O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Mechnice

AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mechnice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mechnice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

Profil rodzaju oraz skali funkcjonowania przedsiębiorstwa Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat jakość, nie tylko miejscowość Mechnice ciągle poddaje próbie rzetelność naszych usług, sprawdza nas całe województwo opolskie oraz województwa sąsiednie. Jest to dla nas ogromna motywacja i najlepsza rekomendacja. Mechnice - jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo oraz inne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax oferuje także dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV internetowa na żywo – z elastycznymi pakietami do wyboru.

Internet z telewizją kupisz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed podpisaniem umowy uważnie poznać regulamin konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet z telewizją Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym serwisów społecznościowych, odezwij się do nas, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do filmów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilna prędkość. W przeciwieństwie do Internetu w telefonie, otrzymujesz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba czekać aż strona się załaduje czy kilkukrotnie odnawiać przesyłanie plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Można z niego korzystać w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Mechnice. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w domu lub w warunkach biznesowych przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat opolski:

Goszczowice Ozimek Żelazna Opole Dąbrowa Dąbrówka Łubniańska Jedlice Sosnówka Gracze Wybłyszczów Sławice Nowa Kuźnia Dobrzeń Mały Górki Roszkowice Wolny Ligota Tułowicka Molestowice Lędziny Zimnice Wielkie Brzęczkowice Magnuszowice Pustków Tułowice Staniszcze Małe Dębiniec Kosorowice Stare Siołkowice Prószków Kadłub Turawski Kobylno Przywory Świerkle Babi Las Dębie Węgry Karłowiczki Popielów Chrząszczyce Surowina Tułowice Małe Grabie Przysiecz Krasiejów Wawelno Narok Radomierowice Kotórz Mały Ostrówek Brzezie Chróścice Mechnice Pucnik Nowe Budkowice Kąty Szczedrzyk Polska Nowa Wieś Kolanowice Wydrowice Turawa Sokolniki Wrzoski Chrząstowice Sady Czarnowąsy Skarbiszowice Tarnica Kup Kurznie Źlinice Dylaki Ligota Prószkowska Szydłowiec Jaśkowice Schodnia Młodnik Chmielowice Złotniki Smolnik Stobrawa Niemodlin Dobrzeń Wielki Zimnice Małe Osiny Radoszowice Gościejowice Chrzowice Luboszyce Winów Brynica Niewodniki Zagwiździe Dębska Kuźnia Folwark Antoniów Sarny Wielkie Piotrowa Łubniany Tarnów Opolski Krzyżowa Dolina Karłowice Borki Kaniów Jełowa Ochodze Tłustoręby Michałówek Kępa Murów Nakło Bierdzany Komprachcice Zakrzów Turawski Dziekaństwo Raszowa Krasna Góra Domecko Ligota Turawska Góra Kolonia Jaśkowice Stare Budkowice Boguszyce Kały Otok

W ciągu minionych lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla nas zjawiskiem tak codziennym, że bardzo trudno współcześnie nawet wyobrazić sobie biznes czy codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z każdą częścią globu, udostępnianie małych i dużych plików czy też rozwijanie umiejętności. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Mechnice. Wybór zależy w dużym stopniu od potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich unikatowym oczekiwaniom. Z tego powodu polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax gwarantuje klientom błyskawiczny i trafny dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – również dla miejscowości Mechnice. Co więcej zyskasz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, różnych abonamentów, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji rabatowych u popularnych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Mechnice. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o największej przepustowości, a dodatkowo także telewizję online i telefonię stacjonarną. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują nieodpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszego Internetu zyskują w pakiecie również darmowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie