O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Bratowice

AirMAX pragnie zaoferować nowy, całkowicie nielimitowany internet. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bratowice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bratowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat wrocławski.

Zarys jakości jak również skali funkcjonowania usługodawcy Airmax

AirMAX to sprawdzona od początku naszej działalności solidność, nie tylko miejscowość Bratowice nieustannie poddaje próbie solidność naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Bratowice - chcemy podziękować za Wasze zaufanie.

Mapa zasięgu wg. województw
Zamów internet

TV internetowa oraz ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu serwisów multimedialnych, takich jak TV internetowa – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie możesz zamówić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed rozpoczęciem współpracy koniecznie sprawdzić regulamin konkretnego dostawcy usługi. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, ilości programów, a ponadto informacje na temat bieżącej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również fenomenalna stabilność łączy, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Super szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z uploadem i downloadem, dostęp do filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do Internetu mobilnego, zyskujesz super szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków pogodowych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki ile chcesz - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download plików. Airmax to doskonała propozycja Internetu dla całej rodziny oraz do pracy. Działa w każdym zakątku w domu czy w firmie. Poczuj różnicę - wystartuj z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Bratowice. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Powiat wrocławski:

Jordanów Śląski Chrząstawa Mała Bratowice Jaszkotle Wilczyce Ratowice Strzegomiany Galowice Turów Pustków Wilczkowski Popowice Milin Stary Zamek Bogusławice Krajków Szymanów Kąty Wrocławskie Tyniec Mały Ręków Michałowice Jeszkowice Chrzanów Rzeplin Księginice Królikowice Chwałów Wierzbice Mokronos Dolny Proszkowice Milejowice Żórawina Mokronos Górny Wrocław (Psie Pole) Wojkowice Wrocław Mokry Dwór Szczodre Domasław Cesarzowice Świątniki Wrocław (Leśnica) Kiełczów Dzikowa Zybiszów Wojtkowice Kilianów Kuklice Mirosławice Żerniki Małe Piława Mirków Rogów Sobócki Maniów Mały Nowa Wieś Kącka Biskupice Kamionna Winna Góra Mietków Krzeptów Solna Stróża Owsianka Mędłów Iwiny Strachów Różaniec Szczepankowice Wojnowice Damianowice Ślęza Wieściszów Wszemiłowice Przezdrowice Pustków Żurawski Nadolice Małe Księginice Małe Biestrzyków Cieszyce Łukaszowice Mnichowice Piotrówek Suchy Dwór Gniechowice Smolec Wrocław (Krzyki) Glinica Jaksonów Maniów Krzyków Borzygniew Krzyżowice Gajków Wawrzeńczyce Janówek Pełcznica Ozorzyce Wilczkowice Wilkowice Wysoka Wrocław (Muchobór) Małuszów Sobótka Wojnarowice Domanice Kamieniec Wrocławski Czernica Ujów Pożarzyce Chrząstawa Wielka Wrocław (Klecina) Polakowice Magnice Wilczków Kunów Żerzuszyce Maniów Wielki Domaszczyn Kobierzyce Wrocław (Fabryczna) Bielany Wrocławskie Kozłów Strzeganowice Żerniki Wrocławskie Krobielowice Żerniki Wielkie Jezierzyce Wielkie Mleczna Zagródki Szukalice Zabrodzie Zacharzyce Nowa Wieś Wrocławska Nasławice Komorowice Nadolice Wielkie Radwanice Długołęka

W ciągu około 10 lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla wszystkich zjawiskiem tak normalnym, że trudno na ten moment nawet wyobrazić sobie naukę lub codzienne życie bez Internetu. Dzięki stałemu połączeniu z siecią, zapewniona jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, transfer materiałów albo rozwijanie wiedzy i talentu. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Bratowice. Wybór zależy przede wszystkim od preferencji klienta i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich indywidualnym wymaganiom. Właśnie dlatego polecamy skorzystać z naszej oferty – Airmax umożliwia wszystkim zainteresowanym błyskawiczny i trafiony dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – także dla miejscowości Bratowice. Co więcej zyskujesz szansę porównania: prędkości Internetu, ceny, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u wiodących firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi świadczymy na obszarze miejscowości Bratowice. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o ogromnej przepustowości, a także TV online i telefonię internetową. Zależy nam, aby oferowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - za 0 zł. Masz prawo wypowiedzieć umowę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują za darmo zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na całym świecie. Nasi klienci mają zapewnione również: bezpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzykrajowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie