O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Bielawa

AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bielawa.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bielawa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

Charakterystyka klasy oraz obszaru operowania przedsiębiorstwa Airmax

AirMAX to sprawdzona od wielu lat niezawodność, nie tylko miejscowość Bielawa stale poddaje próbie rzetelność naszych usług, sprawdza nas całe województwo dolnośląskie a co więcej województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Bielawa - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo i rozmaite rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax pozwala także na korzystanie z rozmaitych multimediów, jak TV internetowa na żywo – w różnych pakietach do wyboru.

Internet TV kupisz u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed podpisaniem umowy uważnie przeanalizować regulamin wybranego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niedostępna np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do Internetu LTE, masz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Surfowanie jest możliwe w każdym pokoju w domu czy w biurze. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Bielawa. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w środowisku pracy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Kamieniec Wrocławski Mirosławice Owsianka Cieszyce Gajków Mokronos Dolny Piława Magnice Polakowice Smolec Wrocław Domanice Krobielowice Piotrówek Krzyków Żerzuszyce Maniów Sobótka Krzeptów Domasław Szukalice Rzeplin Chrząstawa Wielka Nasławice Wojnowice Wilczyce Długołęka Biestrzyków Jordanów Śląski Kiełczów Wrocław (Muchobór) Świątniki Maniów Wielki Kuklice Księginice Kąty Wrocławskie Jaksonów Szczodre Zacharzyce Borzygniew Pustków Wilczkowski Wrocław (Leśnica) Wrocław (Fabryczna) Krzyżowice Wrocław (Klecina) Zybiszów Ręków Solna Czernica Stróża Bogusławice Jezierzyce Wielkie Szczepankowice Turów Wrocław (Psie Pole) Przezdrowice Domaszczyn Mnichowice Stary Zamek Janówek Wilczkowice Wszemiłowice Ślęza Mokry Dwór Strzeganowice Zabrodzie Wrocław (Krzyki) Żórawina Biskupice Chwałów Wierzbice Bratowice Bielany Wrocławskie Kilianów Wojtkowice Milin Wojnarowice Żerniki Wrocławskie Mędłów Wojkowice Rogów Sobócki Suchy Dwór Radwanice Ujów Mirków Michałowice Małuszów Wieściszów Wilkowice Iwiny Brzezia Łąka Popowice Jaszkotle Różaniec Winna Góra Kozłów Pustków Żurawski Wysoka Ozorzyce Nowa Wieś Wrocławska Wilczków Kamień Nowa Wieś Kącka Damianowice Chrząstawa Mała Łukaszowice Kamionna Gniechowice Maniów Mały Proszkowice Bielawa Wawrzeńczyce Tyniec Mały Byków Żerniki Wielkie Szymanów Strachów Księginice Małe Królikowice Glinica Żerniki Małe Jeszkowice Zagródki Cesarzowice Krajków Mokronos Górny Pożarzyce Kunów Pełcznica Galowice Strzegomiany Kiełczówek Nadolice Wielkie Dzikowa Milejowice Kobierzyce Komorowice Dobrzykowice Nadolice Małe Mietków Mleczna Kątna Oleśniczka Chrzanów Ratowice

W trakcie minionych lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla społeczeństwa zjawiskiem do tego stopnia codziennym, że niełatwo współcześnie nawet wyobrazić sobie pracę bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z Internetem, możliwa jest permanentna komunikacja z każdą częścią globu, przesyłanie małych i dużych plików czy rozwijanie pasji. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak kilka, również w miejscowości Bielawa. Decyzja, co wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb internauty i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich unikatowym preferencjom. Dlatego właśnie polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax zapewnia klientom sprawny i satysfakcjonujący dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Bielawa. Dodatkowo zyskasz szansę porównania: prędkości i stabilności łącza, cenników, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych rabatów u wszystkich dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Bielawa. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o największej przepustowości, a dodatkowo telewizję i telefon przez Internet. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują nieodpłatnie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Klienci korzystający z naszej sieci zyskują w pakiecie również gratisowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie