O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Jełowa

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jełowa.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jełowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat opolski.

Rys formatu a ponadto zasięgu działania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat solidność, nie tylko miejscowość Jełowa ciągle poddaje próbie jakość naszych usług, ale również całe województwo opolskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Jełowa - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo oraz inne usługi multimedialne

Internet Airmax to także możliwość korzystania z innych serwisów multimedialnych, takich jak TV online na żywo – dostępnych w różnych opcjach.

Internet i telewizję w jednym możesz nabyć u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed zawarciem transakcji dokładnie sprawdzić regulamin konkretnego serwisu multimedialnego. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niespotykana np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, zadzwoń do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do największych, kinowych hitów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, zyskujesz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Zapewnia swobodę korzystania z zasobów online w każdym zakątku w domu czy w firmie. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Jełowa. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w warunkach biznesowych przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat opolski:

Zagwiździe Piotrowa Brzezie Dąbrówka Łubniańska Ostrówek Ochodze Zakrzów Turawski Jełowa Grabie Przywory Sławice Molestowice Wolny Antoniów Krzyżowa Dolina Tłustoręby Mechnice Świerkle Ligota Turawska Borki Kobylno Dębie Nakło Stare Siołkowice Szydłowiec Jedlice Boguszyce Kaniów Wawelno Bierdzany Gracze Ligota Prószkowska Kolanowice Stare Budkowice Krasna Góra Smolnik Pustków Szczedrzyk Komprachcice Przysiecz Kąty Kolonia Jaśkowice Sarny Wielkie Zimnice Wielkie Domecko Schodnia Radoszowice Brynica Winów Popielów Kosorowice Narok Dylaki Dziekaństwo Czarnowąsy Goszczowice Kadłub Turawski Dębiniec Radomierowice Węgry Polska Nowa Wieś Chrząstowice Zimnice Małe Pucnik Chrzowice Lędziny Niewodniki Kurznie Luboszyce Krasiejów Roszkowice Murów Sokolniki Osiny Kały Magnuszowice Nowe Budkowice Złotniki Skarbiszowice Raszowa Wybłyszczów Źlinice Karłowiczki Opole Jaśkowice Wydrowice Ligota Tułowicka Dąbrowa Nowa Kuźnia Turawa Karłowice Kup Otok Kępa Ozimek Michałówek Niemodlin Sosnówka Chrząszczyce Góra Gościejowice Sady Babi Las Tarnów Opolski Staniszcze Małe Młodnik Surowina Tarnica Górki Tułowice Małe Żelazna Wrzoski Dębska Kuźnia Łubniany Tułowice Chróścice Folwark Prószków Chmielowice Kotórz Mały Dobrzeń Wielki Brzęczkowice Dobrzeń Mały Stobrawa

W ciągu zaledwie kilku lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla człowieka zjawiskiem tak standardowym, że trudno dziś nawet wyobrazić sobie naukę czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z siecią, zapewniona jest łatwa komunikacja z całą kulą ziemską, transfer rozmaitych materiałów albo rozwijanie wiedzy. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak parę, także w miejscowości Jełowa. Wybór zależy w dużym stopniu od potrzeb klienta i od zaprojektowanej infrastruktury IT. Nierzadko osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich niepowtarzalnym preferencjom. Właśnie dlatego polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax umożliwia konsumentom i przedsiębiorcom błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór optymalnej technologii IT z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Jełowa. Co więcej zyskasz możliwość porównania: prędkości Internetu, różnych abonamentów, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u najpopularniejszych firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Jełowa. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o bardzo dużej przepustowości, a także telewizję przez Internet i telefonię internetową. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - bez kosztów. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują bezpłatnie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Nasi klienci otrzymują w pakiecie także bezpłatny multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zamówią telefon, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie