O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Ścinawka Dolna

AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Ścinawka Dolna.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Ścinawka Dolna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat kłodzki.

Rys poziomu i skali działania usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat niezawodność, nie tylko miejscowość Ścinawka Dolna ciągle poddaje próbie profesjonalizm naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas impuls do rozwoju i najlepsza rekomendacja. Ścinawka Dolna - dziękujemy za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV w sieci oraz różne usługi multimedialne

Internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do przeróżnych serwisów multimedialnych, takich jak TV w sieci – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV nabędziesz u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed wyborem danego pakietu sumiennie sprawdzić regulamin konkretnego dostawcy. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, niespotykana w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. serwisów społecznościowych, zadzwoń do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W przeciwieństwie do Internetu w telefonie, zyskujesz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione programy, filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez granic - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba czekać aż strona się załaduje czy kilkukrotnie odnawiać upload plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla Twoich pracowników. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym zakątku w domu czy w firmie. Zacznij pracować z najszybszym Wi-Fi Airmax w miejscowości Ścinawka Dolna. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w domu lub w przedsiębiorstwie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Wolany Mielnik Przygórze Dworki Ołdrzychowice Kłodzkie Sowina Włodowice Wolibórz Ratno Dolne Radochów Nowa Wieś Trzebieszowice Ponikwa Smereczyna Chocieszów Szklarka Świerki Stara Łomnica Dolina Długopole Górne Potoczek Nagodzice Górzna Bytkowice Suszyna Żelazno Topolice Michałowice Kamieniec Jaszkowa Dolna Gajnik Jaworek Mszaniec Batorów Długopole Zdrój Nowy Dzikowiec Nowy Miłków Ławica Złotno Dalków Stary Waliszów Rzędzina Dzikowiec Niwa Kudowa-Zdrój Radków Ścinawka Średnia Dolnik Szczytna Nowa Ruda - Słupiec Szklarnia Krajanów Bożków Jaszkowa Górna Roszyce Gorzanów Sokolica Mikowice Krosnowice Ruszowice Starków Nowa Łomnica Szalejów Górny Domaszków Borek Kamieńczyk Pasterka Sokolec Gołogłowy Boboszów Muszyn Raszków Pławnica Stara Bystrzyca Korytów Polanica-Zdrój Międzylesie Marianówka Stary Wielisław Bystrzyca Kłodzka Roztoki Marcinów Kłodzko Słoszów Skowronki Jugów Lądek-Zdrój Pisary Ścinawka Górna Ścinawka Dolna Duszniki-Zdrój Zabłocie Wilkanów

W ciągu niespełna kilkunastu lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem tak powszednim, że trudno w dzisiejszej rzeczywistości nawet wyobrazić sobie naukę albo relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z siecią, zapewniona jest skuteczna komunikacja z ludźmi z całego świata, transfer rozmaitych rzeczy albo rozwijanie kompetencji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak parę, także w miejscowości Ścinawka Dolna. Wybór zależy głównie od oczekiwań klienta i od uruchomionej infrastruktury IT. Niejednokrotnie osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich jedynym w swoim rodzaju oczekiwaniom. Właśnie dlatego polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax umożliwia wszystkim błyskawiczny i trafny dobór najbardziej optymalnej usługi internetowej z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – również dla miejscowości Ścinawka Dolna. Co więcej zyskujesz możliwość porównania: prędkości Internetu, cen, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji rabatowych u poszczególnych firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Ścinawka Dolna. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o bezkonkurencyjnej przepustowości, a także programy TV online i telefonię internetową. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - całkowicie za darmo. Masz prawo zrezygnować w dowolnym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują dodatkowo zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Nasi klienci mogą również liczyć na bezpłatny multiroom, kanały w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie