O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Bożków

AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bożków.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bożków, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłodzki.

Profil marki oraz ram działalności usług Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności profesjonalność, nie tylko miejscowość Bożków nieustannie poddaje próbie solidność naszych usług, ale także całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Bożków - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa na żywo oraz rozmaite usługi multimedialne

Internet Airmax pozwala także na korzystanie z rozmaitych serwisów multimedialnych, takich jak TV internetowa na żywo – w różnych pakietach do wyboru.

Internet z telewizją kupisz u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed podpisaniem umowy uważnie sprawdzić regulamin konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet TV Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niespotykana np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, zadzwoń do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W przeciwieństwie do Internetu LTE, zyskujesz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba marnować czasu aż strona się załaduje czy stale odnawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Można z niego korzystać w każdym zakątku w domu czy w firmie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Bożków. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat kłodzki:

Sokolec Krosnowice Roztoki Dworki Górzna Pławnica Mielnik Jaworek Sowina Nowy Miłków Kamieńczyk Batorów Boboszów Świerki Długopole Górne Szalejów Górny Międzylesie Szczytna Michałowice Mikowice Dalków Jaszkowa Górna Wilkanów Dolnik Raszków Marcinów Dzikowiec Radochów Nowa Wieś Wolany Kudowa-Zdrój Bożków Duszniki-Zdrój Nagodzice Nowy Dzikowiec Ratno Dolne Szklarka Radków Skowronki Korytów Ścinawka Dolna Żelazno Przygórze Stary Wielisław Jugów Trzebieszowice Jaszkowa Dolna Borek Krajanów Wolibórz Gołogłowy Muszyn Mszaniec Bystrzyca Kłodzka Słoszów Ścinawka Średnia Bytkowice Dolina Gorzanów Ławica Nowa Łomnica Domaszków Kłodzko Ołdrzychowice Kłodzkie Chocieszów Stary Waliszów Ścinawka Górna Stara Łomnica Suszyna Lądek-Zdrój Szklarnia Ponikwa Pasterka Niwa Roszyce Kamieniec Sokolica Polanica-Zdrój Złotno Gajnik Rzędzina Smereczyna Nowa Ruda - Słupiec Stara Bystrzyca Ruszowice Potoczek Włodowice Starków Długopole Zdrój Zabłocie Topolice Pisary Marianówka

W ciągu minionych lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla społeczeństwa zjawiskiem tak codziennym, że trudno współcześnie nawet wyobrazić sobie naukę bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z każdą częścią globu, transfer małych i dużych plików albo rozwijanie umiejętności. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak parę, także w miejscowości Bożków. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb klienta i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich unikatowym preferencjom. Właśnie dlatego polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax umożliwia klientom błyskawiczny i satysfakcjonujący dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Bożków. Co więcej zyskasz szansę porównania: prędkości Internetu, cenników, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących rabatów u popularnych firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Bożków. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o największej przepustowości, a także telewizję i telefonię internetową. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują nieodpłatnie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Nasi klienci zyskują w pakiecie również bezpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie