O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Ławica

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ławica.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ławica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Opis poziomu plus rozpiętości działalności sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności niezawodność, nie tylko miejscowość Ławica stale poddaje próbie solidność naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Ławica - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV online na żywo + inne multimedia

Airmax światłowodowy otwiera przez użytkownikiem dostęp także do różnorodnych multimediów, jak np. TV online na żywo – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV możesz nabyć u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed wyborem danego pakietu dokładnie przeczytać regulamin danego serwisu multimedialnego. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, zakresu programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Bardzo szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do największych, kinowych hitów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilna usługa. W odróżnieniu od Internetu LTE, posiadasz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami tyle, ile potrzebujesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba marnować czasu na ładowanie stron czy stale odświeżać przesyłanie plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Ławica. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w mieszkaniu lub w warunkach biznesowych przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Korytów Długopole Zdrój Zabłocie Nowa Łomnica Włodowice Kłodzko Kamieniec Ścinawka Średnia Trzebieszowice Ruszowice Marianówka Niwa Krosnowice Wilkanów Ścinawka Dolna Lądek-Zdrój Sokolica Ratno Dolne Bystrzyca Kłodzka Wolibórz Dolnik Jaszkowa Dolna Świerki Międzylesie Domaszków Ołdrzychowice Kłodzkie Potoczek Stara Bystrzyca Krajanów Radków Smereczyna Sowina Nowy Miłków Starków Borek Szklarnia Słoszów Roszyce Pasterka Pisary Gorzanów Kudowa-Zdrój Dolina Długopole Górne Gajnik Sokolec Nowa Wieś Ponikwa Michałowice Nowy Dzikowiec Stary Wielisław Stary Waliszów Nowa Ruda - Słupiec Muszyn Skowronki Ławica Radochów Ścinawka Górna Pławnica Duszniki-Zdrój Dalków Złotno Marcinów Nagodzice Raszków Szczytna Polanica-Zdrój Batorów Szklarka Topolice Stara Łomnica Bożków Jugów Górzna Dworki Żelazno Rzędzina Kamieńczyk Chocieszów Mikowice Boboszów Wolany Dzikowiec Jaszkowa Górna Przygórze Mszaniec Mielnik Jaworek Szalejów Górny Suszyna Roztoki Bytkowice Gołogłowy

W przeciągu zaledwie dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem na tyle standardowym, że ciężko obecnie nawet wyobrazić sobie edukację czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest łatwa komunikacja z ludźmi z całego świata, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie kompetencji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Ławica. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb użytkownika i od pracującej infrastruktury IT. Nierzadko osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich niepowtarzalnym preferencjom. To dlatego polecamy zerknąć na naszą ofertę – Airmax oferuje konsumentom i przedsiębiorcom szybki i satysfakcjonujący dobór naprawdę korzystnej technologii IT z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Ławica. Ponadto zyskasz możliwość porównania: szybkości działania Internetu, różnych abonamentów, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących rabatów u poszczególnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Ławica. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto programy TV online i telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - całkowicie za darmo. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w pakiecie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie