O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Skoroszyce

AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Skoroszyce.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Skoroszyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat nyski.

Schemat marki jak również obszaru operowania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat solidność, nie tylko miejscowość Skoroszyce ciągle poddaje próbie jakość naszych usług, ale również całe województwo opolskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Skoroszyce - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w Internecie i najlepsze multimedia

Airmax światłowodowy oferuje także dostęp do rozmaitych multimediów, jak TV w Internecie – z elastycznymi pakietami do wyboru.

Internet z telewizją zamówisz u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed podpisaniem umowy obligatoryjnie przeczytać regulamin wybranego dostawcy multimediów. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, oferowanych programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet z telewizją Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, której nie spotkasz w Internecie mobilnym.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka i YouTuba, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Superszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem plików, dostęp do filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do Internetu na smartfonie, posiadasz superszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani aury za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez jakichkolwiek limitów - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać pobieranie lub wysyłanie plików. Airmax to idealna propozycja Internetu dla domu oraz dla firm. Można z niego korzystać w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Zacznij swoją przygodę z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Skoroszyce. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w siedzibie firmy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat nyski:

Jarnołtów Wierzbie Niwnica Burgrabice Sidzina Sarnowice Charbielin Wójcice Dobrzyków Goraszowice Otmuchów Grądy Chróścina Siedlec Mroczkowa Konradów Piotrowice Nyskie Koperniki Wielkie Łąki Śmieciak Myszowice Pniewie Lipowa Włostowa Nieradowice Nowy Las Smolarnia Prusinowice Unikowice Ratnowice Janowa Buków Ulianówka Domaszkowice Kijów Biskupów Korzekwice Lisie Kąty Jodłów Strobice Lubiatów Budzieszowice Frydrychów Bodzanów Nadziejów Bielice Ścibórz Czarnolas Jędrzychów Kubice Hanuszów Meszno Nowaki Regulice Drogoszów Ligota Wielka Konradowa Śliwice Gryzów Nysa Chałupki Ulanowice Rączka Pakosławice Siestrzechowice Rynarcice Starowice Puszyna Wyszków Śląski Ogonów Suszkowice Mańkowice Stary Grodków Trzeboszowice Kuźnica Ligocka Lasocice Sadurczyce Hajduki Rzymkowice Smolice Białowieża Stary Paczków Skorochów Broniszowice Maciejowice Ścinawa Nyska Piechocice Głębinów Kuropas Węża Sowin Skoroszyce Bednary Kałków Gierałcice Goświnowice Markowice Stara Jamka Głuchołazy Niesiebędowice Sękowice Lasowice Paczków Ścinawa Mała Jasienica Dolna Podkamień Iława Reńska Wieś Wilamowa Przydroże Wielkie Jasienica Górna Biała Nyska Brzeziny Rysiowice Kamienica Kwiatków Sławniowice Wierzbięcice Morów Makowice Kępnica Korfantów Radzikowice Bykowice Okopy Gościce Goszowice Biechów Ujeździec Pleśnica Łambinowice Wierzbno Nowy Świętów Malerzowice Małe Przechód

W trakcie minionych lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla nas zjawiskiem do tego stopnia zwykłym, że ciężko współcześnie nawet wyobrazić sobie edukację oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z Internetem, możliwa jest permanentna komunikacja z każdą częścią globu, przekazywanie różnych plików oraz rozwijanie umiejętności. Technik połączenia z e-światem jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Skoroszyce. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów użytkownika i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich unikatowym potrzebom. To dlatego polecamy rozważyć naszą ofertę – Airmax oferuje klientom sprawny i efektywny dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Skoroszyce. Dodatkowo zyskasz szansę porównania: szybkości działania Internetu, wysokości abonamentów, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych promocji u popularnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości Skoroszyce. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o ponadprzeciętnej przepustowości, a ponadto telewizję online i telefon stacjonarny. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo zrezygnować ze współpracy w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują nieodpłatnie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszej sieci otrzymują także nieodpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie