O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Wolny

AirMAX pragnie zaoferować nowy, najtańszy w swojej klasie internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wolny.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wolny, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat opolski.

Skrócony opis poziomu oraz zasięgu działania usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od kilkunastu lat profesjonalność, nie tylko miejscowość Wolny ciągle poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, ale też całe województwo opolskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas największa zachęta i najlepsza rekomendacja. Wolny - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w sieci i najlepsze multimedia

Airmax światłowodowy to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych multimediów, jak TV w sieci – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym nabędziesz u wybranych usługodawców. Dostępne pakiety posiadają różną ilość stacji i rozmaite treści. Z tego powodu powinno się przed finalizacją transakcji sumiennie przeczytać regulamin wybranego dostawcy. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, oferowanych programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, której nie spotkasz w Internecie mobilnym.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka i YouTuba, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pamiętaj – w celu uzyskania szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Superszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do Internetu na smartfonie, posiadasz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani aury za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez granic - na kilku urządzeniach równocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać pobieranie lub wysyłanie plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla domu oraz dla Twoich pracowników. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Zacznij pracować z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Wolny. Napisz lub zadzwoń do nas, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w siedzibie firmy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat opolski:

Turawa Chrzowice Raszowa Komprachcice Chróścice Molestowice Staniszcze Małe Zimnice Małe Kurznie Stare Siołkowice Tarnica Pustków Zagwiździe Folwark Kolanowice Wydrowice Kup Brzezie Ligota Prószkowska Źlinice Kotórz Mały Tułowice Krasiejów Łubniany Sokolniki Mechnice Dylaki Narok Tarnów Opolski Lędziny Jedlice Radoszowice Kadłub Turawski Kosorowice Ligota Tułowicka Luboszyce Dębiniec Antoniów Bierdzany Jełowa Przysiecz Skarbiszowice Grabie Magnuszowice Dobrzeń Mały Szydłowiec Chrząszczyce Brynica Boguszyce Dębie Wawelno Goszczowice Brzęczkowice Opole Nakło Kaniów Młodnik Żelazna Nowe Budkowice Karłowice Niewodniki Złotniki Szczedrzyk Węgry Nowa Kuźnia Sosnówka Ostrówek Babi Las Czarnowąsy Niemodlin Dąbrówka Łubniańska Kąty Chrząstowice Dziekaństwo Winów Ligota Turawska Osiny Prószków Jaśkowice Borki Sady Karłowiczki Murów Góra Gościejowice Chmielowice Kolonia Jaśkowice Wrzoski Domecko Kobylno Otok Górki Stare Budkowice Wybłyszczów Radomierowice Tułowice Małe Polska Nowa Wieś Tłustoręby Stobrawa Zimnice Wielkie Surowina Michałówek Krzyżowa Dolina Popielów Wolny Smolnik Ochodze Przywory Gracze Piotrowa Sarny Wielkie Świerkle Dobrzeń Wielki Pucnik Zakrzów Turawski Dębska Kuźnia Dąbrowa Kępa Ozimek Schodnia Kały Roszkowice Sławice Krasna Góra

W trakcie niespełna kilkunastu lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla każdego zjawiskiem do tego stopnia powszednim, że ciężko w dzisiejszej rzeczywistości nawet wyobrazić sobie edukację oraz relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z Internetem, możliwa jest skuteczna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, przekazywanie rozmaitych rzeczy oraz rozwijanie wiedzy i umiejętności. Technik połączenia z e-światem jest jednak więcej niż 1, również w miejscowości Wolny. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów użytkownika i od uruchomionej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby nieorientujące się w aspektach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są nieświadome tego, która oferta może sprostać ich jedynym w swoim rodzaju potrzebom. To dlatego polecamy rozważyć naszą ofertę – Airmax oferuje wszystkim sprawny i efektywny dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym także dla miejscowości Wolny. Dodatkowo zyskujesz możliwość porównania: szybkości działania Internetu, wysokości abonamentów, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych promocji u zaufanych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości Wolny. W ramach oferty dostarczamy symetryczne łącze światłowodowe o bezkonkurencyjnej przepustowości, a ponadto TV przez Internet i telefon stacjonarny. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - w cenie usługi. Masz prawo zrezygnować w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują dodatkowo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszej sieci mogą również liczyć na nieodpłatny multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, mogą korzystać z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie