Monitoring w jakości HD twojego domu/mieszkania/posesji.

Oferujemy Państwu możliwość monitoringu IP przy pomocy kamer wysokiej rozdzielczości HD z możliwością rejestracji obrazu wizji oraz fonii. Obraz i dźwięk może być podglądany na żywo przez dowolną przeglądarkę internetową, istnieje również możliwość podglądu obrazu przez siec GSM na twoim smartfonie po zainstalowaniu bezpłatnej aplikacji.

Dla klientów AirMAX posiadamy w ofercie zarówno profesjnalne zewnętrzne kamery FullHD oraz wewnętrzne kamery obrotowe z funkcją Interkomu. Zestawy są przygotowane do samodzielnej instalacji, po podłączeniu do routera AirMAX kamery są gotowe do pracy.

Wbudowane gniazdo mikroSD umożliwia zapis Video HD bez stosowania dodatkowych urządzeń rejestrujących.

Oferowane kamery IP są zgodne z standardem ONFIV, posiadają matrycę od 1.3Mpix do 5Mpix. Kamery IP o jakości HD zapewniają bardzo ostry, wyraźny obraz, dzięki czemu dostrzeganie najdrobniejszych szczegółów nie stanowi problemu, co jest główną wadą w przypadku typowego monitoringu analogowego CCTV. Przykład transmisji zewnętrznych kamer AirMAX:

Wystarczy posiadać dowolne łącze internetowe z oferty AirMAX, następnie podłączyć kamerę do swojego routera, zainstalować w dowolnym miejscu swojego mieszkania/posesji.

Dzięki zasilaniu POE do kamery nie ma konieczności doprowadzenia zasilania, gdyż jest zasilana przez przewód transmisyjny UTP bezpiecznym napięciem.

Do obsługi kamery nie jest wymagana instalacji oprogramowania, wystarczy tylko, podłączyć przewód UTP do swojego routera i zmienić hasło dostępowe i można cieszyć się wysokiej jakości monitoringiem HD. Pełna obsługa kamer odbywa się poprzez przeglądarkę internetową lub bezpłatną aplikację na smartfony/tablety. Obraz automatycznie jest nagrywany na kartę pamięci zlokalizowaną na kamerze. Istnieje możliwość ustawienia ciągłego nagrywania na dysk komputera PC lub rejestratora NVR zgodnego z standardem ONVIF. Kamery posiadają również opcję nagrywania po wykryciu ruchu. Wejście i wyjście alarmowe umożliwiaja np.: podłączenie pod włącznik dzwonka lub czujkę ruchu, po wykruciu zdarzenia lub wciśnięcu włącznika dzwonka, kamera może wysłać na email/ftp krótki filmik w jakości FullHD lub sekwencję zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Zbudowanie zaawansowanego systemu monitorowania wyposażonego w wiele kamer IP również nie stanowi problemu, wystarczy zainstalować na komputerze wyposażonym w system windows lub linuks odpowiednie oprogramowanie dołączane do kamery na płycie CD.

Koszt kompletnego monitoringu najwyższej jakości HD już od 299zł bez dodatkowych opłat abonamentowych.