O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Śliwice

AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Śliwice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Śliwice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat nyski.

Charakterystyka typu i zasięgu działania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna jakość, nie tylko miejscowość Śliwice stale poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale i całe województwo opolskie jak i województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Śliwice - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online + różne multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych multimediów, jak np. TV online – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz zakupić u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed dokonaniem zakupu obowiązkowo przeczytać regulamin danego usługodawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, której nie spotkasz w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. serwisów społecznościowych, skontaktuj się z nami, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem danych, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W odróżnieniu od Internetu w telefonie, posiadasz zawrotnie szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba czekać na ładowanie stron czy kilkukrotnie odświeżać upload plików. Airmax to świetna propozycja Internetu dla mieszkania oraz do pracy. Bez problemu działa w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Ciesz się superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Śliwice. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w mieszkaniu lub w przedsiębiorstwie przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat nyski:

Maciejowice Gościce Śliwice Markowice Kałków Jasienica Dolna Wielkie Łąki Puszyna Trzeboszowice Stara Jamka Niesiebędowice Pleśnica Konradowa Wierzbno Strobice Konradów Regulice Sękowice Lipowa Nieradowice Łambinowice Węża Śmieciak Ratnowice Bodzanów Otmuchów Białowieża Kuropas Ulanowice Nowy Las Makowice Mańkowice Biskupów Stary Grodków Siestrzechowice Charbielin Smolarnia Burgrabice Nowy Świętów Lubiatów Ogonów Wilamowa Kuźnica Ligocka Skoroszyce Wójcice Broniszowice Sidzina Janowa Wierzbięcice Ujeździec Bykowice Pniewie Wyszków Śląski Meszno Rysiowice Lasocice Bednary Radzikowice Głębinów Suszkowice Chróścina Nowaki Pakosławice Ścibórz Czarnolas Sarnowice Piotrowice Nyskie Ligota Wielka Korzekwice Buków Głuchołazy Sławniowice Lasowice Jędrzychów Jasienica Górna Gryzów Gierałcice Domaszkowice Unikowice Przechód Smolice Budzieszowice Brzeziny Lisie Kąty Podkamień Biechów Kubice Skorochów Ścinawa Nyska Siedlec Przydroże Wielkie Ulianówka Jodłów Stary Paczków Iława Rzymkowice Chałupki Jarnołtów Goświnowice Frydrychów Kijów Nadziejów Ścinawa Mała Rączka Hajduki Kępnica Niwnica Hanuszów Biała Nyska Drogoszów Sowin Piechocice Koperniki Paczków Okopy Dobrzyków Malerzowice Małe Bielice Włostowa Grądy Sadurczyce Goraszowice Kwiatków Myszowice Rynarcice Wierzbie Prusinowice Kamienica Mroczkowa Goszowice Morów Nysa Reńska Wieś Starowice Korfantów

W przeciągu zaledwie dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla każdego człowieka zjawiskiem na tyle zwyczajnym, że ciężko obecnie nawet wyobrazić sobie edukację albo rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, przekazywanie plików oraz rozwijanie kwalifikacji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Śliwice. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy głównie od oczekiwań użytkownika i od pracującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich indywidualnym oczekiwaniom. To dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax oferuje wszystkim zainteresowanym szybki i trafny dobór naprawdę korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – również dla miejscowości Śliwice. Ponadto zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, cen, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących akcji rabatowych u czołowych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Śliwice. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o wielkiej przepustowości, a ponadto programy telewizyjne online i telefon stacjonarny. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bezkosztowo. Masz prawo wycofać się ze współpracy w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w pakiecie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszej sieci zyskują również nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń zagranicznych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie