jedynie dostęp do internetu. Airmax dostarcza różnorodny zakres kanałów, w tym także ofertę kanałów w jakości HD, oraz oferuje różnorodne pakiety tematyczne.

Obie opcje telewizyjne są dostępne w ramach umowy z Airmax, co umożliwia klientowi korzystanie z jednej faktury za usługi internetu oraz telewizji. Należy jednak zaznaczyć, że nie wszystkie oferty Airmax obejmują usługi telewizyjne. Przed podpisaniem umowy zaleca się dokładne zapoznanie się z dostępną ofertą, aby potwierdzić dostępność usług telewizyjnych.

Podsumowując, Airmax świadczy usługi telewizyjne we Wrocławiu w postaci telewizji online oraz telewizji internetowej. Oba rodzaje telewizji są dostępne w ramach umowy z Airmax, jednak warto zauważyć, że nie wszystkie oferty obejmują usługi telewizyjne.


Airmax we Wrocławiu zapewnia różnorodne opcje płatności za usługi internetowe, umożliwiając klientom wybór sposobu odpowiadającego ich potrzebom i preferencjom. Poniżej przedstawiamy kilka dostępnych metod płatności oferowanych przez Airmax we Wrocławiu:

 1. Przelew tradycyjny to sposób płatności, w którym klient otrzymuje fakturę za usługi internetowe, a następnie może uregulować płatność poprzez dokonanie przelewu na wskazane konto bankowe.
 2. Możliwość dokonywania płatności online to usługa oferowana przez Airmax. Klienci mają opcję uregulowania opłat za usługi internetowe poprzez korzystanie z systemów płatniczych, takich jak Przelewy24 czy PayU.
 3. Airmax akceptuje płatności kartą zarówno przy zawieraniu umowy, jak i w trakcie trwania umowy. Klienci mają możliwość regulowania opłat za usługi internetowe przy użyciu karty płatniczej.
 4. Klienci mają także opcję dokonywania płatności gotówką w punkcie sprzedaży lub w placówce bankowej, co jest dostępne w ofercie Airmax.

Przed dokonaniem płatności zaleca się sprawdzenie dostępności konkretnych metod płatności dla danej umowy, ponieważ nie wszystkie opcje są dostępne dla wszystkich ofert i abonentów Airmax.

Airmax we Wrocławiu udostępnia różnorodne metody płatności za usługi internetowe, obejmujące przelew tradycyjny, płatność online, płatność kartą oraz płatność gotówką. Warto zaznaczyć, że dostępność poszczególnych opcji może się różnić w zależności od oferty i indywidualnych warunków umowy, dlatego zaleca się sprawdzenie dostępności konkretnych metod przed dokonaniem płatności.


Godziny otwarcia biura obsługi klienta Airmax we Wrocławiu mogą nieco się różnić w zależności od dnia tygodnia, jednak zazwyczaj obejmują okres od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 17:00. Biuro Airmax jest dostępne do kontaktu telefonicznego lub mailowego w dowolnym momencie, umożliwiając zostawienie wiadomości, na którą pracownicy odpowiadają w ciągu najbliższych godzin roboczych.

Oto numer telefonu do biura obsługi klienta Airmax we Wrocławiu: 717170530

Oto adres e-mail biura obsługi klienta Airmax we Wrocławiu: biuro@airmax.pl

Polecamy także zajrzeć na stronę internetową w sekcji kontakt, aby sprawdzić, czy dostępne są dodatkowe informacje dotyczące metod kontaktu z firmą lub godzin pracy biura obsługi klienta.


Tak, Airmax Wrocław świadczy wszystkie usługi internetowe bez ograniczeń danych. Operator proponuje różnorodne pakiety internetowe, ale w każdym z nich gwarantuje nielimitowany transfer danych.


Recenzje dotyczące jakości usług internetowych Airmax we Wrocławiu są korzystne. Poniżej zamieszczamy kilka opinii znalezionych w sieci:

Zadowalające recenzje: Użytkownicy wyrażają pochwały dla szybkości i stabilności połączenia internetowego, a także przychylnie oceniają pomocną obsługę klienta. Wielu klientów docenia również możliwość korzystania z pakietów internetowych bez limitu danych oferowanych przez Airmax.

Warto mieć na uwadze, że opinie klientów są subiektywnym wyrażeniem doświadczeń i mogą różnić się w zależności od indywidualnych potrzeb. Przed podjęciem decyzji dotyczącej wyboru dostawcy internetowego zaleca się dokładne zapoznanie się z ofertą i porównanie jej z propozycjami innych operatorów na rynku. Dodatkowo, skonsultowanie się z biurem obsługi klienta Airmax we Wrocławiu może pomóc w wybraniu najlepszego pakietu internetowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb.


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie